Klub przy ulicy Mogilskiej 97 to jeden z największych klubów Fitness Platinium®. Łączy bogato wyposażoną siłownię z szeroką ofertą zajęć fitness prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

Klub przy ulicy Mogilskiej 97 powstał w styczniu 2012 roku jako trzeci klub sieci. Na dwóch poziomach o łącznej powierzchni 2000 m2 rozmieszczonych zostało 11 stref, w tym Strefa Treningu Personalnego, Strefa Kobiet, Strefa Cross fitness oraz Strefa Relaksu wyposażona w łaźnię parową i saunę suchą wspólną dla kobiet i mężczyzn. Klub posiada dwie Sale Fitness mieszczące łącznie 65 osób oraz pomieszczenia do zajęć Spinning®. Do Twojej dyspozycji jest 65 maszyn cardio, w tym bieżnie, orbitreki, rowery stacjonarne, rowery Spinning®, drabinę Jakuba i schody, a także 102 maszyny siłowe i 4200 kg obciążeń.

Zapraszamy również do skorzystania z automatu, w którym możesz zakupić napoje i przekąski oraz do Fit Baru, w którym nasze recepcjonistki przygotują dla Ciebie pysznego shake’a.

Do Twojej dyspozycji jest ponadto darmowa sieć Wi-Fi oraz duży, bezpłatny parking znajdujący się przy budynku.

ul. Mogilska 97
(Grzegórzki)