Klub przy ulicy Stawowej 61 położony jest na pierwszym piętrze Galerii Bronowice. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji z wygodnym dojazdem i przestronnym parkingiem.

Klub powstał w lutym 2015 roku. Na powierzchni 1380 m2 znajduje się 12 stref, w tym Strefa Maszyn Izotonicznych, Strefa Wolnych Ciężarów oraz Strefa Kobiet. Do dyspozycji Klubowiczów są 45 maszyny cardio oraz 52 urządzenia do treningu siłowego, a w mieszczącej aż 50 osób Sali Fitness odbywają się zajęcia grupowe.

Klubowicze mogą również skorzystać z darmowego dostępu do sieci Wi-Fi oraz bezpłatnego parkingu na terenie Galerii Bronowice.

ul. Stawowa 61
Galeria Bronowice
(Bronowice)

Niedziela niehandlowa:
nieczynne

Niedziela handlowa:

Klub Stawowa 61 w liczbach

Powierzchnia klubu
Maszyny Cardio
Urządzenia do treningu siłowego
Miejsc na sali fitness
Bezpłatny parking

Indoor cycling
Trening cardio, który nastawiony jest na szybkie spalanie kalorii. Ćwiczenia wykonuje się na rowerkach stacjonarnych.