Platinium Fitness to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów.
W naszym nowoczesnym i profesjonalnym obiekcie sportowo-rekreacyjnym są sale dwie, duże sale fitness, strefa wolnych ciężarów, cardio, maszyn izotonicznych, strefa treningu funkcjonalnego, strefa kobiet, szatnie, przebieralnie.
Mamy do zaoferowania jeszcze coś ekstra!
Strefa kobiet bogata jest w rollmasażery i platformy wibracyjne, z których można korzystać za darmo.
Z pewnością jest to znakomite uzupełnienie całej oferty klubu.

Klub Fitness Platinium Jarosław powstał z miłości do sportu oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla wszystkich, którzy podzielają tę pasję. Aby to osiągnąć zadbaliśmy przede wszystkim o odpowiednią kadrę.

Zatrudniamy tylko prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów.
W klubie pracują najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Są doskonale przygotowani pod względem merytorycznym i praktycznym. Stale pogłębiają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. To oni pomogą Wam osiągnąć zamierzony cel. Dokładamy także starań, aby każda wizyta w naszym klubie przebiegała w przyjaznej i miłej atmosferze. Nasi pracownicy otoczą Was życzliwą opieką, udzielą rzeczowych informacji oraz fachowych porad.

Podstawą działalności Platinium Fitness Jarosław jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów. Przyjdź i przekonaj się sam, że nasz klub to nie tylko sale treningowe ale miejsca, gdzie rodzi się czysta przyjemność i generuje energia płynąca z wyśmienitej zabawy oraz pracy nad swoją sylwetką i kondycją.
Serdecznie zapraszamy!

ul. Tarnowskiego 20
37-500 Jarosław
Duży parking!
Pn-Pt:
Sob-Nd:

Klub Tarnowskiego 20 w liczbach

1100m2
Miejsc na sali fitness
Maszyny cardio
Maszyny siłowe
2850kg
BEZPŁATNY PARKING
50 miejsc parkingowych

Solarium
Lampy wspomagane są przez unikalne rozwiązanie Collagen Booster Rubin mające na celu zapewnić odpowiednie nawilżenie skóry podczas seansu. Dotyczy to zwłaszcza okolicy twarzy i dekoltu oraz części nóg. Optima oferuje także doskonałe rozwiązanie dla użytkowników dbających o zdrowie: najnowsza generacja p2 Witamina D - lampy zapewniają optymalne warunki do powstawania witaminy D i dostarczają jej w dodatkowej porcji podczas seansu opalającego funkcja AquaCool- delikatna mgiełka wodna odświeża i jednocześnie rewitalizuje airCon- wysokiej jakości system klimatyzacji gwarantuje przyjemne chłodzenie podczas opalania. Optima to gwarancja wydajności i jakości opalania, której rezultatem jest zawsze zdrowa i brązowa opalenizna.