Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
Zdrowy Kręgosłup
Magdalena Zając
Sala fitness / 55 min
9:00
CXWORX®/STRETCH
Marcelina Augustyn
Sala fitness / 55 min
Pilates
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Marcelina Augustyn
Sala fitness / 55 min
TRX
Magdalena Zając
Sala fitness / 55 min
TBC+Step
Marcelina Augustyn
Sala fitness / 55 min
ABT
Agnieszka Łoś
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Magdalena Zając
Sala fitness / 55 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
10:00
TRX
Marcelina Augustyn
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Marcelina Augustyn
Sala fitness / 55 min
Stretching
Magdalena Zając
Sala fitness / 55 min
CXWORX®/STRETCH
Marcelina Augustyn
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Weronika Kosmowska
Sala fitness / 55 min
TRX
Magdalena Zając
Sala fitness / 55 min
11:00
GT Mobility
Justyna Pulsakowska
Sala fitness / 55 min
GT Stretch
Sala fitness / 55 min
15:00
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Oberc
Sala fitness / 55 min
Stretching
Magdalena Zając
Sala fitness / 55 min
ABT
Anna Lemańska- Walczyk
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Magdalena Zając
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
16:00
Pilates
Ewelina Oberc
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Magdalena Zając
Sala fitness / 55 min
Stretching
Anna Lemańska- Walczyk
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Magdalena Zając
Sala fitness / 55 min
Stretching
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Ewa Pietrzyk
Sala fitness / 55 min
ABT
Agnieszka Łoś
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Siłownia / 30 min
17:00
Zumba®
Ewa Pietrzyk
Sala fitness / 55 min
GT Power
Agata Maciejewska
Sala fitness / 55 min
ABS
Siłownia / 15 min
CXWORX®/STRETCH
Katarzyna Łukawska
Sala fitness / 55 min
ABS
Siłownia / 15 min
Body Shape
Ewa Pietrzyk
Sala fitness / 55 min
Stretching
Agnieszka Łoś
Sala fitness / 55 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
TRX
Konrad Kapuściński
Sala fitness / 55 min
ABS
Siłownia / 15 min
TRX
Konrad Kapuściński
Sala fitness / 55 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
18:00
Stretching
Marta Korcela
Sala fitness / 55 min
ABT
Ewa Pietrzyk
Sala fitness / 55 min
GT Core
Agata Maciejewska
Sala fitness / 55 min
Pilates
Ewa Pietrzyk
Sala fitness / 55 min
ABT
Marta Korcela
Sala fitness / 55 min
Trening obwodowy dla Pań
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Siłownia / 30 min
GT Beginners
Agnieszka Fularz
Strefa Funkcjonalna / 30 min
GT Beginners
Agnieszka Fularz
Strefa Funkcjonalna / 30 min
19:00
Step 2
Marta Korcela
Sala fitness / 55 min
CXWORX®/STRETCH
Marcelina Augustyn
Sala fitness / 55 min
Fat Burning
Marta Korcela
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Łukawska
Sala fitness / 55 min
Step
Marta Korcela
Sala fitness / 55 min
Trening obwodowy dla Pań
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Siłownia / 30 min
20:00
TRX
Marcelina Augustyn
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Ewa Pietrzyk
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Marta Korcela
Sala fitness / 55 min
Salsation
Wiktoria Balon
Sala fitness / 55 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
GT Wod
Robert Augustyn
Sala fitness / 55 min
21:00
CXWORX®/STRETCH
Marcelina Augustyn
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Marcelina Augustyn
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Weronika Kosmowska
Sala fitness / 55 min
GT Compact
Robert Augustyn
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Siłownia / 30 min
Pupomania
Siłownia / 30 min
Pupomania
Siłownia / 30 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF