Cennik

CENNIK STANDARDOWY

Karnet do wszystkich klubów Cena
OPEN (30 dni) 99 zł*
HALF OPEN (30 dni) 69 zł*
KARNET DO JEDNEGO KLUBU FITNESS PLATINIUM BRATYSŁAWSKA   CENA
OPEN Bratysławska (30 dni) 59 zł*
USŁUGI DODATKOWE CENA
Jednorazowe wejście 19 zł
Zawieszenie karnetu (30 dni) 20 zł
Wydanie duplikatu karty 10 zł

⇒ Kup karnet ONLINE już teraz! Kliknij! ⇐

 

*Nowi Klienci zobowiązani są do wniesienia JEDNORAZOWEJ OPŁATY AKTYWACYJNEJ w wysokości 30 zł. Nowy Klient otrzymuje kartę magnetyczną oraz kłódkę (ilość kłódek jest ograniczona). 

Karnet OPEN Bratysławska obowiązuje tylko w klubie Fitness Platinium Bratysławska 4. Uprawnia do korzystania z całej oferty tego klubu bez limitu czasowego.

Gwarancja stałej ceny obowiązuje przy zachowaniu ciągłości, czyli odnawianiu karnetu co 30 dni (dotyczy to również Klientów, którzy zakupili karnety w cenach promocyjnych, do czasu zakończenia obowiązywania promocji). Klubowicz, który przerwał ciągłość zobowiązany jest do wniesienia opłaty administracyjnej w wysokości 30 zł przy zakupie kolejnego karnetu. Każdorazowe przerwanie ciągłości karnetu w przyszłości skutkuje obowiązkiem ponownego wniesienia opłaty administracyjnej.

ZAWIESZENIE KARNETU możliwe jest na okres równy 30 dni. Zawieszenia można dokonać wielokrotnie. Każde 30-dniowe zawieszenie to koszt 20 zł. Zawieszenia można dokonać wyłącznie w trakcie obowiązywania bieżącego karnetu. Zawieszenie liczone jest zawsze od nowego okresu rozliczeniowego. Pozwala zachować ciągłość i stałą cenę w kolejnym miesiącu. W ramach karnetu HALF OPEN, Klient musi wejść do klubu przed godziną 16:00, jednak może zostać aż do jego zamknięcia.

 ZMIANA RODZAJU KARNETU jest równoznaczna z przerwaniem ciągłości i może wiązać się ze wzrostem ceny karnetu. Klient, który zmienia rodzaj karnetu w recepcji klubu zobowiązany jest do wniesienia jednorazowej opłaty administracyjnej (30 zł – bez karty magnetycznej i kłódki). Przy zmianie karnetu online Klient nie wnosi opłaty administracyjnej.

W klubie szafki zamykane są na kłódki o wymiarach 4-8 mm. Przy zakładaniu karnetu, jak i każdorazowym wykupieniu jednorazowego wejścia, wymagany jest dokument tożsamości ze zdjęciem.


 

PROMOCJA 
CENNIK PROMOCYJNY

Obowiązuje w dniach 1-28.02.2018.
Z promocji mogą skorzystać nowi i obecni Klienci, tylko przy zakupie karnetu online.

 Promocja  Cena
 Karnet OPEN Wadowicka (30 dni) 59 zł*


Kup karnet online
  i ciesz się niską ceną na stałe! Gwarancja stałej ceny obowiązuje tylko przy regularnym odnawianiu karnetu co 30 dni.

NOWI Klienci zobowiązani są do wniesienia jednorazowej opłaty aktywacyjnej (30 zł), w ramach której otrzymują kartę magnetyczną oraz kłódkę.

Chcesz zmienić rodzaj karnetu? Zrób to online bez dodatkowych opłat! Brak opłaty administracyjnej dla stałych klientów.

Zasady i warunki promocji znajdziesz w Regulaminie.

ZAWIESZENIE dotyczy wyłącznie karnetów zakupionych na okres 30 dni. W przypadku karnetów na okres 90 dni i 180 dni nie ma możliwości ich zawieszenia.

Karnet OPEN Bratysławska obowiązuje tylko w klubie Fitness Platinium Bratysławska 4. Uprawnia do korzystania z całej oferty tego klubu bez limitu czasowego.