Grafik

Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
Cardio + Brzuch
DARIA POLASZEK
SALA A / 60 min
8:30
Joga
KASIA BUCHACZ
SALA B / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
AGNIESZKA ZIELIŃSKA
SALA B / 60 min
Joga
KASIA BUCHACZ
SALA B / 60 min
Ball&Shape
DARIA POLASZEK
SALA B / 60 min
Pilates/Stretching
AGNIESZKA ZIELIŃSKA
SALA B / 60 min
9:00
Pump
DARIA POLASZEK
SALA A / 60 min
ABT
KARINA PIWOWARSKA
SALA A / 60 min
Tabata
MONIKA SOBIERAJ
SALA A / 60 min
Akcja - motywacja
AGNIESZKA ZIELIŃSKA
SALA A / 60 min
Fat Burning
DARIA POLASZEK
SALA A / 60 min
Body Shape
DARIA POLASZEK
SALA A / 60 min
9:30
Tabata
SALA B / 60 min
10:00
XCO + Brzuch
DARIA POLASZEK
SALA A / 60 min
Trening obwodowy
KARINA PIWOWARSKA
SALA A / 60 min
Body Shape
MONIKA SOBIERAJ
SALA A / 60 min
Cardio + Brzuch
DARIA POLASZEK
SALA A / 60 min
ABT
DARIA POLASZEK
SALA A / 60 min
Aerobox
JULITA TKACZYK-TRZECIAK
SALA A / 60 min
Cardio + Brzuch
SALA A / 60 min
10:30
Stretching
SALA B / 30 min
11:00
Pump
KARINA PIWOWARSKA
SALA A / 60 min
Zumba®
JULITA TKACZYK-TRZECIAK
SALA A / 60 min
Body Shape
SALA A / 60 min
ABT
SALA B / 60 min
15:00
ABT
DARIA POLASZEK
SALA A / 60 min
Body Shape
EWA NOSTITZ-JACKOWSKA
SALA A / 60 min
15:30
ABT
AGNIESZKA ZIELIŃSKA
SALA B / 60 min
16:00
Body Shape
KARINA PIWOWARSKA
SALA A / 60 min
Cardio + Brzuch
DARIA POLASZEK
SALA A / 60 min
Trening obwodowy
KARINA PIWOWARSKA
SALA A / 60 min
Pump
DARIA POLASZEK
SALA A / 60 min
Pupomania
EWA NOSTITZ-JACKOWSKA
SALA A / 30 min
16:30
Aktywne 9 miesięcy
AGNIESZKA ZIELIŃSKA
SALA B / 60 min
Trening obwodowy
SALA B / 60 min
17:00
Fat Burning
KARINA PIWOWARSKA
SALA A / 60 min
Pupomania
DARIA POLASZEK
SALA A / 30 min
XCO + Brzuch
KARINA PIWOWARSKA
SALA A / 60 min
Body Shape
DARIA POLASZEK
SALA A / 60 min
TBC+Step
EWA NOSTITZ-JACKOWSKA
SALA A / 60 min
Body Shape
DARIA POLASZEK
SALA A / 60 min
17:30
Trening obwodowy
MONIKA SOBIERAJ
SALA B / 60 min
Ball&Shape
ASIA SYMELA
SALA B / 60 min
Tabata
ASIA SYMELA
SALA B / 60 min
Tabata
AGNIESZKA ZIELIŃSKA
SALA B / 60 min
ABT
SALA B / 60 min
18:00
Pump
KARINA PIWOWARSKA
SALA A / 60 min
Zumba®
ANIA SADOWSKA
SALA A / 60 min
Pupomania
KARINA PIWOWARSKA
SALA A / 60 min
TBC+Step
MONIKA SOBIERAJ
SALA A / 60 min
Fat Burning
KARINA PIWOWARSKA
SALA A / 60 min
Boks
STREFA CROSSFIT / 60 min
Boks
STREFA CROSSFIT / 60 min
18:30
ABT
MONIKA SOBIERAJ
SALA B / 60 min
Trening obwodowy
EWA NOSTITZ-JACKOWSKA
SALA B / 60 min
Tabata
MONIKA SOBIERAJ
SALA B / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
PIOTR BŁĘDOWSKI
SALA B / 60 min
TRX
AGNIESZKA ZIELIŃSKA
SALA B / 60 min
19:00
Aerobox
JULITA TKACZYK-TRZECIAK
SALA A / 60 min
Body Shape
MONIKA SOBIERAJ
SALA A / 60 min
Pump
EWA NOSTITZ-JACKOWSKA
SALA A / 60 min
Beginners Class
STREFA CROSSFIT / 60 min
Body Shape
KARINA PIWOWARSKA
SALA A / 60 min
Kettle
STREFA CROSSFIT / 60 min
Crossfit
STREFA CROSSFIT / 60 min
19:30
Tabata
AGNIESZKA ZIELIŃSKA
SALA B / 60 min
Pilates/Stretching
EWA NOSTITZ-JACKOWSKA
SALA B / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
PIOTR BŁĘDOWSKI
SALA B / 60 min
Pupomania
MONIKA SOBIERAJ
SALA A / 30 min
Stretching
KASIA BUCHACZ
SALA B / 60 min
Trening obwodowy
EWA NOSTITZ-JACKOWSKA
SALA B / 60 min
20:00
Zumba®
JULITA TKACZYK-TRZECIAK
SALA A / 60 min
Beginners Class
STREFA CROSSFIT / 60 min
TBC+Step
EWA NOSTITZ-JACKOWSKA
SALA A / 60 min
Zumba®
ANIA SADOWSKA
SALA A / 60 min
Trening obwodowy
ASIA SYMELA
STREFA CROSSFIT / 60 min
Akcja - motywacja
MONIKA SOBIERAJ
SALA A / 60 min
Trening obwodowy
MONIKA SOBIERAJ
STREFA CROSSFIT / 60 min
Kettle
STREFA CROSSFIT / 60 min
20:30
Zdrowy Kręgosłup
AGNIESZKA ZIELIŃSKA
SALA B / 60 min
Snow Sport Class
KAROL SIKORSKI
SALA B / 60 min
Stretching
KASIA BUCHACZ
SALA B / 60 min
Joga
KASIA BUCHACZ
SALA B / 60 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF