Specjalista ds. Kadr i płac

Kraków, Centrala - Kadr i płac

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko

Specjalisty ds. Kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz akt osobistych;
  • sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem oraz rozwiązaniem stosunku pracy;
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych;
  • naliczanie i weryfikacja płac;
  • naliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych oraz zasiłków związanych z rodzicielstwem;
  • terminowa i prawidłowa realizacja potrąceń z wynagrodzeń za pracę, świadczeń z zaopatrzenia emerytalnego i ubezpieczenia społecznego oraz z innych wierzytelności pieniężnych;
  • prawidłowe i terminowe realizowanie zgłoszeń, rozliczeń i sprawozdań do ZUS, US, GUS, PEFRON;
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.;
  • aktualizacja danych kadrowych i płacowych pracowników w systemie;
  • wystawianie dokumentów i zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, w tym zaświadczeń o uzyskanym przychodzie przez emeryta/rencistę;
  • naliczanie sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;
  • przygotowywanie raportów i zestawień kadrowych;
  • sporządzanie zaświadczeń Rp-7, Z-3.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe);
  • min. 3 – letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac w firmie zatrudniającej powyżej 500 osób;
  • bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych;
  • praktyczna znajomość prowadzenia dokumentacji personalnej związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych;
  • doświadczenie w sporządzaniu i składaniu deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS;
  • praktyczna znajomość programów kadrowo – płacowych (CDN OPTIMA, Płatnik);
  • znajomości obsługi komputera (MS Office, w tym Excel min. średnio zaawansowany);
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole,  obowiązkowość, rzetelność, dokładność, sumienność, komunikatywność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole współpracowników.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 poz. 922.”

Platinium Wellness Sp. z o.o.
Fitness Platinium to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów. Mamy dziewięć lat bogatego doświadczenia, czternaście placówek, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i tysiące zadowolonych klientów.