Poradnik dla nowych klientów

1. Pierwszy karnet

Swój pierwszy karnet możesz z powodzeniem kupić nie ruszając się z domu. Wystarczy, że skorzystasz z panelu online, dostępnego w naszym serwisie. Oczywiście karnet możesz kupić również tradycyjnie, w jednym z naszych klubów.

Online - przez stronę internetową, z dowolnego urządzenia.
Porada
Płatność kartą Online za karnet jest błyskawiczna i szybko się księguje. Potwierdzenie płatności otrzymasz na swoją skrzynkę mailową. Możesz ruszyć na trening wprost sprzed swojego komputera. ;)
W recepcji dowolnego klubu Fitness Platinium.

2. Pierwsza wizyta w Klubie

Jeśli wybierasz się do nas po raz pierwszy, musisz pamiętać o kilku sprawach. Przede wszystkim, konieczne jest posiadanie kłódki, która umożliwi bezpieczne zamknięcie szafki. Jeśli kupujesz pierwszy karnet, darmową kłódkę otrzymasz od nas przy pierwszej wizycie. Poza tym, podczas zakupu karnetu w klubie, zostaniesz poproszony o wypełnienie oświadczenia, które otrzymasz od pracownika recepcji. Wszystko potrwa tylko kilka chwil, dzięki którym w przyszłości zaoszczędzisz mnóstwo czasu!

Podejdź do recepcji i poinformuj nas, że jesteś w Fitness Platinium po raz pierwszy. Poprosimy Cię o wypełnienie oświadczenia, które przygotuje pracownik recepcji.
Porada
Oświadczenie podpisujesz tylko przy zakupie karnetu w klubie. Pamiętaj o zabraniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Dotyczy to również osób towarzyszących.
Zeskanuj przy czytniku wybrany palec – od teraz karta magnetyczna i skan palca będą Twoją uniwersalną wejściówką do każdego klubu: to szybkie i wygodne.
Porada
Twoje dane biometryczne są bezpieczne - nie zbieramy całego odcisku palca, program sczytuje jedynie charakterystyczne punkty i tworzy z nich unikalny kod, który zostaje zapisany na Twojej karcie. Niszcząc kartę, niszczysz również ten kod.
Przy pierwszym zakupie karnetu, zgodnie z regulaminem, otrzymasz kartę członkowską oraz kłódkę gratis. Zestaw odbierz w klubie, który został przez Ciebie wybrany w systemie.
Porada
Kłódka szyfrowa otwiera się po wprowadzeniu czterocyfrowego kodu - recepcjonista chętnie i dyskretnie pomoże Ci go wprowadzić. ;) Pamiętaj, by zabrać kłódkę po zakończonym treningu.

Sprawdź co znajdziesz w klubie

Strefa ELEIKO®
Wyposażona jest w wysokiej jakość sprzęt ELEIKO® do trójboju siłowego, dwuboju siłowego oraz wyciskania dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt ten doskonale sprawdza się przy wyciskaniu, rwaniu i podrzucie.
Streetball
Strefa stworzona z myślą o fanach koszykówki i alternatywnej rozgrzewki. Wybierzcie drużyny i korzystajcie do woli z naszego parkietu i kosza.
Oldschool
Jedyna w swoim rodzaju strefa, w której poczujesz się jak w siłowni ze starych, dobrych czasów. Tu znajdziesz żeliwne hantle, wyjątkowy sprzęt i atmosferę sprzed lat.
Active Walk
W tym przestronnym pomieszczeniu znajdują się bezsilnikowe bieżnie, służące do treningu Active Walk, łączącego fitness oraz trening cardio. To zajęcia, dzięki którym poprawisz kondycję i wyrzeźbisz swoje ciało.
Solarium
Lampy wspomagane są przez unikalne rozwiązanie Collagen Booster Rubin mające na celu zapewnić odpowiednie nawilżenie skóry podczas seansu. Dotyczy to zwłaszcza okolicy twarzy i dekoltu oraz części nóg. Optima oferuje także doskonałe rozwiązanie dla użytkowników dbających o zdrowie: najnowsza generacja p2 Witamina D - lampy zapewniają optymalne warunki do powstawania witaminy D i dostarczają jej w dodatkowej porcji podczas seansu opalającego funkcja AquaCool- delikatna mgiełka wodna odświeża i jednocześnie rewitalizuje airCon- wysokiej jakości system klimatyzacji gwarantuje przyjemne chłodzenie podczas opalania. Optima to gwarancja wydajności i jakości opalania, której rezultatem jest zawsze zdrowa i brązowa opalenizna.
Sauna
W klubie możesz skorzystać z sauny suchej. Sesja w saunie to najlepszy sposób na regenerację po treningu.
Strefa cross fitness
To miejsce dla osób kochających ekstremalny wysiłek. Znajdujący się w strefie sprzęt służy do łączenia wielu ćwiczeń, takich jak przysiady, podciąganie, podskoki, podnoszenie ciężarów, bieg i wiele więcej.
Strefa sztuk walki
To wyjątkowa strefa, w której każdy fan sportów walki znajdzie coś dla siebie. Wyposażona w niezbędny sprzęt jest idealnym miejscem na trening.
Strefa funkcjonalna
To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.
Strefa wolnych ciężarów
Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.
Strefa maszyn półwolnych
Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.
Strefa maszyn izotonicznych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Strefa kobiet
Miejsce dedykowane wyłącznie kobietom, gdzie bez skrępowania mogą wykonać trening funkcjonalny lub siłowy. Strefa wyposażona jest w niezbędny sprzęt: hantle, kettle, sztangi oraz dodatkowe maszyny, takie jak rollen do masażu ciała. Tutaj osiągniesz wymarzoną sylwetkę w komfortowej i przyjaznej atmosferze.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Pamiętaj, aby zabrać

Obuwie sportowe
Porada
W naszych klubach staramy się utrzymać czystość i komfort dla użytkowników. Pomóż nam w tym zmieniając obuwie przed każdym treningiem.
Ręcznik
Porada
Z naszych maszyn korzysta bardzo wielu Klubowiczów. Używanie ręcznika podczas ćwiczeń pomaga utrzymać sprzęt w czystości dla kolejnej osoby.

3. Zapisy na zajęcia

We wszystkich obiektach dostępni są wykwalifikowani instruktorzy, którzy w każdej chwili służą poradą. Jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze warto zapytać! W ramach karnetu możesz korzystać ze wszystkich zajęć w naszych klubach. Pamiętaj, że za każdym razem, należy się na dane zajęcia zapisać, co jest niezwykle proste, szybkie i wygodne.

Znajdź interesujące Cię zajęcia w grafiku online lub poszukaj czegoś dla siebie na liście zajęć.
Porada
Aktualny grafik dostępny jest na stronie internetowej na siedem kolejnych dni.
Gdy już wybierzesz zajęcia, nasza strona przeniesie Cię do panelu klienta, gdzie będziesz mógł się na nie zapisać.
Porada
Jeśli nie możesz przyjść na zajęcia, nie zapomnij odwołać swojego zapisu - może ktoś skorzysta ze zwolnionego miejsca?
Na zajęcia możesz również zapisać się w recepcji klubu, nawet na chwilę przed ich rozpoczęciem, jeśli tylko dostępne są jeszcze miejsca.
Porada
Nie czekaj do ostatniej chwili. Aby zapewnić sobie miejsce najlepiej korzystać z zapisów online.

4. Co dalej?

Jesteś już naszym Klubowiczem? Wspaniale! Pamiętaj jednak o kilku ważnych rzeczach, dzięki którym bez przeszkód odkryjesz w sobie SUPERMOC.

Remember to extend your pass to maintain the continuity of your pass.
Check our website regularly to keep up-to-date with the news, special offers, and competitions!
If you have any questions, check out the “Help” section.

Zobacz również