Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:00
Body Shape
Katarzyna Habura
Sala fitness / 55 min
ABT
Katarzyna Habura
Sala fitness / 55 min
8:00
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Oberc
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Katarzyna Habura
Sala fitness / 55 min
Fat Burning
Agnieszka Pulchny
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Habura
Sala fitness / 55 min
ABT
Justyna Mazur
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
9:00
Brzuchomania
Ewelina Oberc
Sala fitness / 55 min
TBC+Step
Natalia Bajak
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Agnieszka Pulchny
Sala fitness / 55 min
Pilates
Ewa Walicka
Sala fitness / 55 min
TRX
Natalia Bajak
Sala fitness / 55 min
ABT
Michał Dziwina
Sala fitness / 55 min
Fat Burning
Anna Zemła
Sala fitness / 55 min
10:00
Pilates
Gosia Hawajska
Sala fitness / 55 min
ABT
Natalia Bajak
Sala fitness / 55 min
Kettlebell
Izabela Latoś
Sala fitness / 55 min
TRX
Ewa Walicka
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Natalia Bajak
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Michał Dziwina
Sala fitness / 55 min
Pilates
Anna Zemła
Sala fitness / 55 min
11:00
ABT
Izabela Latoś
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Katarzyna Klimek
Sala fitness / 55 min
12:00
Cross
Platinium Team
Siłownia / 30 min
GT Specjal
Sylwia Załęska
Sala fitness / 55 min
15:00
ABT
Katarzyna Habura
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Sebastian Sikora
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Justyna Mazur
Sala fitness / 55 min
Fat Burning
Małgorzata Boryczka
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Małgorzata Boryczka
Sala fitness / 55 min
GT Mobility
Sylwia Załęska
Sala fitness / 55 min
16:00
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Habura
Sala fitness / 55 min
TRX
Sebastian Sikora
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
Stretching
Małgorzata Boryczka
Sala fitness / 55 min
ABT
Małgorzata Boryczka
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Weronika Kosmowska
Sala fitness / 55 min
TRX
Ewa Walicka
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
17:00
Pilates
Gosia Hawajska
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Katarzyna Hojoł
Sala fitness / 55 min
ABT
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Paula Mularczyk
Sala fitness / 55 min
GT Wod
Damian Dziedzic
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Katarzyna Klimek
Sala fitness / 55 min
Stretching
Ewa Walicka
Sala fitness / 55 min
Cross
Platinium Team
Siłownia / 30 min
GT Beginners
Konrad Wieczorek
Siłownia / 30 min
Cross
Platinium Team
Siłownia / 30 min
18:00
Brzuchomania
Paweł Kordek
Sala fitness / 55 min
GT Power
Marcin Cygnarowicz
Sala fitness / 55 min
Pilates
Gosia Hawajska
Sala fitness / 55 min
ABT
Paula Mularczyk
Sala fitness / 55 min
TRX
Ewa Walicka
Sala fitness / 55 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
GT Beginners
Konrad Wieczorek
Siłownia / 30 min
19:00
Platinium Insanity
Paweł Kordek
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Anna Zemła
Sala fitness / 55 min
GT Core
Damian Dziedzic
Sala fitness / 55 min
TBC+Step
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
Pilates
Ewa Walicka
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
20:00
GT Strength
Jacek Telega
Sala fitness / 55 min
Pilates
Anna Zemła
Sala fitness / 55 min
TRX
Katarzyna Klimek
Sala fitness / 55 min
Salsation
Aleksandra Milczarek
Sala fitness / 55 min
Fat Burning
Agnieszka Pulchny
Sala fitness / 55 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
21:00
Zumba®
Barbara Adukowska
Sala fitness / 55 min
Salsation
Barbara Adukowska
Sala fitness / 55 min
Stretching
Katarzyna Klimek
Sala fitness / 55 min
GT Compact
Damian Dziedzic
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF