Architekt Wnętrz/ Dekorator Wnętrz

Kraków, Centrala - Dział Inwestycji

Właściciel największej sieć klubów fitness w Małopolsce – Fitness Platinium – oraz sieci Smart Gym na Śląsku poszukuje osoby na stanowisko:

Architekt Wnętrz/Dekorator Wnętrz

Praca stacjonarna w biurze firmy w Krakowie (z możliwością częściowej pracy zdalnej – do uzgodnienia)

Twoje zadania:

  • doradzanie w sprawie wystroju wnętrz i doboru materiałów
  • współtworzenie koncepcji wystroju wnętrz nowych i bieżących inwestycji
  • współpraca z działem inwestycji i innymi działami firmy

Czego oczekujemy:

  • statusu studenta (ostatnich lat studiów na kierunku architektura wnętrz, projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz lub pokrewne), preferowani studenci studiów niestacjonarnych
  • zainteresowania architekturą wnętrz (nie jest wymagane doświadczenie zawodowe)
  • kreatywności oraz wyobraźni przestrzennej
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • dokładności, sumienności, rzetelności
  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • umiejętności obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office oraz dowolnego programu graficznego
  • dyspozycyjności
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • kreatywną pracę przy ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole, opartą na wzajemnej współpracy
  • możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze projektowania wnętrz
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia

Jeżeli chcesz wziąć aktywny udział w projektowaniu wnętrz klubów fitness, masz dużo pomysłów, interesujesz się bieżącymi trendami i nie boisz się wyzwań – to praca dla Ciebie!

W zgłoszeniu prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, mile widziane portfolio.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Platinium Wellness Sp. z o.o.
Fitness Platinium to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów. Mamy dziewięć lat bogatego doświadczenia, czternaście placówek, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i tysiące zadowolonych klientów.