Grafik Aktualności Oferta Cennik Poznaj nas Kontakt Otwórz menu

Energy & Balance

Fitness kluby Platinium powstały z miłości do sportu oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla wszystkich, którzy podzielają tę pasję.

Poznaj nas »
Nowy w klubie? Zapraszamy na bezpłatny trening wprowadzający! closeInviteButton
Fitness Platinium

Grafik

Rodzaj zajęć:
Trener:
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
07:30
WAKE UP
Platinium Team
Sala B / 55 min

WAKE UP

...

Platinium Team

...
WAKE UP
Platinium Team
Sala B / 55 min

WAKE UP

...

Platinium Team

...
08:00
Trening Obwodowy
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

Trening Obwodowy

...

Agnieszka Zielińska

...
TBC + Step
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala A / 55 min

TBC + Step

TBC (Total Body Conditioning) - kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
Brzuchomania
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Agnieszka Zielińska

...
Trening Obwodowy
Monika Sobieraj
Sala A / 55 min

Trening Obwodowy

...

Monika Sobieraj

...
Body Shape
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Daria Polaszek

...
08:30
Yoga
Ewa Rumieńczyk
Sala B / 55 min

Yoga

...

Ewa Rumieńczyk

...
Zdrowy Kręgosłup
Michał Szwajkowski
Sala B / 55 min

Zdrowy Kręgosłup

Zdrowy Kręgosłup – trening skupiony na wzmocnieniu mięśni biorących udział...

Michał Szwajkowski

...
Yoga
Ewa Rumieńczyk
Sala B / 55 min

Yoga

...

Ewa Rumieńczyk

...
Interval
Rafał Jabłoński
Spinning® / 55 min

Interval

...

Rafał Jabłoński

...
Zdrowy Kręgosłup
Michał Szwajkowski
Sala B / 55 min

Zdrowy Kręgosłup

Zdrowy Kręgosłup – trening skupiony na wzmocnieniu mięśni biorących udział...

Michał Szwajkowski

...
Interval
Rafał Jabłoński
Spinning® / 55 min

Interval

...

Rafał Jabłoński

...
09:00
TBC + Step
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

TBC + Step

TBC (Total Body Conditioning) - kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa...

Agnieszka Zielińska

...
XCO + Brzuch
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala A / 55 min

XCO + Brzuch

...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
FAT BURNING
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

FAT BURNING

...

Daria Polaszek

...
Pump
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

Pump

Pump - zajęcia prowadzone z użyciem specjalnie opracowanych i przystosowanych...

Karina Piwowarska

...
Brzuchomania
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Daria Polaszek

...
Body Shape
Platinium Team
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Platinium Team

...
09:30
TRX
Agnieszka Zielińska
Sala B / 55 min

TRX

TRX – innowacyjne zajęcia o średniej intensywności wzmacniające całe ciało....

Agnieszka Zielińska

...
Pilates & Stretching
Ania Prygiel
Sala B / 55 min

Pilates & Stretching

Pilates – zajęcia z nurtu Body&Mind, których podstawą jest wykonywanie...

Ania Prygiel

...
TRX + Bosu
Platinium Team
Sala B / 55 min

TRX + Bosu

...

Platinium Team

...
10:00
ABT + Gumy
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

ABT + Gumy

...

Edyta Jabłońska

...
ZUMBA®
Ania Prygiel
Sala A / 55 min

ZUMBA®

ZUMBA® –zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór...

Ania Prygiel

...
Body Shape
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Daria Polaszek

...
ABT
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Karina Piwowarska

...
XCO
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

XCO

XCO - Wyjątkowe zajęcia umożliwiające jednoczesną pracę wielu grup mięśniowych...

Edyta Jabłońska

...
TBC + Step
Platinium Team
Sala A / 55 min

TBC + Step

TBC (Total Body Conditioning) - kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa...

Platinium Team

...
Brzuchomania
Platinium Team
Sala A / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Platinium Team

...
Wytrzymałość
Michał Mendyka
Spinning® / 55 min

Wytrzymałość

...

Michał Mendyka

...
10:30
Stretching
Platinium Team
Sala B / 55 min

Stretching

Stretching - zajęcia skupiające się na ćwiczeniach rozciągających, poprawiających elastyczność...

Platinium Team

...
11:00
XCO + Brzuch
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

XCO + Brzuch

...

Edyta Jabłońska

...
ABT + Gumy
Ania Prygiel
Sala A / 55 min

ABT + Gumy

...

Ania Prygiel

...
Trening Obwodowy
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

Trening Obwodowy

...

Agnieszka Zielińska

...
FAT BURNING
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

FAT BURNING

...

Karina Piwowarska

...
Body Shape
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Edyta Jabłońska

...
ZUMBA®
Kamila Janikow
Sala A / 55 min

ZUMBA®

ZUMBA® –zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór...

Kamila Janikow

...
Body Shape
Platinium Team
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Platinium Team

...
Interval
Michał Mendyka
Spinning® / 55 min

Interval

...

Michał Mendyka

...
15:00
Body Shape
Ania Prygiel
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Ania Prygiel

...
ABT
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Daria Polaszek

...
XCO + Brzuch
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

XCO + Brzuch

...

Edyta Jabłońska

...
ABT
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Karina Piwowarska

...
TRIO
Monika Sobieraj
Sala A / 55 min

TRIO

...

Monika Sobieraj

...
15:30
BOKS
Michał Żeromiński
Sala B / 55 min

BOKS

...

Michał Żeromiński

...
16:00
ABT
Ania Prygiel
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Ania Prygiel

...
Brzuchomania
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Daria Polaszek

...
XCO
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

XCO

XCO - Wyjątkowe zajęcia umożliwiające jednoczesną pracę wielu grup mięśniowych...

Karina Piwowarska

...
TBC + Step
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

TBC + Step

TBC (Total Body Conditioning) - kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa...

Edyta Jabłońska

...
Body Shape
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Karina Piwowarska

...
ABT
Platinium Team
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Platinium Team

...
Body Shape
Monika Sobieraj
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Monika Sobieraj

...
16:30
TRX + Brzuch
Karina Piwowarska
Sala B / 55 min

TRX + Brzuch

...

Karina Piwowarska

...
Ball&Shape
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala B / 55 min

Ball&Shape

Ball&Shape – trening wzmacniający z wykorzystaniem różnego rodzaju piłek (ovo...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
ABT
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala B / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
Ball&Shape
Monika Sobieraj
Sala B / 55 min

Ball&Shape

Ball&Shape – trening wzmacniający z wykorzystaniem różnego rodzaju piłek (ovo...

Monika Sobieraj

...
Brzuchomania
Ania Prygiel
Sala B / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Ania Prygiel

...
TABATA
Monika Sobieraj
Sala B / 55 min

TABATA

...

Monika Sobieraj

...
17:00
ZUMBA®
Ania Prygiel
Sala A / 55 min

ZUMBA®

ZUMBA® –zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór...

Ania Prygiel

...
TRIO
Monika Sobieraj
Sala A / 55 min

TRIO

...

Monika Sobieraj

...
Brzuchomania
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Daria Polaszek

...
Dance Party
Ania Pytka
Sala A / 55 min

Dance Party

...

Ania Pytka

...
TBC + Step
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

TBC + Step

TBC (Total Body Conditioning) - kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa...

Karina Piwowarska

...
ABT
Platinium Team
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Platinium Team

...
17:30
Stretching
Ewa Rumieńczyk
Sala B / 55 min

Stretching

Stretching - zajęcia skupiające się na ćwiczeniach rozciągających, poprawiających elastyczność...

Ewa Rumieńczyk

...
Pilates
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala B / 55 min

Pilates

Pilates – zajęcia z nurtu Body&Mind, których podstawą jest wykonywanie...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
Kettlebell + Bosu
Karina Piwowarska
Sala B / 55 min

Kettlebell + Bosu

...

Karina Piwowarska

...
TRX + Brzuch
Monika Sobieraj
Sala B / 55 min

TRX + Brzuch

...

Monika Sobieraj

...
Move It
Ania Prygiel
Sala B / 55 min

Move It

...

Ania Prygiel

...
Move It
Monika Sobieraj
Sala B / 55 min

Move It

...

Monika Sobieraj

...
Wytrzymałość
Żaneta Zacharska-Mendyka
Spinning® / 55 min

Wytrzymałość

...

Żaneta Zacharska-Mendyka

...
Interval
Żaneta Zacharska-Mendyka
Spinning® / 55 min

Interval

...

Żaneta Zacharska-Mendyka

...
Siła
Michał Mendyka
Spinning® / 55 min

Siła

...

Michał Mendyka

...
Interval
Żaneta Zacharska-Mendyka
Spinning® / 55 min

Interval

...

Żaneta Zacharska-Mendyka

...
Interval
Michał Mendyka
Spinning® / 55 min

Interval

...

Michał Mendyka

...
18:00
Pump
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

Pump

Pump - zajęcia prowadzone z użyciem specjalnie opracowanych i przystosowanych...

Karina Piwowarska

...
ABT
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Agnieszka Zielińska

...
FAT BURNING
Ania Prygiel
Sala A / 55 min

FAT BURNING

...

Ania Prygiel

...
ABT
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
ZUMBA®
Kamila Janikow
Sala A / 55 min

ZUMBA®

ZUMBA® –zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór...

Kamila Janikow

...
18:30
Brzuchomania
Edyta Jabłońska
Sala B / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Edyta Jabłońska

...
TRX + Bosu
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala B / 55 min

TRX + Bosu

...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
Ball&Shape
Karina Piwowarska
Sala B / 55 min

Ball&Shape

Ball&Shape – trening wzmacniający z wykorzystaniem różnego rodzaju piłek (ovo...

Karina Piwowarska

...
Move It
Łukasz Strzelecki
Sala B / 55 min

Move It

...

Łukasz Strzelecki

...
TRX
Łukasz Strzelecki
Sala B / 55 min

TRX

TRX – innowacyjne zajęcia o średniej intensywności wzmacniające całe ciało....

Łukasz Strzelecki

...
Interval
Żaneta Zacharska-Mendyka
Spinning® / 55 min

Interval

...

Żaneta Zacharska-Mendyka

...
Siła
Żaneta Zacharska-Mendyka
Spinning® / 55 min

Siła

...

Żaneta Zacharska-Mendyka

...
Wytrzymałość
Michał Mendyka
Spinning® / 55 min

Wytrzymałość

...

Michał Mendyka

...
Wytrzymałość
Żaneta Zacharska-Mendyka
Spinning® / 55 min

Wytrzymałość

...

Żaneta Zacharska-Mendyka

...
Siła
Michał Mendyka
Spinning® / 55 min

Siła

...

Michał Mendyka

...
19:00
TBC + Step
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

TBC + Step

TBC (Total Body Conditioning) - kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa...

Karina Piwowarska

...
Body Shape
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Agnieszka Zielińska

...
ZUMBA®
Ania Prygiel
Sala A / 55 min

ZUMBA®

ZUMBA® –zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór...

Ania Prygiel

...
FAT BURNING
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala A / 55 min

FAT BURNING

...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
XCO
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

XCO

XCO - Wyjątkowe zajęcia umożliwiające jednoczesną pracę wielu grup mięśniowych...

Daria Polaszek

...
19:30
TRX
Agnieszka Zielińska
Sala B / 55 min

TRX

TRX – innowacyjne zajęcia o średniej intensywności wzmacniające całe ciało....

Agnieszka Zielińska

...
Yoga
Ewa Rumieńczyk
Sala B / 55 min

Yoga

...

Ewa Rumieńczyk

...
Brzuchomania
Agnieszka Zielińska
Sala B / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Agnieszka Zielińska

...
Kettlebell WORKOUT
Łukasz Strzelecki
Sala B / 55 min

Kettlebell WORKOUT

Kettlebell Workout – trening skutecznie kształtujący sylwetkę i pomagający redukować...

Łukasz Strzelecki

...
BOKS - Poziom Zaawansowany
Michał Żeromiński
Sala B / 55 min

BOKS - Poziom Zaawansowany

...

Michał Żeromiński

...
Siła
Szymon Zacharski
Spinning® / 55 min

Siła

...

Szymon Zacharski

...
Interval
Szymon Zacharski
Spinning® / 55 min

Interval

...

Szymon Zacharski

...
Interval
Rafał Jabłoński
Spinning® / 55 min

Interval

...

Rafał Jabłoński

...
Interval
Szymon Zacharski
Spinning® / 55 min

Interval

...

Szymon Zacharski

...
20:00
FAT BURNING
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

FAT BURNING

...

Edyta Jabłońska

...
Step
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

Step

Step – trening wytrzymałościowy prowadzony na specjalnie przeznaczonych do tego...

Agnieszka Zielińska

...
Pump
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

Pump

Pump - zajęcia prowadzone z użyciem specjalnie opracowanych i przystosowanych...

Edyta Jabłońska

...
ZUMBA®
Ania Sadowska
Sala A / 55 min

ZUMBA®

ZUMBA® –zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór...

Ania Sadowska

...
Pump
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

Pump

Pump - zajęcia prowadzone z użyciem specjalnie opracowanych i przystosowanych...

Daria Polaszek

...
20:30
Zdrowy Kręgosłup
Michał Szwajkowski
Sala B / 55 min

Zdrowy Kręgosłup

Zdrowy Kręgosłup – trening skupiony na wzmocnieniu mięśni biorących udział...

Michał Szwajkowski

...
TABATA
Monika Sobieraj
Sala B / 55 min

TABATA

...

Monika Sobieraj

...
Stretching
Ania Prygiel
Sala B / 55 min

Stretching

Stretching - zajęcia skupiające się na ćwiczeniach rozciągających, poprawiających elastyczność...

Ania Prygiel

...
Stretching
Ewa Rumieńczyk
Sala B / 55 min

Stretching

Stretching - zajęcia skupiające się na ćwiczeniach rozciągających, poprawiających elastyczność...

Ewa Rumieńczyk

...
21:00
XCO + Brzuch
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

XCO + Brzuch

...

Agnieszka Zielińska

...
ZUMBA®
Ania Sadowska
Sala A / 55 min

ZUMBA®

ZUMBA® –zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór...

Ania Sadowska

...
ABT
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Edyta Jabłońska

...
Body Shape
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Daria Polaszek

...
Poniedziałek
07:30
08:00
Trening Obwodowy
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

Trening Obwodowy

...

