Grafik

Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:30
Joga
Kasia Buchacz
SALA B / 60 min
Pilates/Stretching
Kasia Buchacz
SALA B / 60 min
Ball&Shape
Daria Polaszek
SALA B / 60 min
9:00
Pump
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA A / 60 min
ABT
Karina Piwowarska
SALA A / 60 min
Tabata
Monika Sobieraj
SALA A / 60 min
Body Shape
Agnieszka Zielińska
SALA A / 60 min
Body Shape
SALA A / 60 min
9:30
Pupomania
Daria Polaszek
SALA A / 30 min
10:00
XCO + Brzuch
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA A / 60 min
Trening obwodowy
Karina Piwowarska
SALA A / 60 min
Body Shape
Monika Sobieraj
SALA A / 60 min
TBC+Step
Agnieszka Zielińska
SALA A / 60 min
Cardio + Brzuch
Daria Polaszek
SALA A / 60 min
Aerobox
Julita Tkaczyk-Trzeciak
SALA A / 60 min
Cardio + Brzuch
SALA A / 60 min
10:30
Trening obwodowy
SALA B / 60 min
11:00
Zumba®
Julita Tkaczyk-Trzeciak
SALA A / 60 min
Pupomania
SALA A / 30 min
11:30
ABT
Karolina Kołodziejczyk
SALA B / 60 min
16:00
Cardio + Brzuch
Daria Polaszek
SALA A / 60 min
Brzuchomania
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 30 min
16:30
Brzuchomania
Karina Piwowarska
SALA A / 30 min
Aktywne 9 miesięcy
Agnieszka Zielińska
SALA B / 60 min
Pupomania
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 30 min
Aktywne 9 miesięcy
Agnieszka Zielińska
SALA B / 60 min
17:00
Fat Burning
Karina Piwowarska
SALA A / 60 min
Pupomania
Daria Polaszek
SALA A / 30 min
Trening obwodowy
Karina Piwowarska
SALA A / 60 min
Pump
Daria Polaszek
SALA A / 60 min
Cardio + Brzuch
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 60 min
17:30
Trening obwodowy
Monika Sobieraj
SALA B / 60 min
Brzuchomania
Daria Polaszek
SALA A / 30 min
Ball&Shape
Agnieszka Zielińska
SALA B / 60 min
Tabata
Asia Symela
SALA B / 60 min
Tabata
Agnieszka Zielińska
SALA B / 60 min
ABT
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA B / 60 min
18:00
Pupomania
Karina Piwowarska
SALA A / 60 min
Pump
Monika Sobieraj
SALA A / 60 min
XCO + Brzuch
Karina Piwowarska
SALA A / 60 min
Body Shape
Daria Polaszek
SALA A / 60 min
TBC+Step
Karina Piwowarska
SALA A / 60 min
Boks
STREFA CROSS TRAINING / 60 min
Boks
STREFA CROSS TRAINING / 60 min
Boks
STREFA CROSS TRAINING / 60 min
18:30
ABT
Monika Sobieraj
SALA B / 60 min
Trening obwodowy
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA B / 60 min
Tabata
Agnieszka Zielińska
SALA B / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
Piotr Błędowski
SALA B / 60 min
19:00
Pump
Daria Polaszek
SALA A / 60 min
Body Shape
Monika Sobieraj
SALA A / 60 min
ABT
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA A / 60 min
Beginners Class
STREFA CROSS TRAINING / 60 min
Body Shape
Karina Piwowarska
SALA A / 60 min
Cross Training
STREFA CROSS TRAINING / 60 min
Kettlebell
STREFA CROSS TRAINING / 60 min
Cross Training
STREFA CROSS TRAINING / 60 min
TBC+Step
Monika Sobieraj
SALA A / 60 min
Cross Training
STREFA CROSS TRAINING / 60 min
19:30
Tabata
Agnieszka Zielińska
SALA B / 60 min
Pilates/Stretching
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA B / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
Piotr Błędowski
SALA B / 60 min
Joga
Kasia Buchacz
SALA B / 60 min
20:00
ABT
Daria Polaszek
SALA A / 60 min
Beginners Class
STREFA CROSS TRAINING / 60 min
TBC+Step
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA A / 60 min
Kettlebell
STREFA CROSS TRAINING / 60 min
Trening obwodowy
Asia Symela
STREFA CROSS TRAINING / 60 min
Zumba®
Ania Sadowska
SALA A / 60 min
Trening obwodowy
Asia Symela
STREFA CROSS TRAINING / 60 min
Brzuchomania
Monika Sobieraj
SALA A / 30 min
20:30
Zdrowy Kręgosłup
Agnieszka Zielińska
SALA B / 60 min
Pupomania
Monika Sobieraj
SALA A / 30 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF