Klub przy ulicy Stawowej 61 położony jest na pierwszym piętrze Galerii Bronowice. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji z wygodnym dojazdem i przestronnym parkingiem.

Klub powstał w lutym 2015 roku. Na powierzchni 1100 m2 znajduje się 8 stref, w tym Strefa Maszyn Izotonicznych, Strefa Wolnych Ciężarów oraz Strefa Kobiet. Do dyspozycji Klubowiczów jest 50 maszyn cardio oraz 26 maszyn siłowych, a w mieszczącej aż 50 osób Sali Fitness odbywają się zajęcia grupowe. Klubowicze mogą również skorzystać z darmowego dostępu do sieci Wi-Fi oraz bezpłatnego parkingu na terenie Galerii Bronowice.

ul. Stawowa 61
Galeria Bronowice