Instruktor siłowni/trener personalny - Galeria Bronowice

Kraków

Największa sieć klubów fitness w Małopolsce – Fitness Platinium – poszukuje osoby na stanowisko:

Instruktor siłowni/ trener personalny

Praca w klubie przy ul. Stawowej 61 (Galeria Bronowice)

Zadania:
– bezpośredni kontakt z klientem,
– przeprowadzanie krótkich zajęć zorganizowanych,
– przeprowadzanie treningów personalnych,
– układanie planów treningowych oraz planów dietetycznych.

Czego oczekujemy:
– certyfikatów ukończonych kursów i/lub szkoleń,
– doświadczenia w zawodzie,
– otwartości, uśmiechu, aktywnego podejścia do zadań,
– dyspozycyjności,
– odpowiedzialności,
– znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
– pracę w młodym, energicznym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
– możliwość rozwoju,
– odpowiedzialną pracę pełną wyzwań,
– bezpłatne korzystanie z klubu fitness,
– pracę zmianową
– atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli sport jest Twoją pasją, interesujesz się zdrowym trybem życia i chcesz dzielić się swoją wiedzą z innymi, złóż aplikację już dziś. Szukamy kobiet i mężczyzn nastawionych na długotrwałą współpracę – dołącz do naszego zespołu!

W zgłoszeniu prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Platinium Wellness Sp. z o.o.
Fitness Platinium to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów. Mamy dziewięć lat bogatego doświadczenia, czternaście placówek, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i tysiące zadowolonych klientów.