Agnieszka Zielińska

...
08:30
Yoga
Ewa Rumieńczyk
Sala B / 55 min

Yoga

...

Ewa Rumieńczyk

...
08:30
09:00
TBC + Step
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

TBC + Step

TBC (Total Body Conditioning) - kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa...

Agnieszka Zielińska

...
09:30
10:00
ABT + Gumy
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

ABT + Gumy

...

Edyta Jabłońska

...
10:00
10:30
11:00
XCO + Brzuch
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

XCO + Brzuch

...

Edyta Jabłońska

...
11:00
15:00
Body Shape
Ania Prygiel
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Ania Prygiel

...
15:30
16:00
ABT
Ania Prygiel
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Ania Prygiel

...
16:30
TRX + Brzuch
Karina Piwowarska
Sala B / 55 min

TRX + Brzuch

...

Karina Piwowarska

...
17:00
ZUMBA®
Ania Prygiel
Sala A / 55 min

ZUMBA®

ZUMBA® –zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór...

Ania Prygiel

...
17:30
Stretching
Ewa Rumieńczyk
Sala B / 55 min

Stretching

Stretching - zajęcia skupiające się na ćwiczeniach rozciągających, poprawiających elastyczność...

Ewa Rumieńczyk

...
17:30
Wytrzymałość
Żaneta Zacharska-Mendyka
Spinning® / 55 min

Wytrzymałość

...

Żaneta Zacharska-Mendyka

...
18:00
Pump
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

Pump

Pump - zajęcia prowadzone z użyciem specjalnie opracowanych i przystosowanych...

Karina Piwowarska

...
18:30
Brzuchomania
Edyta Jabłońska
Sala B / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Edyta Jabłońska

...
18:30
Interval
Żaneta Zacharska-Mendyka
Spinning® / 55 min

Interval

...

Żaneta Zacharska-Mendyka

...
19:00
TBC + Step
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

TBC + Step

TBC (Total Body Conditioning) - kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa...

Karina Piwowarska

...
19:30
TRX
Agnieszka Zielińska
Sala B / 55 min

TRX

TRX – innowacyjne zajęcia o średniej intensywności wzmacniające całe ciało....

Agnieszka Zielińska

...
19:30
Siła
Szymon Zacharski
Spinning® / 55 min

Siła

...

Szymon Zacharski

...
20:00
FAT BURNING
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

FAT BURNING

...

Edyta Jabłońska

...
20:30
Zdrowy Kręgosłup
Michał Szwajkowski
Sala B / 55 min

Zdrowy Kręgosłup

Zdrowy Kręgosłup – trening skupiony na wzmocnieniu mięśni biorących udział...

Michał Szwajkowski

...
21:00
XCO + Brzuch
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

XCO + Brzuch

...

Agnieszka Zielińska

...
Wtorek
07:30
WAKE UP
Platinium Team
Sala B / 55 min

WAKE UP

...

Platinium Team

...
08:00
TBC + Step
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala A / 55 min

TBC + Step

TBC (Total Body Conditioning) - kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
08:30
Zdrowy Kręgosłup
Michał Szwajkowski
Sala B / 55 min

Zdrowy Kręgosłup

Zdrowy Kręgosłup – trening skupiony na wzmocnieniu mięśni biorących udział...

Michał Szwajkowski

...
08:30
Interval
Rafał Jabłoński
Spinning® / 55 min

Interval

...

Rafał Jabłoński

...
09:00
XCO + Brzuch
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala A / 55 min

XCO + Brzuch

...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
09:30
10:00
ZUMBA®
Ania Prygiel
Sala A / 55 min

ZUMBA®

ZUMBA® –zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór...

Ania Prygiel

...
10:00
10:30
11:00
ABT + Gumy
Ania Prygiel
Sala A / 55 min

ABT + Gumy

...

Ania Prygiel

...
11:00
15:00
ABT
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Daria Polaszek

...
15:30
16:00
Brzuchomania
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Daria Polaszek

...
16:30
Ball&Shape
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala B / 55 min

Ball&Shape

Ball&Shape – trening wzmacniający z wykorzystaniem różnego rodzaju piłek (ovo...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
17:00
TRIO
Monika Sobieraj
Sala A / 55 min

TRIO

...

Monika Sobieraj

...
17:30
Pilates
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala B / 55 min

Pilates

Pilates – zajęcia z nurtu Body&Mind, których podstawą jest wykonywanie...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
17:30
Interval
Żaneta Zacharska-Mendyka
Spinning® / 55 min

Interval

...

Żaneta Zacharska-Mendyka

...
18:00
ABT
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Agnieszka Zielińska

...
18:30
TRX + Bosu
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala B / 55 min

TRX + Bosu

...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
18:30
Siła
Żaneta Zacharska-Mendyka
Spinning® / 55 min

Siła

...

Żaneta Zacharska-Mendyka

...
19:00
Body Shape
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Agnieszka Zielińska

...
19:30
Yoga
Ewa Rumieńczyk
Sala B / 55 min

Yoga

...

Ewa Rumieńczyk

...
19:30
Interval
Szymon Zacharski
Spinning® / 55 min

Interval

...

Szymon Zacharski

...
20:00
Step
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

Step

Step – trening wytrzymałościowy prowadzony na specjalnie przeznaczonych do tego...

Agnieszka Zielińska

...
20:30
TABATA
Monika Sobieraj
Sala B / 55 min

TABATA

...

Monika Sobieraj

...
21:00
ZUMBA®
Ania Sadowska
Sala A / 55 min

ZUMBA®

ZUMBA® –zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór...

Ania Sadowska

...
Środa
07:30
08:00
Brzuchomania
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Agnieszka Zielińska

...
08:30
Yoga
Ewa Rumieńczyk
Sala B / 55 min

Yoga

...

Ewa Rumieńczyk

...
08:30
09:00
FAT BURNING
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

FAT BURNING

...

Daria Polaszek

...
09:30
TRX
Agnieszka Zielińska
Sala B / 55 min

TRX

TRX – innowacyjne zajęcia o średniej intensywności wzmacniające całe ciało....

Agnieszka Zielińska

...
10:00
Body Shape
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Daria Polaszek

...
10:00
10:30
11:00
Trening Obwodowy
Agnieszka Zielińska
Sala A / 55 min

Trening Obwodowy

...

Agnieszka Zielińska

...
11:00
15:00
15:30
16:00
XCO
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

XCO

XCO - Wyjątkowe zajęcia umożliwiające jednoczesną pracę wielu grup mięśniowych...

Karina Piwowarska

...
16:30
ABT
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala B / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
17:00
Brzuchomania
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Daria Polaszek

...
17:30
Kettlebell + Bosu
Karina Piwowarska
Sala B / 55 min

Kettlebell + Bosu

...

Karina Piwowarska

...
17:30
Siła
Michał Mendyka
Spinning® / 55 min

Siła

...

Michał Mendyka

...
18:00
FAT BURNING
Ania Prygiel
Sala A / 55 min

FAT BURNING

...

Ania Prygiel

...
18:30
Ball&Shape
Karina Piwowarska
Sala B / 55 min

Ball&Shape

Ball&Shape – trening wzmacniający z wykorzystaniem różnego rodzaju piłek (ovo...

Karina Piwowarska

...
18:30
Wytrzymałość
Michał Mendyka
Spinning® / 55 min

Wytrzymałość

...

Michał Mendyka

...
19:00
ZUMBA®
Ania Prygiel
Sala A / 55 min

ZUMBA®

ZUMBA® –zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór...

Ania Prygiel

...
19:30
Brzuchomania
Agnieszka Zielińska
Sala B / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Agnieszka Zielińska

...
19:30
Interval
Rafał Jabłoński
Spinning® / 55 min

Interval

...

Rafał Jabłoński

...
20:00
Pump
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

Pump

Pump - zajęcia prowadzone z użyciem specjalnie opracowanych i przystosowanych...

Edyta Jabłońska

...
20:30
Stretching
Ania Prygiel
Sala B / 55 min

Stretching

Stretching - zajęcia skupiające się na ćwiczeniach rozciągających, poprawiających elastyczność...

Ania Prygiel

...
21:00
ABT
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Edyta Jabłońska

...
Czwartek
07:30
08:00
Trening Obwodowy
Monika Sobieraj
Sala A / 55 min

Trening Obwodowy

...

Monika Sobieraj

...
08:30
Interval
Rafał Jabłoński
Spinning® / 55 min

Interval

...

Rafał Jabłoński

...
08:30
09:00
Pump
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

Pump

Pump - zajęcia prowadzone z użyciem specjalnie opracowanych i przystosowanych...

Karina Piwowarska

...
09:30
Pilates & Stretching
Ania Prygiel
Sala B / 55 min

Pilates & Stretching

Pilates – zajęcia z nurtu Body&Mind, których podstawą jest wykonywanie...

Ania Prygiel

...
10:00
ABT
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Karina Piwowarska

...
10:00
10:30
11:00
FAT BURNING
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

FAT BURNING

...

Karina Piwowarska

...
11:00
15:00
XCO + Brzuch
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

XCO + Brzuch

...

Edyta Jabłońska

...
15:30
16:00
TBC + Step
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

TBC + Step

TBC (Total Body Conditioning) - kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa...

Edyta Jabłońska

...
16:30
Ball&Shape
Monika Sobieraj
Sala B / 55 min

Ball&Shape

Ball&Shape – trening wzmacniający z wykorzystaniem różnego rodzaju piłek (ovo...

Monika Sobieraj

...
17:00
Dance Party
Ania Pytka
Sala A / 55 min

Dance Party

...

Ania Pytka

...
17:30
TRX + Brzuch
Monika Sobieraj
Sala B / 55 min

TRX + Brzuch

...

Monika Sobieraj

...
17:30
Interval
Żaneta Zacharska-Mendyka
Spinning® / 55 min

Interval

...

Żaneta Zacharska-Mendyka

...
18:00
ABT
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
18:30
Move It
Łukasz Strzelecki
Sala B / 55 min

Move It

...

Łukasz Strzelecki

...
18:30
Wytrzymałość
Żaneta Zacharska-Mendyka
Spinning® / 55 min

Wytrzymałość

...

Żaneta Zacharska-Mendyka

...
19:00
FAT BURNING
Ewa Nostitz-Jackowska
Sala A / 55 min

FAT BURNING

...

Ewa Nostitz-Jackowska

...
19:30
Kettlebell WORKOUT
Łukasz Strzelecki
Sala B / 55 min

Kettlebell WORKOUT

Kettlebell Workout – trening skutecznie kształtujący sylwetkę i pomagający redukować...

Łukasz Strzelecki

...
19:30
Interval
Szymon Zacharski
Spinning® / 55 min

Interval

...

Szymon Zacharski

...
20:00
ZUMBA®
Ania Sadowska
Sala A / 55 min

ZUMBA®

ZUMBA® –zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór...

Ania Sadowska

...
20:30
Stretching
Ewa Rumieńczyk
Sala B / 55 min

Stretching

Stretching - zajęcia skupiające się na ćwiczeniach rozciągających, poprawiających elastyczność...

Ewa Rumieńczyk

...
21:00
Body Shape
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Daria Polaszek

...
Piątek
07:30
WAKE UP
Platinium Team
Sala B / 55 min

WAKE UP

...

Platinium Team

...
08:00
Body Shape
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Daria Polaszek

...
08:30
Zdrowy Kręgosłup
Michał Szwajkowski
Sala B / 55 min

Zdrowy Kręgosłup

Zdrowy Kręgosłup – trening skupiony na wzmocnieniu mięśni biorących udział...

Michał Szwajkowski

...
08:30
09:00
Brzuchomania
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Daria Polaszek

...
09:30
10:00
XCO
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

XCO

XCO - Wyjątkowe zajęcia umożliwiające jednoczesną pracę wielu grup mięśniowych...

Edyta Jabłońska

...
10:00
10:30
11:00
Body Shape
Edyta Jabłońska
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Edyta Jabłońska

...
11:00
15:00
ABT
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Karina Piwowarska

...
15:30
16:00
Body Shape
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Karina Piwowarska

...
16:30
Brzuchomania
Ania Prygiel
Sala B / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Ania Prygiel

...
17:00
TBC + Step
Karina Piwowarska
Sala A / 55 min

TBC + Step

TBC (Total Body Conditioning) - kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa...

Karina Piwowarska

...
17:30
Move It
Ania Prygiel
Sala B / 55 min

Move It

...

Ania Prygiel

...
17:30
Interval
Michał Mendyka
Spinning® / 55 min

Interval

...

Michał Mendyka

...
18:00
ZUMBA®
Kamila Janikow
Sala A / 55 min

ZUMBA®

ZUMBA® –zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór...

Kamila Janikow

...
18:30
TRX
Łukasz Strzelecki
Sala B / 55 min

TRX

TRX – innowacyjne zajęcia o średniej intensywności wzmacniające całe ciało....

Łukasz Strzelecki

...
18:30
Siła
Michał Mendyka
Spinning® / 55 min

Siła

...

Michał Mendyka

...
19:00
XCO
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

XCO

XCO - Wyjątkowe zajęcia umożliwiające jednoczesną pracę wielu grup mięśniowych...

Daria Polaszek

...
19:30
BOKS - Poziom Zaawansowany
Michał Żeromiński
Sala B / 55 min

BOKS - Poziom Zaawansowany

...

Michał Żeromiński

...
19:30
20:00
Pump
Daria Polaszek
Sala A / 55 min

Pump

Pump - zajęcia prowadzone z użyciem specjalnie opracowanych i przystosowanych...

Daria Polaszek

...
20:30
21:00
Sobota
07:30
08:00
08:30
08:30
09:00
Body Shape
Platinium Team
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Platinium Team

...
09:30
TRX + Bosu
Platinium Team
Sala B / 55 min

TRX + Bosu

...

Platinium Team

...
10:00
TBC + Step
Platinium Team
Sala A / 55 min

TBC + Step

TBC (Total Body Conditioning) - kompleksowy trening wytrzymałościowo-wzmacniający. Część aerobowa...

Platinium Team

...
10:00
10:30
Stretching
Platinium Team
Sala B / 55 min

Stretching

Stretching - zajęcia skupiające się na ćwiczeniach rozciągających, poprawiających elastyczność...

Platinium Team

...
11:00
ZUMBA®
Kamila Janikow
Sala A / 55 min

ZUMBA®

ZUMBA® –zainspirowana tanecznymi rytmami fuzja tańca i aerobiku, gdzie dobór...

