O klubie

To klub w samym sercu Krakowa, znajdujący się na poziomie +2 Galerii Krakowskiej. Ze względu na świetną lokalizację, jest jednym z najpopularniejszych klubów Fitness Platinium®. Szeroka oferta zajęć fitness, wysokiej klasy sprzęt fitness oraz profesjonalna kadra instruktorska to tylko część tego, co znajdziesz w środku.

Klub powstał we wrześniu 2014 roku jako dziewiąty klub sieci. Jego łączna powierzchnia to 950 m2 obejmująca dwa poziomy. Znajduje się tu aż 7 stref, w tym przestronna Strefa Kobiet oraz Strefa Treningu Funkcjonalnego. W klubie znajduje się 46 maszyn cardio, 25 maszyn siłowych oraz 2500 kg obciążeń. Na mieszczącej 30 osób Sali Fitness odbywają się zajęcia grupowe, a po treningu istnieje możliwość zrelaksowania się w saunie. Do dyspozycji Klubowiczów jest także dostęp do darmowej sieci Wi-Fi oraz duży parking znajdujący się w Galerii Krakowskiej – pierwsze 2 godziny postoju są darmowe.

ul. Pawia 5 - Galeria Krakowska
(Stare Miasto)
31-154 Kraków
Pn-Pt: 6:30-23:00
Sob-Nd: 8:00-20:00
map-img

Klub Pawia 5 w liczbach

2014
Rok założenia
950 m2
Powierzchnia
46
Maszyn cardio
25
Maszyn siłowych
30
Miejsc na Sali Fitness
2500 kg
Obciążeń
2h
Bezpłatny parking

Mapa klubu

Sauna
W klubie możesz skorzystać z sauny suchej. Sesja w saunie to najlepszy sposób na regenerację po treningu.
Strefa funkcjonalna
To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.
Strefa wolnych ciężarów
Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.
Strefa maszyn półwolnych
Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.
Strefa maszyn izotonicznych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Strefa kobiet
Miejsce dedykowane wyłącznie kobietom, gdzie bez skrępowania mogą wykonać trening funkcjonalny lub siłowy. Strefa wyposażona jest w niezbędny sprzęt: hantle, kettle, sztangi oraz dodatkowe maszyny, takie jak rollen do masażu ciała. Tutaj osiągniesz wymarzoną sylwetkę w komfortowej i przyjaznej atmosferze.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Zobacz również