Klub w Galerii Plaza to wyjątkowe miejsce, bo połączone ze Szkołą Walki Drwala. W ofercie znajdziesz zajęcia fitness, siłownię, a także sporty walki. Tutaj zadbasz o każdą partię mięśniową oraz sprawność całego ciała i osiągniesz wymarzony cel.

Klub powstał w listopadzie 2014 roku. Na łącznej powierzchni 2300 m2 znajduje się 10 stref, w tym Strefa Cross Fitness, Strefa Sztuk Walki, Strefa Kobiet oraz Sala Fitness mieszcząca 30 osób. W klubie znajduje się 81 maszyn cardio, 38 maszyn siłowych oraz 4800 kg obciążeń, a także nowoczesna sauna sucha.

Miłośnicy sztuk walki w ramach posiadanego karnetu do klubów Fitness Platinium, karty sportowej lub korzystając z jednorazowego wejścia mogą brać udział w zajęciach organizowanych przez Szkolę Walki Drwala. W ofercie znajdują się m.in. boks, BJJ, MMA i wiele więcej.

Do dyspozycji Klubowiczów jest także darmowy dostęp do sieci Wi-Fi oraz duży parking znajdujący się w podziemiach oraz przy Galerii Plaza.

GALERIA PLAZA
Al. Pokoju 44 (Grzegórzki)

Klub Al. Pokoju 44 w liczbach

powierzchnia
2 w 1
Klub i Szkoła Walki Drwala

Szkoła Walki Drwala
Szkoła Walki Drwala to nie tylko klub MMA i sportów walki. Tu zawodowy sport łączy się z zabawą i rekreacją, a zajęcia prowadzą profesjonaliści: jeden z najlepszych zawodników MMA w Polsce - Tomasz „Gorilla Drwal” - i jego team.
Strefa sztuk walki
To wyjątkowa strefa, w której każdy fan sportów walki znajdzie coś dla siebie. Wyposażona w niezbędny sprzęt jest idealnym miejscem na trening.