Platinium Fitness to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów.

Mamy sześć lat bogatego doświadczenia, osiem placówek, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i…tysiące zadowolonych klientów.

Krakowskie kluby znajdują się przy Mogilskiej 97, Zakopiańskiej 105 , Wadowickiej 6-budynek Buma Square, Aleksandry 11, Szlak 67 ,Sołtysa Dytmara 3, Lea 213, Pawiej 5 oraz Al. Pokoju 44. Działamy również w podkrakowskiej Skawinie, przy ul. Niepodległości 4 oraz Radomiu przy ul. Biznesowej 8. To jednak nie koniec naszych możliwości.

W naszych nowoczesnych i profesjonalnych obiektach sportowo-rekreacyjnych sala fitness, Spinning®, strefa wolnych ciężarów i cardio oraz sauna to standard. Ale na tym nie koniec. Każdy klub ma do zaoferowania coś ekstra.

Fitness kluby Platinium powstały z miłości do sportu oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla wszystkich, którzy podzielają tę pasję. Aby to osiągnąć zadbaliśmy przede wszystkim o odpowiednią kadrę.

Zatrudniamy tylko prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów. W klubach pracują najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Są doskonale przygotowani pod względem merytorycznym i praktycznym. Stale pogłębiają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. To oni pomogą Wam osiągnąć zamierzony cel. Dokładamy także starań, aby każda wizyta w naszym klubie przebiegała w przyjaznej i miłej atmosferze. Nasi pracownicy otoczą Was życzliwą opieką, udzielą rzeczowych informacji oraz fachowych porad.

Podstawą działalności Platinium Fitness jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów.
Przyjdź i przekonaj się sam, że kluby Platinium to nie tylko sale treningowe ale miejsca, gdzie rodzi się czysta przyjemność i generuje energia płynąca z wyśmienitej zabawy oraz pracy nad swoją sylwetką i kondycją.
Serdecznie zapraszamy!

ul. Biznesowa 8
(budynek znajduje się na rogu nowo nazwanych ulic „Biznesowa” oraz „Przemysłowa” w Strefie Łucznik),
26-600 Radom

Klub Biznesowa 8 w liczbach

Sauny
W klubie możesz skorzystać z sauny suchej, parowej i infrared (na podczerwień). Sesja w saunie to najlepszy sposób na regenerację po treningu.