Klub przy ulicy Niepodległości 4 w Skawinie powstał w listopadzie 2011 roku jako drugi klub sieci. To świetne miejsce na trening w miłej i przyjaznej atmosferze pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Powierzchnia klubu w Skawinie wynosi 850 m². Znajduje się tutaj 7 stref, w tym Strefa Cardio, Strefa Wolnych Ciężarów oraz salka do zajęć Active Walk®. Na mieszczącej 25 osób Sali Fitness odbywają się zajęcia grupowe. Do dyspozycji Klubowiczów jest 47 maszyn cardio, 35 maszyn siłowych oraz 1900 kg obciążeń, a także nowoczesna sauna sucha. Istnieje także możliwość skorzystania z darmowego dostępu do sieci Wi-Fi oraz bezpłatnego parkingu dla Klientów, znajdującego się przy budynku.

ul. Niepodległości 4
32-050 Skawina
Sobota: 8:00-19:00
Niedziela: zamknięte

Klub Niepodległości 4 w liczbach

1900 kg

Active Walk
W tym przestronnym pomieszczeniu znajdują się bezsilnikowe bieżnie, służące do treningu Active Walk, łączącego fitness oraz trening cardio. To zajęcia, dzięki którym poprawisz kondycję i wyrzeźbisz swoje ciało.