To klub w samym sercu Krakowa, znajdujący się na poziomie +2 Galerii Krakowskiej. Ze względu na świetną lokalizację, jest jednym z najpopularniejszych klubów Fitness Platinium®. Szeroka oferta zajęć fitness, wysokiej klasy sprzęt fitness oraz profesjonalna kadra instruktorska to tylko część tego, co znajdziesz w środku.

Klub powstał we wrześniu 2014 roku jako dziewiąty klub sieci. Jego łączna powierzchnia to 950 m2 obejmująca dwa poziomy. Znajduje się tu aż 7 stref, w tym przestronna Strefa Kobiet oraz Strefa Treningu Funkcjonalnego. W klubie znajduje się 46 maszyn cardio, 25 maszyn siłowych oraz 2500 kg obciążeń. Na mieszczącej 30 osób Sali Fitness odbywają się zajęcia grupowe, a po treningu istnieje możliwość zrelaksowania się w saunie. Do dyspozycji Klubowiczów jest także dostęp do darmowej sieci Wi-Fi oraz duży parking znajdujący się w Galerii Krakowskiej – pierwsze 2 godziny postoju są darmowe.

ul. Pawia 5 - Galeria Krakowska
(Stare Miasto)