SWD w Fitness Platinium Bratysławska

Już 2 października wielkie otwarcie nowej strefy w klubie Fitness Platinium Bratysławska 4, w której odbywać się będą zajęcia, m. in. z Tomaszem „Gorrillą” Drwalem – jednym z najlepszych zawodników MMA w Polsce i pierwszym Polakiem, który stoczył walkę dla organizacji UFC. Szkołę Walki Drwala prowadzi od samego początku.

Strefa SWD w klubie znajdzie się w miejscu obecnej strefy treningu personalnego oraz strefy sztuk walki. Obie strefy zostaną połączone, a ich powierzchnia wyniesie blisko 300 m2! W związku z przebudową, od dnia 11 września (poniedziałek) obie strefy będą wyłączone z użytku.

Przygotowaliśmy już harmonogram zajęć, który możesz sprawdzić tutaj. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź coś dla siebie. 🙂

Przypominamy, że w Szkole Walki Drwala możesz trenować w ramach posiadanego karnetu do klubów Fitness Platinium, karty sportowej lub korzystając z jednorazowego wejścia. Nie masz karnetu? Możesz go kupić bez wychodzenia z domu tutaj.

Otwarciu strefy będzie towarzyszyć wiele niespodzianek. Zachęcamy do obserwowania profilu SWD oraz profilu klubu na Facebooku, gdzie będziemy o nich na bieżąco informować. 😊

Szkoła Walki Drwala jest miejscem unikalnym – nie tylko na skalę Krakowa, ale całej Polski. Od 2014 roku wspólnie z siecią Fitness Platinium tworzy miejsce, w którym zawodowy sport łączy się z zabawą i rekreacją. To tutaj profesjonalni sportowcy, tacy jak Tomasz „Gorilla” Drwal czy Sebastian Kotwica wspólnie z osobami trenującymi rekreacyjnie i dla przyjemności, tworzą jedną, sportową rodzinę. Więcej informacji o Szkole znajdziesz na jej stronie internetowej.

Poniżej mała zapowiedź tego, co dla Was szykujemy – zobaczcie wizualizacje nowej strefy. Do zobaczenia na treningach!