Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:00
Brzuchomania
Justyna Trzcionka
SALA FITNESS / 60 min
XCO
Anna Stefańczyk
SALA FITNESS / 60 min
TRX
Sebastian Sikora
SALA FITNESS / 60 min
Pilates
Natalia Przybylska
SALA FITNESS / 60 min
Brzuchomania
Katarzyna Nazim
SALA FITNESS / 60 min
8:00
ABT
Justyna Trzcionka
SALA FITNESS / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
Anna Stefańczyk
SALA FITNESS / 60 min
GT Core
SALA FITNESS / 60 min
Platinium Insanity
Natalia Przybylska
SALA FITNESS / 60 min
Easy Tone Step
Katarzyna Nazim
SALA FITNESS / 60 min
9:00
Easy Tone Step
Anna Stefańczyk
SALA FITNESS / 60 min
GT Power
Marcin Cygnarowicz
SALA FITNESS / 60 min
ABT
Magdalena Szabla
SALA FITNESS / 60 min
GT Compact
Marcin Cygnarowicz
SALA FITNESS / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
Anna Stefańczyk
SALA FITNESS / 60 min
Pilates
Piotr Gortat
SALA FITNESS / 60 min
Zumba®
Alicja Ożóg
SALA FITNESS / 60 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
10:00
Body Shape
Anna Stefańczyk
SALA FITNESS / 60 min
BAX®
Przemysław Widyna
SALA FITNESS / 60 min
Body Shape
Magdalena Szabla
SALA FITNESS / 60 min
Body Art®
Przemysław Widyna
SALA FITNESS / 60 min
ABT
Anna Stefańczyk
SALA FITNESS / 60 min
Brzuchomania
Piotr Gortat
SALA FITNESS / 60 min
ABT
Katarzyna Nazim
SALA FITNESS / 60 min
11:00
Pilates
Przemysław Widyna
SALA FITNESS / 60 min
TRX
Natalia Przybylska
SALA FITNESS / 60 min
Brzuchomania
Anna Stefańczyk
SALA FITNESS / 60 min
Pilates
Przemysław Widyna
SALA FITNESS / 60 min
Pilates
Przemysław Widyna
SALA FITNESS / 60 min
Zumba®
Aleksandra Lebryk
SALA FITNESS / 60 min
XCO
Katarzyna Nazim
SALA FITNESS / 60 min
12:00
TRX
Piotr Gortat
SALA FITNESS / 60 min
Brzuchomania
Natalia Przybylska
SALA FITNESS / 60 min
Stretching
Anna Stefańczyk
SALA FITNESS / 60 min
Kettlebell
Sebastian Sikora
SALA FITNESS / 60 min
Body Shape
Anna Stefańczyk
SALA FITNESS / 60 min
GT Mobility
Sylwia Załęska
SALA FITNESS / 60 min
15:00
Brzuchomania
Magdalena Szabla
SALA FITNESS / 60 min
Platinium Insanity
Katarzyna Nazim
SALA FITNESS / 60 min
Body Shape
Alicja Włodarczyk
SALA FITNESS / 60 min
Brzuchomania
Sebastian Sikora
SALA FITNESS / 60 min
Stretching
Justyna Trzcionka
SALA FITNESS / 60 min
Kettlebell
Przemysław Urbańczyk
SALA FITNESS / 60 min
16:00
Zumba®
Wiktoria Balon
SALA FITNESS / 60 min
ABT
Marcelina Szymańska
SALA FITNESS / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
Alicja Włodarczyk
SALA FITNESS / 60 min
ABT
Sebastian Sikora
SALA FITNESS / 60 min
Kettlebell
Przemysław Urbańczyk
SALA FITNESS / 60 min
Stretching
Przemysław Urbańczyk
SALA FITNESS / 60 min
Pupomania
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
17:00
GT Strength
Damian Dziedzic
SALA FITNESS / 60 min
Brzuchomania
Marcelina Szymańska
SALA FITNESS / 60 min
GT Core
Damian Dziedzic
SALA FITNESS / 60 min
TRX
Piotr Gortat
SALA FITNESS / 60 min
ABT
Sebastian Sikora
SALA FITNESS / 60 min
17:30
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
18:00
Platinium Insanity
Kacper Zmarzliński
SALA FITNESS / 60 min
Kettlebell
Sebastian Sikora
SALA FITNESS / 60 min
Tabata
Przemysław Urbańczyk
SALA FITNESS / 60 min
Pilates
Piotr Gortat
SALA FITNESS / 60 min
Brzuchomania
Sebastian Sikora
SALA FITNESS / 60 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
18:30
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
19:00
Easy Tone Step
Kacper Zmarzliński
SALA FITNESS / 60 min
GT Power
Sylwia Załęska
SALA FITNESS / 60 min
Brzuchomania
Przemysław Urbańczyk
SALA FITNESS / 60 min
Zumba®
Alicja Ożóg
SALA FITNESS / 60 min
GT Wod
Sylwia Załęska
SALA FITNESS / 60 min
Salsation
Wiktoria Balon
SALA FITNESS / 60 min
19:30
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
20:00
Fight Kick
Przemysław Widyna
SALA FITNESS / 60 min
XCO
Katarzyna Nazim
SALA FITNESS / 60 min
Move It
Karolina Ciurka-Baster
SALA FITNESS / 60 min
Body Shape
Justyna Trzcionka
SALA FITNESS / 60 min
Move It
Przemysław Urbańczyk
SALA FITNESS / 60 min
21:00
Pilates
Przemysław Widyna
SALA FITNESS / 60 min
Stretching
Natalia Przybylska
SALA FITNESS / 60 min
TRX
Karolina Ciurka-Baster
SALA FITNESS / 60 min
Stretching
Justyna Trzcionka
SALA FITNESS / 60 min
TRX
Przemysław Urbańczyk
SALA FITNESS / 60 min
Pupomania
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
Pupomania
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
Pupomania
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF