Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:00
Kettlebell
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
MARCELINA AUGUSTYN
DUŻA SALA / 55 min
Move It
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
MARCELINA AUGUSTYN
DUŻA SALA / 55 min
TRX
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
8:00
Brzuchomania
JOANNA KUCIA-SIKORA
DUŻA SALA / 55 min
ABT
MARCELINA AUGUSTYN
DUŻA SALA / 55 min
TRX/Bosu
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Body Shape
JOANNA KUCIA-SIKORA
DUŻA SALA / 55 min
ABT
MAGDALENA KSIĄŻEK
DUŻA SALA / 55 min
TRX
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Ball&Shape
JOANNA KUCIA-SIKORA
MAŁA SALA / 55 min
9:00
Body Shape
JOANNA KUCIA-SIKORA
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
JOANNA KMON
DUŻA SALA / 55 min
Pupomania
AGNIESZKA JAROSIŃSKA
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
JOANNA KUCIA-SIKORA
DUŻA SALA / 55 min
Body Shape
AGNIESZKA ŁOŚ
DUŻA SALA / 55 min
ABT
JOANNA KUCIA-SIKORA
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
EWELINA USAREK
DUŻA SALA / 55 min
Pilates
MAGDALENA KSIĄŻEK
MAŁA SALA / 55 min
Kettlebell
MARCELINA AUGUSTYN
MAŁA SALA / 55 min
Fit Ball
MONIKA BOROWIEC-JUCHA
MAŁA SALA / 55 min
TRX
MONIKA BOROWIEC-JUCHA
MAŁA SALA / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
MAGDALENA KSIĄŻEK
MAŁA SALA / 55 min
Pilates
Sylwia Zgłobik-Kapuścińska
MAŁA SALA / 55 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
10:00
Fit Ball
MAGDALENA KSIĄŻEK
MAŁA SALA / 55 min
Stretching
JOANNA KUCIA-SIKORA
MAŁA SALA / 55 min
Body Shape
AGNIESZKA JAROSIŃSKA
DUŻA SALA / 55 min
BOSU
MONIKA BOROWIEC-JUCHA
MAŁA SALA / 55 min
Stretching
MAGDALENA KSIĄŻEK
MAŁA SALA / 55 min
TBC+Step
JOANNA KUCIA-SIKORA
DUŻA SALA / 55 min
ABT
MARIA STEFANIAK
DUŻA SALA / 55 min
Pilates
MONIKA BOROWIEC-JUCHA
MAŁA SALA / 55 min
TRX
Sylwia Zgłobik-Kapuścińska
MAŁA SALA / 55 min
Pilates
EWELINA USAREK
MAŁA SALA / 55 min
Summer Ride
Platinium Team
SPINNING / 55 min
Summer Ride
Platinium Team
SPINNING / 55 min
11:00
Les Mills BODYPUMP®
MARCELINA AUGUSTYN
DUŻA SALA / 55 min
Step
EWELINA USAREK
DUŻA SALA / 55 min
Stretching
JOANNA KUCIA-SIKORA
MAŁA SALA / 55 min
Tabata
MARIA STEFANIAK
MAŁA SALA / 55 min
Cross fitness
Platinium Team
SIŁOWNIA / 55 min
15:00
Body Shape
JOANNA KMON
DUŻA SALA / 55 min
ABT
MARCELINA AUGUSTYN
DUŻA SALA / 55 min
16:00
TBC+Step
MARCELINA AUGUSTYN
DUŻA SALA / 55 min
Pilates
ANNA KORZENIOWSKA
MAŁA SALA / 55 min
Pupomania
AGNIESZKA KIERES
DUŻA SALA / 55 min
Body Shape
PAWEŁ KORDEK
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
MARTYNA KUNDERA
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
KATARZYNA WIKLAŃSKA
DUŻA SALA / 55 min
Zumba®
ANNA GRZYBOWSKA
DUŻA SALA / 55 min
Pupomania
JOANNA KMON
MAŁA SALA / 55 min
Brzuchomania
MARCELINA AUGUSTYN
MAŁA SALA / 55 min
Pupomania
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
17:00
ABT
MONIKA BOROWIEC-JUCHA
DUŻA SALA / 55 min
Tabata
Karolina Ciurka-Baster
DUŻA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
MARCELINA AUGUSTYN
DUŻA SALA / 55 min
Zumba®
ALEKSANDRA LEBRYK
DUŻA SALA / 55 min
Body Shape
JOANNA KUCIA-SIKORA
DUŻA SALA / 55 min
Salsation
KATARZYNA WIKLAŃSKA
DUŻA SALA / 55 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
Kettlebell
MARCELINA AUGUSTYN
MAŁA SALA / 55 min
BOSU
MONIKA BOROWIEC-JUCHA
MAŁA SALA / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
AGNIESZKA KIERES
MAŁA SALA / 55 min
ABT
PAWEŁ KORDEK
MAŁA SALA / 55 min
Stretching
MONIKA BOROWIEC-JUCHA
MAŁA SALA / 55 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
17:30
Spinning® Wytrzymałość
JAN SKULICZ
SPINNING / 55 min
18:00
XCO
MARCELINA AUGUSTYN
DUŻA SALA / 55 min
TBC+Step
MONIKA BOROWIEC-JUCHA
DUŻA SALA / 55 min
Zumba®
ALEKSANDRA LEBRYK
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
JUSTYNA MAZUR
DUŻA SALA / 55 min
XCO
MONIKA BOROWIEC-JUCHA
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
MONIKA BOROWIEC-JUCHA
MAŁA SALA / 55 min
TRX
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Kettlebell
EWELINA USAREK
MAŁA SALA / 55 min
TRX II
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Fit Ball
JOANNA KUCIA-SIKORA
MAŁA SALA / 55 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
18:30
Spinning® Siła
ROBERT WASZKIEWICZ
SPINNING / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
ROBERT WASZKIEWICZ
SPINNING / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
URSZULA FIJAŁKOWSKA
SPINNING / 55 min
Spinning® Interwał
JAN SKULICZ
SPINNING / 55 min
Spinning® Siła
ROBERT WASZKIEWICZ
SPINNING / 55 min
19:00
Les Mills BODYPUMP®
MARCELINA AUGUSTYN
DUŻA SALA / 55 min
Salsation
KATARZYNA WIKLAŃSKA
DUŻA SALA / 55 min
Step 2
EWELINA USAREK
DUŻA SALA / 55 min
Tabata
Karolina Ciurka-Baster
DUŻA SALA / 55 min
ABT
JOANNA KUCIA-SIKORA
DUŻA SALA / 55 min
TRX
MONIKA BOROWIEC-JUCHA
MAŁA SALA / 55 min
Stretching
MONIKA BOROWIEC-JUCHA
MAŁA SALA / 55 min
TRX
KONRAD KAPUŚCIŃSKI
MAŁA SALA / 55 min
Pupomania
JUSTYNA MAZUR
MAŁA SALA / 55 min
Stretching
PAWEŁ KORDEK
MAŁA SALA / 55 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
Platinium Team
SIŁOWNIA / 15 min
19:30
Spinning® Wytrzymałość
ROBERT WASZKIEWICZ
SPINNING / 55 min
Spinning® Interwał
ROBERT WASZKIEWICZ
SPINNING / 55 min
Spinning® Interwał
URSZULA FIJAŁKOWSKA
SPINNING / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
ROBERT WASZKIEWICZ
SPINNING / 55 min
20:00
Zumba®
EMILIA FURMAN
DUŻA SALA / 55 min
XCO
JOANNA KUCIA-SIKORA
DUŻA SALA / 55 min
ABT
EWELINA USAREK
DUŻA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
MARCELINA AUGUSTYN
DUŻA SALA / 55 min
Pupomania
PAWEŁ KORDEK
DUŻA SALA / 55 min
Tabata
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Kettlebell
EWELINA USAREK
MAŁA SALA / 55 min
Move It
KONRAD KAPUŚCIŃSKI
MAŁA SALA / 55 min
Pilates
Sylwia Zgłobik-Kapuścińska
MAŁA SALA / 55 min
TRX
KONRAD KAPUŚCIŃSKI
MAŁA SALA / 55 min
Pupomania
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
Pupomania
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
Pupomania
Platinium Team
SIŁOWNIA / 30 min
21:00
Body Shape
KAMILA MACIEJSKA
DUŻA SALA / 55 min