Kamila Janikow

...
11:00
15:00
TRIO
Monika Sobieraj
Sala A / 55 min

TRIO

...

Monika Sobieraj

...
15:30
BOKS
Michał Żeromiński
Sala B / 55 min

BOKS

...

Michał Żeromiński

...
16:00
ABT
Platinium Team
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Platinium Team

...
16:30
TABATA
Monika Sobieraj
Sala B / 55 min

TABATA

...

Monika Sobieraj

...
17:00
ABT
Platinium Team
Sala A / 55 min

ABT

ABT - nieskomplikowane zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności...

Platinium Team

...
17:30
17:30
18:00
18:30
18:30
19:00
19:30
19:30
20:00
20:30
21:00
Niedziela
07:30
08:00
08:30
08:30
09:00
09:30
10:00
Brzuchomania
Platinium Team
Sala A / 55 min

Brzuchomania

Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności ukierunkowane na wzmacnianie i...

Platinium Team

...
10:00
Wytrzymałość
Michał Mendyka
Spinning® / 55 min

Wytrzymałość

...

Michał Mendyka

...
10:30
11:00
Body Shape
Platinium Team
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Platinium Team

...
11:00
Interval
Michał Mendyka
Spinning® / 55 min

Interval

...

Michał Mendyka

...
15:00
15:30
16:00
Body Shape
Monika Sobieraj
Sala A / 55 min

Body Shape

Body Shape - trening wzmacniający idealny dla osób chcących posiadać...

Monika Sobieraj

...
16:30
17:00
17:30
Move It
Monika Sobieraj
Sala B / 55 min

Move It

...

Monika Sobieraj

...
17:30
18:00
18:30
18:30
19:00
19:30
19:30
20:00
20:30
21:00
Rozwiń grafik

Aktualności

17.12
17.12

PODARUJ SWOIM BLISKIM WYJĄTKOWY PREZENT ... ZDROWIE, RELAKS, ODPOCZYNEK !

17.12

PODARUJ SWOIM BLISKIM WYJĄTKOWY PREZENT ... ZDROWIE, RELAKS, ODPOCZYNEK !

26.11

Aktywności nigdy dość !

Zapraszamy wszystkich na spędzenie aktywnego dnia z nowościami od Apus Academy


czytaj więcej »

26.11

Aktywności nigdy dość !

Zapraszamy wszystkich na spędzenie aktywnego dnia z nowościami od Apus Academy :)

26.11

Aktywności nigdy dość !

Zapraszamy wszystkich na spędzenie aktywnego dnia z nowościami od Apus Academy :)

21.10

DNI OTWARTE FITNESS PLATINIUM !

  Darmowy wstęp dla wszystkich


czytaj więcej »

21.10

DNI OTWARTE FITNESS PLATINIUM !

 

Darmowy wstęp dla wszystkich :)

21.10

DNI OTWARTE FITNESS PLATINIUM !

 

Darmowy wstęp dla wszystkich :)

Cennik

Nazwa karnetu Miesięcznie 3-miesięcznie
Open 99 zł + 1h gry w kręgle**
Student Open (6:30-17:00) 89 zł + 1h gry w kręgle** 79 zł + 3h gry w kręgle**
Half Open (6:30 - 16:00) 89 zł + 1h gry w kręgle** 79 zł + 3h gry w kręgle**
Senior Open (dla osób +60) 75 zł + 1h gry w kręgle** 65 zł + 3h gry w kręgle**
pojedyncze wejście - 19zł * przy karnetach 3-miesięcznych płatność z góry ** Do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.
Od 1.10.2014 r. każdy Klubowicz chętny na skorzystanie z treningów personalnych może indywidualnie ustalać warunki z wybranym trenerem. Więcej informacji udzieli kadra klubu.
OFERTA FITNESS PLATINIUM® DLA FIRM grupowe karnety dla pracowników Jesteś pracodawcą lub pracownikiem? Mamy coś dla Ciebie. Przygotowaliśmy specjalną ofertę grupowych karnetów umożliwiających korzystanie z usług Fitness Platinium® na elastycznych, indywidualnie określonych warunkach. Jesteś pracodawcą? Wiele firm doceniło już korzyści z udostępnienia swoim pracownikom dostępu do sportu i rekreacji. Dzięki współpracy z Fitness Platinium® Twoja firma zyska dostęp do wszechstronnej, profesjonalnej oferty największej sieci klubów fitness w Krakowie. Dlaczego warto? poprawiasz kondycję psychofizyczną kadry i skutecznie motywujesz, zachęcasz do aktywnego spędzania czasu, umożliwiasz pracownikom dbanie o zdrowie, urodę, kondycję, dobre samopoczucie, zapewniasz możliwość relaksu po dniu pracy, stwarzasz okazję do integracji i rozwoju osobistego osób tworzących Twoją firmę. Jesteś pracownikiem? Zbierz grupę współpracowników (minimum 4 osoby) i zgłoś się. Mamy dla Was elastyczne warunki finansowania. W celu poznania indywidualnej oferty dla Twojej firmy skontaktuj się z nami: Anna Jaśkiewicz Manager klubu Tel: 533 390 394 E-mail: manager.radom@fitnessplatinium.pl
Opalanie do 5 minut zawsze 10 zł Opalanie od 6 minut w górę: - poniedziałek - piątek 1 minuta = 1 zł (dla posiadaczy kart członkowskich Fitness Platinium) - poniedziałek - piątek 1 minuta = 1,20 zł (dla osób nie będących członkami klubu Fitness Platinium) - sobota - niedziela 1 minuta = 1 zł (dla wszystkich) promocje nie łączą się

