Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
GT Stretch
Damian Dziedzic
Sala Fitness / 55 min
GT Power
Damian Dziedzic
Sala Fitness / 55 min
GT Wod
Damian Dziedzic
Sala Fitness / 55 min
9:00
Body Shape
Aleksandra Kąkol
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Anna Jędruch
Sala Fitness / 55 min
ABT
Anna Jędruch
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
ABT
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Joanna Pacula
Sala Fitness / 55 min
ABT
Kamila Maciejska
Sala Fitness / 55 min
10:00
Pilates
Aleksandra Kąkol
Sala Fitness / 55 min
ABT
Anna Jędruch
Sala Fitness / 55 min
Pilates
Anna Jędruch
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Joanna Pacula
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Kamila Maciejska
Sala Fitness / 55 min
15:00
Zumba®
Paulina Paluch
Sala Fitness / 55 min
GT Power
Damian Dziedzic
Sala Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Aleksandra Kąkol
Sala Fitness / 55 min
Trening funkcjonalny
Sala Fitness / 55 min
16:00
Trening funkcjonalny
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Katarzyna Wiklańska
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Aleksandra Kąkol
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Body Art®
Sala Fitness / 55 min
Pupomania
Siłownia / 30 min
Zumba®
Barbara Adukowska
Sala Fitness / 55 min
ABT
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
17:00
Stretching/BAX®
Sala Fitness / 55 min
Pupomania
Katarzyna Wiklańska
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Sala Fitness / 55 min
ABT
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Joanna Pacula
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
GT Stretch
Sylwia Załęska
Sala Fitness / 55 min
18:00
Brzuchomania
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Body Art®
Sala Fitness / 55 min
Step
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
GT Compact
Sylwia Załęska
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Joanna Pacula
Sala Fitness / 55 min
18:30
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
19:00
GT Beginners
Siłownia / 45 min
Body Shape
Sala Fitness / 55 min
GT Beginners
Siłownia / 45 min
Zumba®
Barbara Adukowska
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Aleksandra Lebryk
Sala Fitness / 55 min
Step
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
ABT
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
20:00
Kettlebell
Paula Mularczyk
Sala Fitness / 55 min
TBC+Step
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
GT Core
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Paula Mularczyk
Sala Fitness / 55 min
Move It
Sebastian Sikora
Sala Fitness / 55 min
20:30
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
21:00
Pupomania
Siłownia / 30 min
Pupomania
Siłownia / 30 min
Pupomania
Siłownia / 30 min
Kettlebell
Paula Mularczyk
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Sebastian Sikora
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Paula Mularczyk
Sala Fitness / 55 min
ABT
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Salsation
Barbara Adukowska
Sala Fitness / 55 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF