Top 5 artykułów na blogu, które musisz przeczytać

Czy wiesz, że brak regeneracji może mieć wpływ na efekty twoich treningów, a kluczową rolę w odchudzaniu odgrywa tlen? Jeśli chcesz poznać praktyczne wskazówki dotyczące treningów, sprawdzone informacje o diecie i cenne porady na temat zdrowego stylu życia, konieczne odwiedź naszego BLOGA!

Zobacz, o czym najchętniej czytali nasi Klubowicze w ostatnim czasie.

1. Jak spalać tkankę tłuszczową? 5 podstawowych zasad

Trening, którego skutkiem ma być pozbycie się tkanki tłuszczowej, powinien być oparty na kilku fundamentalnych zasadach, podobnie jak dieta. Dowiedz się, jak osiągnąć cel.

2. Suplementy diety – czy, kiedy i jak je stosować?

Dla jednych to po prostu element sportowej codzienności, a dla innych zło, które lepiej omijać szerokim łukiem. O tym, że w rzeczywistości sprawa jest trochę bardziej złożona przeczytasz tutaj.

3. 10 fitnessowych aplikacji na smartfona, które warto mieć

Zliczają spożyte kalorie, wspierają planowanie posiłków, a nawet układanie planów treningowych. Oto lista najpopularniejszych z nich.

4. Same brzuszki to za mało. Jak skutecznie walczyć z oponką?

Sam trening mięśni tej części ciała to za mało. Dla satysfakcjonujących efektów trzeba go połączyć z wysiłkiem aerobowym oraz przemyślaną dietą. Jak tego dokonać, dowiesz się w artykule.

5. Siedem kroków do wymarzonej sylwetki

Jeżeli dopiero rozpoczynasz przygodę z siłownią i fitnessem lub trenujesz już od jakiegoś czasu, ale nie widzisz zadowalających efektów, upewnij się, czy posiadasz wystarczającą wiedzę. Poznaj siedem zasad, dzięki którym twoje treningi będą efektywne, a praca nad formą stanie się przyjemnością.