Partnerzy

Este Team

Este Team to salon tworzony przez zespół profesjonalistów w dziedzinie kosmetyki, medycyny estetycznej, fryzjerstwa i makijażu.

Czytaj więcej
Villa Dermatica

Villa Dermatica to klinika specjalizująca się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej i dermatologii leczniczej. Specjalnie dla naszych Klientów klinika organizuje wyjątkowe konsultacje i zabiegi kosmetyczne w klubie Fitness Platinium Solvay Park.

Czytaj więcej
Shakers Club

Shakers Club to klub muzyczny w samym centrum Krakowa. Wspólnie z Fitness Platinium organizuje cykliczne imprezy z udziałem najlepszych DJ-ów.

Czytaj więcej
Frantic Club

Frantic Club to klub muzyczny w samym sercu Krakowa. Wspólnie z Fitness Platinium organizuje cykliczne imprezy z udziałem najlepszych DJ-ów.

Czytaj więcej
Kraków Football Kings

Kraków Football Kings to krakowska drużyna futbolu amerykańskiego. Sieć Fitness Platinium we współpracy z zawodnikami promuje aktywny tryb życia oraz sportową rywalizację. W ramach projektu przeprowadzono wiele wspólnych akcji oraz eventów w Krakowie i okolicach. Więcej o drużynie znajdziesz na: http://krakowkings.org/

Czytaj więcej