Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:00
Brzuchomania
Katarzyna Wiklańska
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Natalia Bajak
Sala fitness / 55 min
8:00
GT Strength
Damian Dziedzic
Sala fitness / 55 min
GT Power
Damian Dziedzic
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Katarzyna Wiklańska
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Natalia Bajak
Sala fitness / 55 min
GT Wod
Damian Dziedzic
Sala fitness / 55 min
9:00
TBC+Step
Aleksandra Kąkol
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Agnieszka Jarosińska
Sala fitness / 55 min
ABT
Platinium Team
Sala fitness / 55 min
Stretching
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
ABT
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Magdalena Dolny
Sala fitness / 55 min
ABT
Kamila Maciejska
Sala fitness / 55 min
10:00
Pilates
Aleksandra Kąkol
Sala fitness / 55 min
ABT
Agnieszka Jarosińska
Sala fitness / 55 min
Pilates
Platinium Team
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
Pump
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
Stretching
Magdalena Dolny
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Kamila Maciejska
Sala fitness / 55 min
11:00
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
12:00
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
13:00
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
14:00
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
15:00
ABT
Izabela Latoś
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Barbara Adukowska
Sala fitness / 55 min
Salsation
Barbara Adukowska
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Paulina Paluch
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Izabela Latoś
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
Wirtualne zajęcia
Sala fitness / 55 min
16:00
Body Shape
Izabela Latoś
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Katarzyna Wiklańska
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Aleksandra Kąkol
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
Kettlebell
Izabela Latoś
Sala fitness / 55 min
ABT
Justyna Mazur
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Barbara Adukowska
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
17:00
Zumba®
Paulina Paluch
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Katarzyna Wiklańska
Sala fitness / 55 min
Stretching
Aleksandra Kąkol
Sala fitness / 55 min
ABT
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Magdalena Dolny
Sala fitness / 55 min
Stretching
Justyna Mazur
Sala fitness / 55 min
GT Stretch
Sylwia Załęska
Sala fitness / 55 min
18:00
Brzuchomania
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
Stretching
Platinium Team
Sala fitness / 55 min
Step
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
GT Compact
Sylwia Załęska
Sala fitness / 55 min
Stretching
Magdalena Dolny
Sala fitness / 55 min
18:30
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
19:00
Step
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Platinium Team
Sala fitness / 55 min
ABT
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Barbara Adukowska
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Aleksandra Lebryk
Sala fitness / 55 min
GT Beginners
Konrad Wieczorek
Siłownia / 45 min
GT Beginners
Konrad Wieczorek
Siłownia / 45 min
20:00
Kettlebell
Paula Mularczyk
Sala fitness / 55 min
TBC+Step
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
Platinium Insanity
Aleksandra Kąkol
Sala fitness / 55 min
Pump
Aleksandra Kąkol
Sala fitness / 55 min
Move It
Sebastian Sikora
Sala fitness / 55 min
20:30
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
21:00
Stretching
Paula Mularczyk
Sala fitness / 55 min
ABT
Iwona Kot
Sala fitness / 55 min
Pilates
Aleksandra Kąkol
Sala fitness / 55 min
Kettlebell
Aleksandra Kąkol
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Sebastian Sikora
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF