Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:30
Spinning® Wytrzymałość
Robert Waszkiewicz
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Spinning® Siła
Robert Waszkiewicz
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Spinning® Interwał
Robert Waszkiewicz
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
8:00
GT Strength
Marcin Cygnarowicz
Sala fitness / 55 min
ABT
Katarzyna Wiklańska
Sala fitness / 55 min
TBC+Step
Natalia Bajak
Sala fitness / 55 min
Stretching
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
GT Wod
Marcin Cygnarowicz
Sala fitness / 55 min
8:30
Walk&TBC
Alicja Włodarczyk
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Walk&Shape
Katarzyna Wiklańska
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Spinning® Siła
Platinium Team
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
9:00
Brzuchomania
Katarzyna Wiklańska
Sala fitness / 55 min
Salsation
Katarzyna Wiklańska
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Alicja Włodarczyk
Sala fitness / 55 min
Pump
Katarzyna Wiklańska
Sala fitness / 55 min
ABT
Marcelina Szymańska
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
9:30
Walk&Shape
Natalia Bajak
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Spinning® Interwał tlenowy
Platinium Team
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
10:00
Zumba®
Paulina Paluch
Sala fitness / 55 min
Kettlebell
Alicja Włodarczyk
Sala fitness / 55 min
Stretching
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Paulina Paluch
Sala fitness / 55 min
Salsation
Katarzyna Wiklańska
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Katarzyna Wiklańska
Sala fitness / 55 min
TBC+Step
Marcelina Szymańska
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
10:30
Active Walk
Katarzyna Wiklańska
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Walk&TBC
Alicja Włodarczyk
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Spinning® Interwał beztlenowy
Platinium Team
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
11:00
Pilates
Wiktoria Mazan
Sala fitness / 55 min
11:30
Spinning® Wytrzymałość
Platinium Team
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
16:00
Move It
Piotr Gortat
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Paulina Paluch
Sala fitness / 55 min
Pilates
Wiktoria Mazan
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Marcelina Szymańska
Sala fitness / 55 min
17:00
Body Shape
Paula Mularczyk
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
ABT
Dagmara Muryjas
Sala fitness / 55 min
GT Compact
Damian Dziedzic
Sala fitness / 55 min
Fat Burning
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
ABT
Marcelina Szymańska
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
17:30
Spinning® Siła
Grażyna Bartosik
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Active Walk
Natalia Bajak
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Walk&TBC
Natalia Bajak
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Michał Czmyr
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
18:00
Kettlebell
Paula Mularczyk
Sala fitness / 55 min
TBC+Step
Małgorzata Boryczka
Sala fitness / 55 min
Pump
Dagmara Muryjas
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Weronika Kosmowska
Sala fitness / 55 min
Pilates
Piotr Gortat
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Wiktoria Balon
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
18:30
Spinning® Interwał tlenowy
Grażyna Bartosik
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Walk&Shape
Natalia Bajak
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Walk&Shape
Natalia Bajak
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Spinning® Interwał beztlenowy
Michał Czmyr
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
19:00
Zumba®
Barbara Adukowska
Sala fitness / 55 min
Pilates
Małgorzata Boryczka
Sala fitness / 55 min
Stretching
Marcelina Szymańska
Sala fitness / 55 min
Pump
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Anna Grzybowska
Sala fitness / 55 min
19:30
Walk&TBC
Dominika Gach
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Grażyna Fijałowska
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Spinning® Siła
Robert Waszkiewicz
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Active Walk
Dominika Gach
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
20:00
Stretching
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
GT Power
Damian Dziedzic
Sala fitness / 55 min
Fat Burning
Marcelina Szymańska
Sala fitness / 55 min
TBC+Step
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
GT Wod
Marcin Cygnarowicz
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
20:30
Active Walk
Dominika Gach
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Spinning® Interwał tlenowy
Grażyna Fijałowska
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Spinning® Interwał beztlenowy
Robert Waszkiewicz
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Spinning® Interwał tlenowy
Grażyna Bartosik
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Walk&Shape
Dominika Gach
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
21:00
GT Strength
Marcin Cygnarowicz
Sala fitness / 55 min
Tabata
Przemysław Urbańczyk
Sala fitness / 55 min
GT Core
Marcin Cygnarowicz
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Małgorzata Boryczka
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
21:30
Spinning® Wytrzymałość
Grażyna Bartosik
Sala Spinning/Active Walk / 55 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF