Cennik

CENNIK PROMOCYJNY
DOTYCZY WYŁĄCZNIE KLIENTÓW, KTÓRZY ZAKUPILI KARNET DO KLUBU W PROMOCYJNEJ CENIE 49 ZŁ W DNIACH 16.01 – 28.02.2017 R.

Karnet do klubu Bratysławska 4 Cena
OPEN (30 dni) 49 zł

Promocyjna cena karnetu obowiązuje do dnia 31.05.2017 r. pod warunkiem regularnego odnawiania karnetu (co 30 dni).

Regulamin i warunki promocji dostępne tutaj.

Posiadacze karnetu promocyjnego w dniu 3 maja 2017 r. mogą trenować bez ograniczeń w klubach, które tego dnia będą otwarte – przy ul. Lea 213, Zakopiańskiej 105 oraz Szlak 67.
W związku z tym zmianie uległ Regulamin promocji „Bratysławska 49” (pkt. 1 ppkt. 1.5, pkt. 2 oraz pkt. 4 ppkt. 4.4 Regulaminu). Zmieniony regulamin dostępny jest tutaj.


CENNIK STANDARDOWY

Karnet do wszystkich klubów Cena
OPEN (30 dni) 99 zł*
HALF OPEN (30 dni) 69 zł*
Jednorazowe wejście 19 zł
Zawieszenie karnetu (30 dni) 20 zł
Wydanie duplikatu karty 10 zł

⇒ Kup karnet ONLINE już teraz! Kliknij! ⇐

 

*Nowi Klienci zobowiązani są do wniesienia JEDNORAZOWEJ OPŁATY AKTYWACYJNEJ w wysokości 30 zł. Każdy nowy Klient otrzymuje kartę magnetyczną oraz kłódkę (ilość kłódek jest ograniczona). 

Gwarancja stałej ceny obowiązuje przy zachowaniu ciągłości, czyli odnawianiu karnetu co 30 dni (dotyczy to również Klientów, którzy zakupili karnety w cenach promocyjnych, do czasu zakończenia obowiązywania promocji). Klubowicz, który przerwał ciągłość zobowiązany jest do wniesienia opłaty administracyjnej w wysokości 30 zł przy zakupie kolejnego karnetu. Każdorazowe przerwanie ciągłości karnetu w przyszłości skutkuje obowiązkiem ponownego wniesienia opłaty administracyjnej.

ZAWIESZENIE KARNETU możliwe jest na okres równy 30 dni. Zawieszenia można dokonać wielokrotnie. Każde 30-dniowe zawieszenie to koszt 20 zł. Zawieszenia można dokonać wyłącznie w trakcie obowiązywania bieżącego karnetu. Zawieszenie liczone jest zawsze od nowego okresu rozliczeniowego. Pozwala zachować ciągłość i stałą cenę w kolejnym miesiącu. W ramach karnetu HALF OPEN, Klient musi wejść do klubu przed godziną 16:00, jednak może zostać aż do jego zamknięcia.

ZMIANA RODZAJU KARNETU Z HALF OPEN NA OPEN (i odwrotnie) jest równoznaczna z przerwaniem ciągłości i może wiązać się ze wzrostem ceny karnetu. Klient zobowiązany jest również do wniesienia jednorazowej opłaty administracyjnej (30 zł – bez karty magnetycznej i kłódki).

W klubie szafki zamykane są na kłódki o wymiarach 4-8 mm. Przy zakładaniu karnetu, jak i każdorazowym wykupieniu jednorazowego wejścia, wymagany jest dokument tożsamości ze zdjęciem.