Koordynator ds. Kadr i płac

Kraków, Centrala - Kadr i płac

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe zarządzanie Działem Kadr i Płac;
  • zapewnianie efektywnego i zgodnego z przepisami funkcjonowania obszaru kadrowo-płacowego;
  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa;
  • współpraca z instytucjami: ZUS, US, GUS, PFRON;
  • nadzór nad realizacją regulaminów (pracy, wynagradzania) oraz obowiązujących procedur;
  • współpraca z kadrą zarządzającą;
  • zarządzanie zespołem;
  • opracowywanie prognoz, planów i budżetów wynagrodzeń oraz kosztów pracy;
  • opracowywanie rocznych i wieloletnich planów i prognoz zatrudnienia,
  • opracowywanie i doskonalenie systemów motywacyjnych;
  • opracowywanie zasad wynagradzania pracowników i gospodarowania środkami funduszu wynagrodzeń;
  • analizowanie kształtowania środków na wynagrodzenia w Spółce oraz dostosowanie środków do planów zatrudnienia;
  • projektowanie i zarządzanie benefitami;
  • przygotowywanie analiz z zakresu zatrudnienia i wynagrodzeń;
  • opracowywanie procedur wewnętrznych w ramach powierzonych obowiązków;
  • prowadzenie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej dot. zatrudnienia i wynagrodzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnej pracy na analogicznym stanowisku w dużej firmie;
  • doświadczenie w pracy w organizacjach o rozproszonej strukturze (co najmniej 300 osób);
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy, prawa podatkowego z obszaru kadrowo-płacowego, ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień kadrowo-płacowych;
  • znajomość różnych systemów kadrowo-płacowych;
  • znajomość programu Płatnik i programu kadrowo-płacowego OPTIMA;
  • doświadczenie w tworzeniu regulaminów wynagrodzeń, regulaminów pracy oraz procedur wewnętrznych zapewniających sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa;
  • konsekwencja w działaniu;
  • umiejętność pracy z ludźmi na różnych szczeblach struktury organizacyjnej;
  • pozytywne nastawienie i proaktywne podejście do pracy;
  • samodzielność, odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu;
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem;
  • biegła znajomość pakietu MS Office;
  • wiedza oraz praktyczna umiejętność budowania prognoz, planów zatrudnienia oraz budżetu wynagrodzeń;
  • komunikatywność, samodzielność, systematyczność, terminowość, odpowiedzialność i skrupulatność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole współpracowników.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 poz. 922.”

Platinium Wellness Sp. z o.o.
Fitness Platinium to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów. Mamy dziewięć lat bogatego doświadczenia, dziewięć placówek, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i tysiące zadowolonych klientów.