Klub w Galerii Solvay Park jest aktualnie największym klubem sieci Fitness Platinium® i znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji z wygodnym dojazdem i przestronnym parkingiem.

Klub powstał w kwietniu 2012 roku jako czwarty klub sieci. Jego powierzchnia to 5200 m2. Klub składa się aż z 22 stref, w tym m.in. strefy cardio, stref maszyn siłowych, strefy wolnych ciężarów, strefy Oldschool, strefy ELEIKO®, Studia SHAPER, Studia ROW strefy cross fitness, Cinema Cardio, strefy kobiet oraz dwóch saun suchych.

W klubie znajduje się sala fitness mieszcząca łącznie 40 osób, a także 142 maszyny cardio, w tym bieżnie, orbitreki, rowery stacjonarne i drabina Jakuba oraz 131 maszyn siłowych i 8630 kg obciążeń.

Do dyspozycji Klubowiczów jest ponadto darmowa sieć Wi-Fi oraz duży, parking znajdujący się na dachu lub obok Galerii Solvay Park. Dla naszych Klientów trzy pierwsze godziny postoju są darmowe.

ul. Zakopiańska 105
(Borek Fałęcki)

Klub Zakopiańska 105 w liczbach

Maszyn Cardio
3 godziny
Bezpłatnego parkingu

Trampolina
W klubie znajdziesz dużą trampolinę. Wskakuj na trampolinę i poczuj przypływ endorfin! :)
Butt Factory
Strefa dla kobiet i mężczyzn, która w całości poświęcona jest treningowy pośladków, nóg i brzucha. Znajdziesz w niej schody StairMaster, ławeczki wielofunkcyjne, mini bandy i inne akcesoria. W strefie odbywają się zajęcia Butt Factory. Zapisz się i spełnij marzenia o pięknej sylwetce!
Strefa tenisa stołowego
Znajdziesz tu kilka stołów do gry w tenisa. Możesz wziąć udział w zajęciach zorganizowanych lub potrenować sam na sam z partnerem do gry. Tutaj czas płynie najszybciej!
OCR
Marzy Ci się wystartowanie w Runmageddonie lub w innym biegu z przeszkodami? Chcesz poprawić chwyt, lub nauczyć się pokonywać przeszkody? Odwiedź koniecznie strefę OCR. Znajdziesz w niej: podwójny tor OCR, tor boczny freestyle run oraz strefę OPEN.
Studio ROW
Studio wyposażone w ergometry wioślarskie i inne akcesoria do grupowego treningu interwałowego.
Strefa Fight
W tej strefie znajdziesz worki treningowe, na których możesz udoskonalać swoje zdolności bokserskie.
Gym Box
To specjalnie wydzielona strefa, wyposażona w niezbędne go treningu sprzęty i akcesoria. Jak to działa? Ty chcesz  mieć przestrzeń i narzędzia do treningu tylko dla siebie, my umożliwiamy ci rezerwację Gym Box z całym jego wyposażeniem na  konkretną godzinę. To idealna opcja dla osób, które cenią sobie trening w samotności lub w towarzystwie trenera. Wynajem salki to koszt 10 zł/55 minut.
Strefa maszyn siłowych
Studio SHAPER
SHAPR to wyjątkowy klimat klubowy, głośna muzyka i mnóstwo kolorów! Zajęcia polegają na około pięciominutowych rundach interwałowych pomiędzy bieżnią a ławeczką funkcjonalną. To doskonałe połączenie cardio (bieżnia) ze wzmacnianiem (ławeczka). Chcesz poznać kompletnie nową odsłonę treningu? W takim razie nowa strefa zajęć grupowych jest właśnie dla ciebie!
ABS/stretching
Znajdziesz tu sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha. To także przestrzeń, w której wykonasz ćwiczenia rozciągające i odprężysz się po treningu.
Cinema cardio
Sala kinowa z dużym ekranem. Podczas treningu cardio obejrzysz tu najciekawsze kinowe produkcje.
Oldschool
Jedyna w swoim rodzaju strefa, w której poczujesz się jak w siłowni ze starych, dobrych czasów. Tu znajdziesz żeliwne hantle, wyjątkowy sprzęt i atmosferę sprzed lat.