Klub na os. Na Stoku 53 powstał w lutym 2016 roku. To świetne miejsce na trening w miłej i przyjaznej atmosferze pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Jest to dwunasty klub sieci. Jego powierzchnia to około 800 m2. Klub składa się z 8 stref, w tym Strefy Kobiet, Strefy Treningu Personalnego oraz mieszczącej 30 osób Sali Fitness. Do dyspozycji Klubowiczów jest 35 maszyn siłowych, 43 maszyny cardio oraz 3900 kg obciążeń, a także nowoczesna sauna sucha. W klubie istnieje również dostęp do darmowego Wi-Fi oraz możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu tuż przy klubie.

Os. Na Stoku 53
(Wzgórza Krzesławickie)