O klubie

Klub przy ulicy Sołtysa Dytmara 3 to przede wszystkim doskonała przestrzeń do relaksu i rekreacji. Możesz skorzystać tu z basenu, kortu tenisowego oraz zagrać w minigolfa. Klub znajduje się w budynku Salwator Tower.

Klub powstał w maju 2013 roku jako szósty klub sieci. Składa się z trzech poziomów o łącznej powierzchni 710 m2.

Na poziomie 0 znajdziesz Recepcję oraz dobrze zaopatrzony FitBar, w którym możesz kupić napoje, przekąski i suplementy, a nasze recepcjonistki przygotują dla Ciebie pysznego shake’a. Ponadto, jest tu także Strefa Cardio wyposażona w bieżnie, orbitrek, rowery stacjonarne, spinner, rollen do masażu oraz wolnostojące hantle, a także Sala do zajęć Spinning® z 31 rowerkami.

Na Poziom -1 dostaniesz się schodami. Znajdziesz tam:

  • Szatnie damską i męską,
  • przestronną Salę Fitness o powierzchni 140 m2 przeznaczoną dla 25 uczestników,
  • Strefę relaksu, dla chcących odpocząć po wyczerpującym treningu, a w niej saunę suchą, saunę infrared i łaźnię parową, a także wygodne leżaki i pufy,
  • basen* o powierzchni około 100 m2, a także dwa jacuzzi.

Poziom +1 czynny jest poza sezonem zimowym. Chętni mogą tam skorzystać z kortu tenisowego, boiska do siatkówki lub zagrać w minigolfa. Sprzęt do gry możesz wypożyczyć w recepcji klubu.

Do Twojej dyspozycji jest także darmowy dostęp do sieci Wi-Fi oraz bezpłatny parking znajdujący się przed klubem.

 

*UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE WODA W NIECCE BASENOWEJ I SYSTEMIE RECYRKULACJI PODLEGA STAŁEJ KONTROLI LABORATORIUM JAKOŚCI WODY I PAŃSTWOWEGO INSPEKTORA SANITARNEGO. W RAMACH WEWNĘTRZNEJ KONTROLI DOKUMENTOWANE SĄ:

  • BIEŻĄCA OBSERWACJA WODY NA PŁYWALNI
  • WYNIKI POMIARÓW JAKOŚCI WODY W ZAKRESIE PH WODY, STĘŻENIA CHLORU WOLNEGO, STĘŻENIA CHLORU CAŁKOWITEGO I TEMPERATURY WODY.
ul. Sołtysa Dytmara 3
(Bronowice)
30-126 Kraków
Pn-Pt: 6:30-23:00
Sob-Nd: 8:00-20:00
map-img

Klub Sołtysa Dytmara 3 w liczbach

2013
Rok założenia
710 m2
Powierzchnia
36
Maszyn Cardio
25
Miejsc na Sali fitness
31
Rowerów Spinning
bezpłatny parking

Mapa klubu

Sauny
W klubie możesz skorzystać z sauny suchej, parowej i infrared (na podczerwień). Sesja w saunie to najlepszy sposób na regenerację po treningu.
Jacuzzi
Regenerujący hydromasaż, który swoją popularność zawdzięcza wielu właściwościom prozdrowotnym. Kąpiel w ciepłej wodzie z bąbelkami znakomicie niweluje stres i relaksuje, ale również pozytywnie wpływa na krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, wygrzewa stawy, poprawia stan skóry i przyspiesza przemianę materii.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Zobacz również