O klubie

Klub na os. Na Stoku 53 powstał w lutym 2016 roku. To świetne miejsce na trening w miłej i przyjaznej atmosferze pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Jest to dwunasty klub sieci. Jego powierzchnia to około 800 m2. Klub składa się z 8 stref, w tym Strefy Kobiet, Strefy Treningu Personalnego oraz mieszczącej 30 osób Sali Fitness. Do dyspozycji Klubowiczów jest 35 maszyn siłowych, 43 maszyny cardio oraz 3900 kg obciążeń, a także nowoczesna sauna sucha. W klubie istnieje również dostęp do darmowego Wi-Fi oraz możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu tuż przy klubie.

Os. Na Stoku 53
(Wzgórza Krzesławickie)
31-346 Kraków
Pn-Pt: 6:00-23:00
Sob-Nd: 8:00-20:00
map-img

Klub Os. Na Stoku 53 w liczbach

2016
Rok założenia
800 m2
Powierzchnia
43
Maszyny cardio
35
Maszyn siłowych
30
Miejsc na Sali fitness
3900 kg
Obciążeń
Bezpłatny parking

Mapa klubu

Sauna
W klubie możesz skorzystać z sauny suchej. Sesja w saunie to najlepszy sposób na regenerację po treningu.
Strefa cross fitness
To miejsce dla osób kochających ekstremalny wysiłek. Znajdujący się w strefie sprzęt służy do łączenia wielu ćwiczeń, takich jak przysiady, podciąganie, podskoki, podnoszenie ciężarów, bieg i wiele więcej.
Strefa wolnych ciężarów
Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.
Strefa maszyn półwolnych
Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.
Strefa maszyn izotonicznych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Strefa kobiet
Miejsce dedykowane wyłącznie kobietom, gdzie bez skrępowania mogą wykonać trening funkcjonalny lub siłowy. Strefa wyposażona jest w niezbędny sprzęt: hantle, kettle, sztangi oraz dodatkowe maszyny, takie jak rollen do masażu ciała. Tutaj osiągniesz wymarzoną sylwetkę w komfortowej i przyjaznej atmosferze.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Zobacz również