Wielkie otwarcie SWD w naszym klubie

Już 2 października naszym klubie startuje Szkoła Walki Drwala, której powierzchnia to blisko 300m2! Zajęcia w SWD poprowadzi m.in. Tomasz „Gorilla” Drwal – jeden z najlepszych zawodników MMA w Polsce.

Otwarciu strefy będzie towarzyszyć wiele atrakcji. Oto co między innymi dla Was przygotowaliśmy:

16.30 – Oficjalne „przecięcie wstęgi” przez Tomasza Drwala
17.00 – „SIŁA I WYTRZYMAŁOŚĆ” – trening prowadzi Tomasz „Gorilla” Drwal i Marcin Krupiczka
18.00 – Seminarium MMA z Joakimem Engbergiem – jednym z najbardziej cenionych trenerów w MMA w Europie, trenerem wielu zawodników UFC, w tym m.in. Allistaira Overeema.

Przypominamy, że w Szkole Walki Drwala możesz trenować w ramach posiadanego karnetu do klubów Fitness Platinium, karty sportowej lub korzystając z jednorazowego wejścia. Nie masz karnetu? Możesz go kupić bez wychodzenia z domu tutaj. W ramach karnetu możesz brać udział w dowolnych zajęciach SWD bez dodatkowych opłat.

Chcesz mieć najświeższe informacje dotyczące otwarcia SWD w Platinium Fitness Bratysławska? Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco.

Więcej informacji o SWD znajdziesz na stronie internetowej.

Do zobaczenia na treningu!