Jak korzystać ze sprzętu?

Twoja przygoda z siłownią właśnie się rozpoczęła? A może trenujesz od dłuższego czasu, ale chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystać ze sprzętu w klubie fitness? Dobrze trafiłeś! 😉

Poniżej znajdziesz nasze filmy instruktażowe. Kolejne będą się tu pojawiać co tydzień. Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz kanał na YouTube i włącz powiadomienia, a o każdym nowym filmie dowiesz się jako pierwszy.

 

SKI ERG – ERGOMETR NARCIARSKI

Ski Erg to symulator jazdy na nartach. Sprawdzi się w treningu cardio oraz interwałach. Zobacz materiał przygotowany przez instruktorów Fitness Platinium – Patryka Depowskiego oraz Sebastiana Pawlikowskiego i zobacz, jak prawidłowo korzystać ze sprzętu.

Ski Erg znajdziesz w klubie Fitness Platinium Plaza w strefie cross fitness.

 

MARPO – KINETICS ROPE TRAINER

To urządzenie, które symuluje wspinaczkę linową. Możesz je wykorzystać jako uzupełnienie treningu siłowego oraz cardio. Ćwiczenia na tej maszynie angażują górne partie ciała, w szczególności mięśnie pleców, ramion i korpusu.

Materiał przygotowany przez naszych instruktorów – Krzysztofa Zimoląga i Wojciecha Bielę, a także Mateusza Podsadniuka i dowiedz, się jak prawidłowo korzystać ze sprzętu. MARPO znajdziesz w klubach Fitness Platinium przy Al. Pokoju, ul. Aleksandry 11, Mogilskiej 97, Bratysławskiej 4, Wadowickiej 6, Lea 213, w Solvay Park oraz w Galerii Bronowice.

 

 

PROWLER – SANIE OBCIĄŻENIOWE

Prowler, inaczej sanie obciążeniowe, to sprzęt, dzięki któremu wzmocnisz między innymi siłę i wytrzymałość, rozwiniesz szybkość i zwinność oraz spalisz zbędną tkankę tłuszczową. Intensywność ćwiczeń reguluje się poprzez dokładanie obciążenia. Można także zastosować sprężyny oporowe.

Materiał przygotowany przez naszego instruktora Andrzeja Michalewskiego oraz Mateusz Podsadniuk – Trener Personalny. Prowler wraz ze specjalną ścieżką do treningu znajdziesz w klubie Fitness Platinium Plaza. Sprzęt bez ścieżki znajduje się w strefie funkcjonalnej w Fitness Platinium Bratysławska 4.

 

ViPR – SPRZĘT DO TRENINGU FUNKCJONALNEGO

ViPR (Vitality, Performance, Reconditioning) – używany w treningu funkcjonalnym, jako połączenie elementów siłowych i sprawnościowych. Poprawia szybkość, kondycję i wytrzymałość.

Materiał przygotowany przez naszych instruktorów – Bartka Jabłońskiego i Szymona Najzera oraz Mateusz Podsadniuk – Trener Personalny.

ViPR znajdziesz w strefach treningu funkcjonalnego, cross fitness lub ABS. Dostępny jest w klubach Fitness Platinium Mogilska, Fitness Platinium Aleksandry, Fitness Platinium Bratysławska, Fitness Platinium Solvay, Fitness Platinium Wadowicka, Fitness Platinium Lea oraz Fitness Platinium Skawina.

 

BIEŻNIA NATURALNA ROCSON

Film przygotowany przez naszego instruktora Dawida Kurka oraz Mateusz Podsadniuk – Trener Personalny.

Bieżnię znajdziesz się w klubach Fitness Platinium Solvay Park, Fitness Platinium Aleksandry, Fitness Platinium Bronowice, Fitness Platinium Bratysławska oraz Fitness Platinium Plaza.

 

 

ABCOASTER – SPRZĘT DO TRENINGU MIĘŚNI BRZUCHA

Film przygotowany przez naszego instruktora Mateusza Siwka oraz Mateusz Podsadniuk – Trener Personalny.