Poradnik dla nowych klientów

1. Pierwszy karnet

Swój pierwszy karnet możesz z powodzeniem kupić nie ruszając się z domu. Wystarczy, że skorzystasz z panelu online, dostępnego w naszym serwisie. Oczywiście karnet możesz kupić również tradycyjnie, w jednym z naszych klubów.

Online - przez stronę internetową, z dowolnego urządzenia.
Porada
Płatność kartą Online za karnet jest błyskawiczna i szybko się księguje. Potwierdzenie płatności otrzymasz na swoją skrzynkę mailową. Możesz ruszyć na trening wprost sprzed swojego komputera. ;)
W recepcji dowolnego klubu Fitness Platinium.

2. Pierwsza wizyta w Klubie

Jeśli wybierasz się do nas po raz pierwszy, musisz pamiętać o kilku sprawach. Przede wszystkim, konieczne jest posiadanie kłódki, która umożliwi bezpieczne zamknięcie szafki. Jeśli kupujesz pierwszy karnet, darmową kłódkę otrzymasz od nas przy pierwszej wizycie. Poza tym, podczas zakupu karnetu w klubie, zostaniesz poproszony o wypełnienie oświadczenia, które otrzymasz od pracownika recepcji. Wszystko potrwa tylko kilka chwil, dzięki którym w przyszłości zaoszczędzisz mnóstwo czasu!

Podejdź do recepcji i poinformuj nas, że jesteś w Fitness Platinium po raz pierwszy. Poprosimy Cię o wypełnienie oświadczenia, które przygotuje pracownik recepcji.
Porada
Oświadczenie podpisujesz tylko przy zakupie karnetu w klubie. Pamiętaj o zabraniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Dotyczy to również osób towarzyszących.
Zeskanuj przy czytniku wybrany palec – od teraz karta magnetyczna i skan palca będą Twoją uniwersalną wejściówką do każdego klubu: to szybkie i wygodne.
Porada
Twoje dane biometryczne są bezpieczne - nie zbieramy całego odcisku palca, program sczytuje jedynie charakterystyczne punkty i tworzy z nich unikalny kod, który zostaje zapisany na Twojej karcie. Niszcząc kartę, niszczysz również ten kod.
Przy pierwszym zakupie karnetu, zgodnie z regulaminem, otrzymasz kartę członkowską oraz kłódkę gratis. Zestaw odbierz w klubie, który został przez Ciebie wybrany w systemie.
Porada
Kłódka szyfrowa otwiera się po wprowadzeniu czterocyfrowego kodu - recepcjonista chętnie i dyskretnie pomoże Ci go wprowadzić. ;) Pamiętaj, by zabrać kłódkę po zakończonym treningu.

Pamiętaj, aby zabrać

Obuwie sportowe
Porada
W naszych klubach staramy się utrzymać czystość i komfort dla użytkowników. Pomóż nam w tym zmieniając obuwie przed każdym treningiem.
Ręcznik
Porada
Z naszych maszyn korzysta bardzo wielu Klubowiczów. Używanie ręcznika podczas ćwiczeń pomaga utrzymać sprzęt w czystości dla kolejnej osoby.

3. Zapisy na zajęcia

We wszystkich obiektach dostępni są wykwalifikowani instruktorzy, którzy w każdej chwili służą poradą. Jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze warto zapytać! W ramach karnetu możesz korzystać ze wszystkich zajęć w naszych klubach. Pamiętaj, że za każdym razem, należy się na dane zajęcia zapisać, co jest niezwykle proste, szybkie i wygodne.

Znajdź interesujące Cię zajęcia w grafiku online lub poszukaj czegoś dla siebie na liście zajęć.
Porada
Aktualny grafik dostępny jest na stronie internetowej na siedem kolejnych dni.
Gdy już wybierzesz zajęcia, nasza strona przeniesie Cię do panelu klienta, gdzie będziesz mógł się na nie zapisać.
Porada
Jeśli nie możesz przyjść na zajęcia, nie zapomnij odwołać swojego zapisu - może ktoś skorzysta ze zwolnionego miejsca?
Na zajęcia możesz również zapisać się w recepcji klubu, nawet na chwilę przed ich rozpoczęciem, jeśli tylko dostępne są jeszcze miejsca.
Porada
Nie czekaj do ostatniej chwili. Aby zapewnić sobie miejsce najlepiej korzystać z zapisów online.

4. Co dalej?

Jesteś już naszym Klubowiczem? Wspaniale! Pamiętaj jednak o kilku ważnych rzeczach, dzięki którym bez przeszkód odkryjesz w sobie SUPERMOC.

Remember to extend your pass to maintain the continuity of your pass.
Check our website regularly to keep up-to-date with the news, special offers, and competitions!
If you have any questions, check out the “Help” section.

Zobacz również