Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
GT Strength
Justyna Pulsakowska
Sala Fitness / 55 min
ABT
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 55 min
GT Core
Justyna Pulsakowska
Sala Fitness / 55 min
GT Compact
Justyna Pulsakowska
Sala Fitness / 55 min
GT Wod
Justyna Pulsakowska
Sala Fitness / 55 min
9:00
Pupomania
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 55 min
Pilates
Ewa Walicka
Sala Fitness / 55 min
Fit Ball
Joanna Kucia-Sikora
Sala Fitness / 55 min
Pupomania
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Ewa Walicka
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Sala Fitness / 55 min
Pupomania
Magdalena Dolny
Sala Fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
10:00
Stretching
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Ewa Walicka
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Joanna Kucia-Sikora
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 55 min
Pilates
Ewa Walicka
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 55 min
Pilates
Magdalena Dolny
Sala Fitness / 55 min
11:00
Stretching
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 55 min
GT Stretch
Sala Fitness / 55 min
16:00
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Kamila Maciejska
Sala Fitness / 55 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
17:00
GT Strength
Tomasz Ogar
Sala Fitness / 55 min
ABT
Sala Fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Magdalena Dolny
Sala Fitness / 55 min
GT Compact
Justyna Pulsakowska
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Emilia Furman
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Kamila Maciejska
Sala Fitness / 55 min
18:00
Brzuchomania
Marcin Czyżowski
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Sala Fitness / 55 min
Pilates
Magdalena Dolny
Sala Fitness / 55 min
XCO
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
19:00
Pump
Marcin Czyżowski
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 55 min
TBC+Step
Sala Fitness / 55 min
Pilates
Sala Fitness / 55 min
ABT
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 55 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cross fitness
Tomek
Sala Crossfit / 55 min
Cross fitness
Karol
Sala Crossfit / 55 min
20:00
Zumba®
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Klaudia Matusik
Sala Fitness / 55 min
Pupomania
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Sala Fitness / 55 min
Fit Ball
Sala Fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cross fitness
Tomek
Sala Crossfit / 55 min
Cross fitness
Karol
Sala Crossfit / 55 min
21:00
Stretching
Sala Fitness / 55 min
GT Power
Tomasz Ogar
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Emilia Furman
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Sala Fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Sala Fitness / 55 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF