Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
ABT
Ewa Walicka
Sala Fitness / 60 min
Body Power
Martyna Kapica
Sala Fitness / 60 min
Brzuchomania
Karolina Czepiel
Sala Fitness / 60 min
Senior Fitness
Martyna Kapica
Sala Fitness / 60 min
Body Shape
Karolina Czepiel
Sala Fitness / 60 min
9:00
Zdrowy Kręgosłup
Ewa Walicka
Sala Fitness / 60 min
Senior Fitness
Martyna Kapica
Sala Fitness / 60 min
ABT
Karolina Czepiel
Sala Fitness / 60 min
Pilates/Stretching
Martyna Kapica
Sala Fitness / 60 min
Stretching
Karolina Czepiel
Sala Fitness / 60 min
Zumba®
Wiktoria Balon
Sala Fitness / 60 min
Active Walk
Nikola Szczodróch
Sala Active Walk / 60 min
10:00
Body Power
Nikola Szczodróch
Sala Fitness / 60 min
11:00
GT Mobility
Blanka Potępa
Sala Fitness / 60 min
15:00
Platinium Insanity
Martyna Kapica
Sala Fitness / 60 min
Brzuchomania
Nikola Szczodróch
Sala Fitness / 60 min
Senior Fitness
Nikola Szczodróch
Sala Fitness / 60 min
Body Power
Martyna Kapica
Sala Fitness / 60 min
16:00
Stretching
Martyna Kapica
Sala Fitness / 60 min
Tabata
Nikola Szczodróch
Sala Fitness / 60 min
ABT
Nikola Szczodróch
Sala Fitness / 60 min
Brzuchomania
Martyna Kapica
Sala Fitness / 60 min
TBC+Step
Monika Łękawska
Sala Fitness / 60 min
17:00
Brzuchomania
Nikola Szczodróch
Sala Fitness / 60 min
Tabata
Maria Stefaniak
Sala Fitness / 60 min
TRX/Kettlebell
Martyna Kapica
Sala Fitness / 60 min
Body Shape
Ewa Walicka
Sala Fitness / 60 min
Brzuchomania
Monika Łękawska
Sala Fitness / 60 min
17:45
ABS
Adam Sroka
Quick Class / 20 min
ABS
Adam Sroka
Quick Class / 20 min
ABS
Adam Sroka
Quick Class / 20 min
18:00
XCO
Martyna Kapica
Sala Fitness / 60 min
Body Shape
Maria Stefaniak
Sala Fitness / 60 min
GT Core
Blanka Potępa
Sala Fitness / 60 min
Pilates
Ewa Walicka
Sala Fitness / 60 min
Zumba®
Patrycja Tarasiuk
Sala Fitness / 60 min
Active Walk
Nikola Szczodróch
Sala Active Walk / 60 min
Walk&TBC
Ewa Walicka
Sala Active Walk / 60 min
Active Walk
Maria Stefaniak
Sala Active Walk / 60 min
Walk&Shape
Nikola Szczodróch
Sala Active Walk / 60 min
Active Walk
Nikola Szczodróch
Sala Active Walk / 60 min
18:30
Pupomania
Adam Sroka
Quick Class / 30 min
Pupomania
Adam Sroka
Quick Class / 30 min
19:00
Zumba®
Alicja Ożóg
Sala Fitness / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
Ewa Walicka
Sala Fitness / 60 min
TBC+Step
Martyna Kapica
Sala Fitness / 60 min
Platinium Insanity
Nikola Szczodróch
Sala Fitness / 60 min
Pump
Nikola Szczodróch
Sala Fitness / 60 min
Walk&Shape
Martyna Kapica
Sala Active Walk / 60 min
Active Walk
Monika Łękawska
Sala Active Walk / 60 min
Walk&TBC
Nikola Szczodróch
Sala Active Walk / 60 min
19:30
ABS
Adam Sroka
Quick Class / 20 min
ABS
Adam Sroka
Quick Class / 20 min
ABS
Adam Sroka
Quick Class / 20 min
20:00
GT Strength
Blanka Potępa
Sala Fitness / 60 min
Zumba®
Alicja Ożóg
Sala Fitness / 60 min
Boks
Agata Michalak
Sala Fitness / 60 min
GT Compact
Ewa Szczyrbak
Sala Fitness / 60 min
Stretching
Nikola Szczodróch
Sala Fitness / 60 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF