Fitness Platinium® XXL przy ulicy Bratysławskiej 4 to największy klub fitness w Polsce (biorąc pod uwagę liczbę miejsc treningowych oraz powierzchnię strefy fitness).

Idea powstania klubu była prosta: wybierzmy największy obiekt jaki do tej pory stworzyliśmy i… powiększmy go dwukrotnie!

W ten sposób narodził się czternasty klub sieci, który oferuje klientom 14 stref treningowych na 4200m2 powierzchni. Na sali fitness jesteśmy w stanie przeprowadzać zajęcia dla 70 osób, a w gigantycznej strefie cardio oddajemy do dyspozycji aż 100 bieżni – to najlepszy wynik w kraju! Łączna liczba maszyn siłowych w klubie Fitness Platinium Bratysławska 4 wynosi 64 sztuki, a suma obciążeń to aż 11 ton!

Liczby to jednak nie wszystko. Po raz pierwszy krakowscy bywalcy klubów fitness będą mogli skorzystać z nowatorskiej Strefy Oldschool, w której staraliśmy się oddać klimat siłowni sprzed lat. W klubie znalazło się również miejsce na pełnowymiarowe boisko do Streetballa (w wersji na jeden kosz), z którego mogą do woli korzystać wszyscy nasi klienci. Po intensywnym treningu zapraszamy do strefy relaksu oraz sauny.

Do dyspozycji jest ponadto darmowa sieć Wi-Fi oraz duży, bezpłatny parking znajdujący się przed samym wejściem. W sąsiedztwie klubu znalazło się również miejsce dla Centrum Zabaw AKUKU, co powinno ucieszyć wszystkich rodziców, a także nowoczesnego solarium.

Bratysławska 4 (Prądnik Biały)

Klub Bratysławska 4 XXL w liczbach

Stref treningowych
11 ton
Łączna waga obciążeń
Bieżni
Liczba maszyn siłowych
Liczba miejsc na sali fitness
Strefa Oldschool

Strefa ELEIKO®
Wyposażona jest w wysokiej jakość sprzęt ELEIKO® do trójboju siłowego, dwuboju siłowego oraz wyciskania dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt ten doskonale sprawdza się przy wyciskaniu, rwaniu i podrzucie.
Streetball
Strefa stworzona z myślą o fanach koszykówki i alternatywnej rozgrzewki. Wybierzcie drużny i korzystajcie do woli z naszego parkietu i kosza.
Oldschool
Jedyna w swoim rodzaju strefa, w której poczujesz się jak w siłowni ze starych, dobrych czasów. Tu znajdziesz żeliwne hantle, wyjątkowy sprzęt i atmosferę sprzed lat.
Active Walk
W tym przestronnym pomieszczeniu znajdują się bezsilnikowe bieżnie, służące do treningu Active Walk, łączącego fitness oraz trening cardio. To zajęcia, dzięki którym poprawisz kondycję i wyrzeźbisz swoje ciało.
Solarium
Lampy wspomagane są przez unikalne rozwiązanie Collagen Booster Rubin mające na celu zapewnić odpowiednie nawilżenie skóry podczas seansu. Dotyczy to zwłaszcza okolicy twarzy i dekoltu oraz części nóg. Optima oferuje także doskonałe rozwiązanie dla użytkowników dbających o zdrowie: najnowsza generacja p2 Witamina D - lampy zapewniają optymalne warunki do powstawania witaminy D i dostarczają jej w dodatkowej porcji podczas seansu opalającego funkcja AquaCool- delikatna mgiełka wodna odświeża i jednocześnie rewitalizuje airCon- wysokiej jakości system klimatyzacji gwarantuje przyjemne chłodzenie podczas opalania. Optima to gwarancja wydajności i jakości opalania, której rezultatem jest zawsze zdrowa i brązowa opalenizna.
Strefa sztuk walki
To wyjątkowa strefa, w której każdy fan sportów walki znajdzie coś dla siebie. Wyposażona w niezbędny sprzęt jest idealnym miejscem na trening.