Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:00
Kettlebell
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Marcelina Augustyn
DUŻA SALA / 55 min
Move It
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Marcelina Augustyn
DUŻA SALA / 55 min
TRX
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Robert Waszkiewicz
SPINNING / 55 min
Spinning® Siła
Robert Waszkiewicz
SPINNING / 55 min
GT Wod
DUŻA SALA / 55 min
Tabata
Agnieszka Łoś
MAŁA SALA / 55 min
Brzuchomania
Joanna Kucia-Sikora
MAŁA SALA / 55 min
8:00
Brzuchomania
Joanna Kucia-Sikora
DUŻA SALA / 55 min
ABT
Marcelina Augustyn
DUŻA SALA / 55 min
TRX/Bosu
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Body Shape
Joanna Kucia-Sikora
DUŻA SALA / 55 min
ABT
Magdalena Zając
DUŻA SALA / 55 min
TRX
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Ball&Shape
Agnieszka Łoś
MAŁA SALA / 55 min
Brzuchomania
Magdalena Zając
DUŻA SALA / 55 min
TRX/Kettlebell
Marcelina Augustyn
MAŁA SALA / 55 min
Ball&Shape
Joanna Kucia-Sikora
MAŁA SALA / 55 min
9:00
Body Shape
Joanna Kucia-Sikora
DUŻA SALA / 55 min
GT Power
DUŻA SALA / 55 min
TBC+Step
Magdalena Zając
DUŻA SALA / 55 min
XCO
Joanna Kucia-Sikora
DUŻA SALA / 55 min
Tabata
Joanna Kmon
DUŻA SALA / 55 min
ABT
Joanna Kucia-Sikora
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
Ewelina Usarek
DUŻA SALA / 55 min
Pilates
Magdalena Zając
MAŁA SALA / 55 min
Kettlebell
Marcelina Augustyn
MAŁA SALA / 55 min
Fit Ball
MAŁA SALA / 55 min
Pilates
Anna Korzeniowska
MAŁA SALA / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Magdalena Zając
MAŁA SALA / 55 min
Pilates
Sylwia Zgłobik - Kapuścińska
MAŁA SALA / 55 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
GT Stretch
MAŁA SALA / 55 min
10:00
Fit Ball
Magdalena Zając
MAŁA SALA / 55 min
Stretching
Joanna Kucia-Sikora
MAŁA SALA / 55 min
ABT
Joanna Kmon
DUŻA SALA / 55 min
BOSU
Anna Korzeniowska
MAŁA SALA / 55 min
Stretching
Magdalena Zając
MAŁA SALA / 55 min
TBC+Step
Joanna Kucia-Sikora
DUŻA SALA / 55 min
ABT
Maria Stefaniak
DUŻA SALA / 55 min
Pilates
MAŁA SALA / 55 min
Pupomania
Joanna Kmon
DUŻA SALA / 55 min
TRX
Sylwia Zgłobik - Kapuścińska
MAŁA SALA / 55 min
Pilates
Ewelina Usarek
MAŁA SALA / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Platinium Team
SPINNING / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Platinium Team
SPINNING / 55 min
11:00
Tabata
Joanna Kmon
DUŻA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Marcelina Augustyn
DUŻA SALA / 55 min
Step
Ewelina Usarek
DUŻA SALA / 55 min
Stretching
Joanna Kucia-Sikora
MAŁA SALA / 55 min
Tabata
Maria Stefaniak
MAŁA SALA / 55 min
Cross fitness
SIŁOWNIA / 55 min
Spinning® Interwał
Platinium Team
SPINNING / 55 min
Spinning® Siła
Platinium Team
SPINNING / 55 min
15:00
Body Shape
Joanna Kmon
DUŻA SALA / 55 min
Tabata
Katarzyna Wiklańska
DUŻA SALA / 55 min
16:00
TBC+Step
Marcelina Augustyn
DUŻA SALA / 55 min
Pilates
Wiktoria Mazan
MAŁA SALA / 55 min
Brzuchomania
Marcelina Augustyn
DUŻA SALA / 55 min
Body Shape
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
Katarzyna Wiklańska
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
Katarzyna Wiklańska
DUŻA SALA / 55 min
Zumba®
Anna Grzybowska
DUŻA SALA / 55 min
Pupomania
Joanna Kmon
MAŁA SALA / 55 min
GT Power
DUŻA SALA / 55 min
Pupomania
SIŁOWNIA / 30 min
17:00
ABT
DUŻA SALA / 55 min
Tabata
Karolina Ciurka-Baster
DUŻA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Marcelina Augustyn
DUŻA SALA / 55 min
Zumba®
Aleksandra Lebryk
DUŻA SALA / 55 min
Body Shape
Joanna Kucia-Sikora
DUŻA SALA / 55 min
Salsation
Katarzyna Wiklańska
DUŻA SALA / 55 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
Kettlebell
Marcelina Augustyn
MAŁA SALA / 55 min
BOSU
Anna Korzeniowska
MAŁA SALA / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Ewelina Usarek
MAŁA SALA / 55 min
ABT
MAŁA SALA / 55 min
Stretching
MAŁA SALA / 55 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
17:30
Spinning® Wytrzymałość
Jan Skulicz
SPINNING / 55 min
18:00
XCO
Marcelina Augustyn
DUŻA SALA / 55 min
TBC+Step
Anna Korzeniowska
DUŻA SALA / 55 min
Zumba®
Aleksandra Lebryk
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
Justyna Mazur
DUŻA SALA / 55 min
GT Wod
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
MAŁA SALA / 55 min
TRX
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Kettlebell
Ewelina Usarek
MAŁA SALA / 55 min
TRX II
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Fit Ball
Joanna Kucia-Sikora
MAŁA SALA / 55 min
Trening obwodowy dla Pań
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
SIŁOWNIA / 30 min
18:30
Spinning® Siła
Robert Waszkiewicz
SPINNING / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Robert Waszkiewicz
SPINNING / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Urszula Fijałkowska
SPINNING / 55 min
Spinning® Interwał
Jan Skulicz
SPINNING / 55 min
Spinning® Siła
Robert Waszkiewicz
SPINNING / 55 min
19:00
Les Mills BODYPUMP®
Marcelina Augustyn
DUŻA SALA / 55 min
Salsation
Katarzyna Wiklańska
DUŻA SALA / 55 min
Step 2
Ewelina Usarek
DUŻA SALA / 55 min
Tabata
Karolina Ciurka-Baster
DUŻA SALA / 55 min
ABT
Joanna Kucia-Sikora
DUŻA SALA / 55 min
GT Stretch
MAŁA SALA / 55 min
Stretching
MAŁA SALA / 55 min
TRX
Konrad Kapuściński
MAŁA SALA / 55 min
Pupomania
Justyna Mazur
MAŁA SALA / 55 min
TRX
Konrad Kapuściński
MAŁA SALA / 55 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
19:30
Spinning® Wytrzymałość
Robert Waszkiewicz
SPINNING / 55 min
Spinning® Interwał
Robert Waszkiewicz
SPINNING / 55 min
Spinning® Interwał
Urszula Fijałkowska
SPINNING / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Robert Waszkiewicz
SPINNING / 55 min
20:00
Zumba®
Emilia Furman
DUŻA SALA / 55 min
XCO
Joanna Kucia-Sikora
DUŻA SALA / 55 min
GT Core
DUŻA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Marcelina Augustyn
DUŻA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Konrad Kapuściński
DUŻA SALA / 55 min
Tabata
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Kettlebell
Ewelina Usarek
MAŁA SALA / 55 min
Move It
Konrad Kapuściński
MAŁA SALA / 55 min
Pilates Power
Sylwia Zgłobik - Kapuścińska
MAŁA SALA / 55 min