Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
Brzuchomania
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness I / 60 min
Les Mills BODYPUMP®
Michał Dziwina
Sala fitness I / 60 min
ABT
Agata Wójcik
Sala fitness I / 60 min
GT Wod
Blanka Potępa
Sala fitness I / 60 min
8:30
TRX/Kettlebell
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
Kettlebell
Michał Dziwina
Sala fitness II / 60 min
Pilates/Stretching
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness II / 60 min
TRX/Kettlebell
Michał Dziwina
Sala fitness II / 60 min
9:00
Body Shape
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness I / 60 min
ABT
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Michał Dziwina
Sala fitness I / 60 min
Brzuchomania
Agata Wójcik
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Sylwia Świątek
Sala fitness I / 60 min
Zumba®
Katarzyna Wiklańska
Sala fitness I / 60 min
ABT
Agnieszka Pulchny
Sala fitness I / 60 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
9:30
Stretching
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
Zumba®
Alicja Ożóg
Sala fitness II / 60 min
Brzuchomania
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness II / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
Karolina Więckowska
Sala fitness II / 60 min
Stretching
Agata Wójcik
Sala fitness II / 60 min
TRX/Kettlebell
Karolina Więckowska
Sala fitness II / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness II / 60 min
10:00
Senior Fitness
Karolina Więckowska
Sala fitness I / 60 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Oberc
Sala fitness I / 60 min
Senior Fitness
Karolina Więckowska
Sala fitness I / 60 min
Les Mills BODYPUMP®
Michał Dziwina
Sala fitness I / 60 min
ABT
Sylwia Świątek
Sala fitness I / 60 min
Brzuchomania
Natalia Bajak
Sala fitness I / 60 min
TBC+Step
Agnieszka Pulchny
Sala fitness I / 60 min
10:30
Pilates
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness II / 60 min
Zumba®
Alicja Ożóg
Sala fitness II / 60 min
Senior Fitness
Agata Wójcik
Sala fitness II / 60 min
Pilates
Karolina Więckowska
Sala fitness II / 60 min
Brzuchomania
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness II / 60 min
11:00
ABT
Natalia Bajak
Sala fitness I / 60 min
Zumba®
Alicja Ożóg
Sala fitness I / 60 min
11:30
Pilates/Stretching
Agnieszka Pulchny
Sala fitness II / 60 min
12:30
GT Mobility
Blanka Potępa
Sala fitness II / 60 min
15:00
ABT
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness I / 60 min
ABT
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness I / 60 min
GT Specjal
Blanka Potępa
Sala fitness I / 60 min
16:00
Body Shape
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness I / 60 min
Brzuchomania
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Kinga Sokół
Sala fitness I / 60 min
Brzuchomania
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness I / 60 min
ABT
Justyna Mazur
Sala fitness I / 60 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Brzuchomania
Marcelina Augustyn
Sala fitness I / 60 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
16:30
Stretching
Wiktoria Mazan
Sala fitness II / 60 min
Pilates
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
ABT
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness II / 60 min
17:00
GT Strength
Blanka Potępa
Sala fitness I / 60 min
Les Mills BODYPUMP®
Sylwia Zgłobik - Kapuścińska
Sala fitness I / 60 min
Brzuchomania
Kinga Sokół
Sala fitness I / 60 min
Energy Jump
Anna Zemla
Sala fitness I / 60 min
Brzuchomania
Justyna Mazur
Sala fitness I / 60 min
Zumba®
Alicja Ożóg
Sala fitness I / 60 min
Les Mills BODYPUMP®
Marcelina Augustyn
Sala fitness I / 60 min
Cross fitness
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
17:30
TRX
Hanna Olbińska
Sala fitness II / 60 min
Pilates
Wiktoria Mazan
Sala fitness II / 60 min
TRX
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
TRX/Kettlebell
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
Salsation
Aleksandra Milczarek
Sala fitness II / 60 min
18:00
Les Mills BODYPUMP®
Michał Dziwina
Sala fitness I / 60 min
Salsation
Aleksandra Milczarek
Sala fitness I / 60 min
Zumba®
Paulina Paluch
Sala fitness I / 60 min
XCO
Anna Zemla
Sala fitness I / 60 min
Les Mills BODYPUMP®
Sylwia Zgłobik - Kapuścińska
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Edyta Jaszczykiewicz
Sala fitness I / 60 min
Zumba®
Paulina Paluch
Sala fitness I / 60 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
18:30
Brzuchomania
Hanna Olbińska
Sala fitness II / 60 min
TRX/Kettlebell
Sala fitness II / 60 min
ABT
Hanna Olbińska
Sala fitness II / 60 min
Stretching
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
TRX
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
19:00
Energy Jump
Natalia Bajak
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Ewelina Oberc
Sala fitness I / 60 min
Energy Jump
Kinga Sokół
Sala fitness I / 60 min
Zumba®
Agnieszka Sobolewska
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Sylwia Zgłobik - Kapuścińska
Sala fitness I / 60 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
19:30
Zumba®
Weronika Kosmowska
Sala fitness II / 60 min
Brzuchomania
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 60 min
Bosu/Kettlebell
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 60 min
Brzuchomania
Katarzyna Nazim
Sala fitness II / 60 min
Stretching
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
20:00
Brzuchomania
Natalia Bajak
Sala fitness I / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
Martyna Kundera
Sala fitness I / 60 min
GT Core
Blanka Potępa
Sala fitness I / 60 min
GT Compact
Blanka Potępa
Sala fitness I / 60 min
GT Wod
Blanka Potępa
Sala fitness I / 60 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
20:30
Speedball
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 60 min
ABT
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 60 min
Speedball
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 60 min
Salsation
Katarzyna Hojoł
Sala fitness II / 60 min
Easy Tone Step
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 60 min
21:00
GT Beginners
Agata Maciejewska
Sala fitness I / 60 min
GT Power
Blanka Potępa
Sala fitness I / 60 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Oberc
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Katarzyna Nazim
Sala fitness I / 60 min
Zumba®
Wiktoria Balon
Sala fitness I / 60 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min