Cennik

PROMOCJA LISTOPADOWA
CENNIK PROMOCYJNY

Obowiązuje w dniach 2 – 30.11.2017.
Z promocji mogą skorzystać nowi i obecni Klienci, tylko przy zakupie karnetu online.

30 dni 90 dni 180 dni
Karnet OPEN 89 zł 267 zł
(ręcznik GRATIS)

534 zł
(dodatkowe 30 dni
ręcznik GRATIS)
Karnet HALF OPEN 59 zł 177 zł
(ręcznik GRATIS)
354 zł
(dodatkowe 30 dni
ręcznik GRATIS)
NOWOŚĆ!
Karnet OPEN Bratysławska
59 zł

 


Kup karnet online
  i ciesz się niską ceną na stałe! Gwarancja stałej ceny obowiązuje tylko przy regularnym odnawianiu karnetu co 30 dni.

NOWI Klienci zobowiązani są do wniesienia jednorazowej opłaty aktywacyjnej (30 zł), w ramach której otrzymują kartę magnetyczną oraz kłódkę.

Chcesz zmienić rodzaj karnetu? Zrób to online bez dodatkowych opłat! Brak opłaty administracyjnej dla stałych klientów.

ZAWIESZENIE dotyczy wyłącznie karnetów zakupionych na okres 30 dni. W przypadku karnetów na okres 90 dni i 180 dni nie ma możliwości ich zawieszenia.

Karnet OPEN Bratysławska obowiązuje tylko w klubie Fitness Platinium Bratysławska 4. Uprawnia do korzystania z całej oferty tego klubu bez limitu czasowego.

Zasady i warunki promocji znajdziesz w Regulaminie.


 

CENNIK STANDARDOWY

Karnet do wszystkich klubów Cena
OPEN (30 dni) 99 zł*
HALF OPEN (30 dni) 69 zł*
NOWOŚĆ!  KARNET DO JEDNEGO KLUBU FITNESS PLATINIUM BRATYSŁAWSKA   CENA
OPEN Bratysławska (30 dni) 59 zł*
USŁUGI DODATKOWE CENA
Jednorazowe wejście 19 zł
Zawieszenie karnetu (30 dni) 20 zł
Wydanie duplikatu karty 10 zł


⇒ Kup karnet ONLINE już teraz! Kliknij! ⇐

*Nowi Klienci zobowiązani są do wniesienia JEDNORAZOWEJ OPŁATY AKTYWACYJNEJ w wysokości 30 zł. Nowy Klient otrzymuje kartę magnetyczną oraz kłódkę (ilość kłódek jest ograniczona). 

Karnet OPEN Bratysławska obowiązuje tylko w klubie Fitness Platinium Bratysławska 4. Uprawnia do korzystania z całej oferty tego klubu bez limitu czasowego.

Gwarancja stałej ceny obowiązuje przy zachowaniu ciągłości, czyli odnawianiu karnetu co 30 dni (dotyczy to również Klientów, którzy zakupili karnety w cenach promocyjnych, do czasu zakończenia obowiązywania promocji). Klubowicz, który przerwał ciągłość zobowiązany jest do wniesienia opłaty administracyjnej w wysokości 30 zł przy zakupie kolejnego karnetu. Każdorazowe przerwanie ciągłości karnetu w przyszłości skutkuje obowiązkiem ponownego wniesienia opłaty administracyjnej.

ZAWIESZENIE KARNETU możliwe jest na okres równy 30 dni. Zawieszenia można dokonać wielokrotnie. Każde 30-dniowe zawieszenie to koszt 20 zł. Zawieszenia można dokonać wyłącznie w trakcie obowiązywania bieżącego karnetu. Zawieszenie liczone jest zawsze od nowego okresu rozliczeniowego. Pozwala zachować ciągłość i stałą cenę w kolejnym miesiącu. W ramach karnetu HALF OPEN, Klient musi wejść do klubu przed godziną 16:00, jednak może zostać aż do jego zamknięcia.

 ZMIANA RODZAJU KARNETU jest równoznaczna z przerwaniem ciągłości i może wiązać się ze wzrostem ceny karnetu. Klient, który zmienia rodzaj karnetu w recepcji klubu zobowiązany jest do wniesienia jednorazowej opłaty administracyjnej (30 zł – bez karty magnetycznej i kłódki). Przy zmianie karnetu online Klient nie wnosi opłaty administracyjnej.

W klubie szafki zamykane są na kłódki o wymiarach 4-8 mm. Przy zakładaniu karnetu, jak i każdorazowym wykupieniu jednorazowego wejścia, wymagany jest dokument tożsamości ze zdjęciem.