Poznaj nas

Platinium Fitness to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów.

Mamy sześć lat bogatego doświadczenia, osiem placówek, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i…tysiące zadowolonych klientów.

Krakowskie kluby znajdują się przy Mogilskiej 97, Zakopiańskiej 105 , Wadowickiej 6-budynek Buma Square, Aleksandry 11, Szlak 67 ,Sołtysa Dytmara 3 i Lea 213. Działamy również w podkrakowskiej Skawinie, przy ul. Niepodległości 4. To jednak nie koniec naszych możliwości.

W naszych nowoczesnych i profesjonalnych obiektach sportowo-rekreacyjnych sala fitness, Spinning®, strefa wolnych ciężarów i cardio oraz sauna to standard. Ale na tym nie koniec. Każdy klub ma do zaoferowania coś ekstra.

Fitness kluby Platinium powstały z miłości do sportu oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla wszystkich, którzy podzielają tę pasję. Aby to osiągnąć zadbaliśmy przede wszystkim o odpowiednią kadrę.

Zatrudniamy tylko prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów. W klubach pracują najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Są doskonale przygotowani pod względem merytorycznym i praktycznym. Stale pogłębiają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. To oni pomogą Wam osiągnąć zamierzony cel. Dokładamy także starań, aby każda wizyta w naszym klubie przebiegała w przyjaznej i miłej atmosferze. Nasi pracownicy otoczą Was życzliwą opieką, udzielą rzeczowych informacji oraz fachowych porad.

Podstawą działalności Platinium Fitness jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów. Przyjdź i przekonaj się sam, że kluby Platinium to nie tylko sale treningowe ale miejsca, gdzie rodzi się czysta przyjemność i generuje energia płynąca z wyśmienitej zabawy oraz pracy nad swoją sylwetką i kondycją. Serdecznie zapraszamy!

Kontakt


Odwiedź nas

ul. Biznesowa 8
(budynek znajduje się na rogu nowo nazwanych ulic „Biznesowa” oraz „Przemysłowa” w Strefie Łucznik)
26-600 Radom

tel. 48 360 65 77
tel. kom. 533 390 398

Pon-Pt:06:30 - 23:00
Sobota:08:00 - 20:00
Niedziela:08:00 - 20:00




Wyślij wiadomość

Twoja wiadomość trafi na adres: zapisy.radom@fitnessplatinium.pl




captcha





Dane kontaktowe

Anna Jaśkiewicz
Manager Klubu

tel: 533-390-394
manager.radom@fitnessplatinium.pl

Agnieszka Zielińska
Koordynator ds. fitness

fitness.radom@fitnessplatinium.pl

Wyślij wiadomość

Twoja wiadomość trafi na adres: radom@fitnessplatinium.pl




captcha





Dane kontaktowe

Biuro FITNESS PLATINIUM®
ul. Lea 116
30-133 Kraków

Sekretariat:
tel. 667 60 03 20 sekretariat@fitnessplatinium.pl

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Karolina Kaniak
Manager ds. marketingu

tel. 661-773-229
marketing@fitnessplatinium.pl

Agnieszka Kęsek
PR Manager

tel. 667-600-626
pr@fitnessplatinium.pl


Wyślij wiadomość

Twoja wiadomość trafi na adres: sekretariat@fitnessplatinium.pl




captcha





Chcesz wiedzieć więcej?


Zapisz się na nasz newsletter, będziesz regularnie
otrzymywać informacje o aktualnych promocjach i nowościach
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb informowania mnie o ofercie Fitness Platinium, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2002r nr 101, poz.926 ze zm.)

Zapis na bezpłatny trening wprowadzający


Wszystkich nowych klientów zachęcamy do ustalenia daty treningu wprowadzającego poprzez wypełnienie poniższego formularza. Po poprawnym wypełnieniu wszystkich wymaganych pól nasz pracownik skontaktuje się z Państwem telefonicznie, celem określenia godziny treningu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb informowania mnie o ofercie Fitness Platinium, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2002r nr 101, poz.926 ze zm.)
Dni otwarte
zwiń/rozwiń menu
Inne kluby
Stworzone przez Yoho