Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
GT Strength
Blanka Potępa
Sala fitness I / 60 min
GT Power
Agata Maciejewska
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Michał Dziwina
Sala fitness I / 60 min
CXWORX®/STRETCH
Justyna Szarawarska
Sala fitness I / 60 min
GT Wod
Blanka Potępa
Sala fitness I / 60 min
8:30
TRX/Kettlebell
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
Kettlebell
Michał Dziwina
Sala fitness II / 60 min
Pilates/Stretching
Agnieszka Łukasz
Sala fitness II / 60 min
TRX/Kettlebell
Michał Dziwina
Sala fitness II / 60 min
9:00
CXWORX®/STRETCH
Agata Michalak
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Agata Michalak
Sala fitness I / 60 min
CXWORX®/STRETCH
Michał Dziwina
Sala fitness I / 60 min
GT Compact
Kacper Kapera
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Agata Michalak
Sala fitness I / 60 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Zumba®
Adriana Frasik
Sala fitness I / 60 min
ABT
Agnieszka Pulchny
Sala fitness I / 60 min
9:30
Stretching
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
Zumba®
Alicja Ożóg
Sala fitness II / 60 min
ABT
Agnieszka Łukasz
Sala fitness II / 60 min
Tabata
Michał Dziwina
Sala fitness II / 60 min
Stretching
Monika Borowiec - Jucha
Sala fitness II / 60 min
TRX/Kettlebell
Karolina Więckowska
Sala fitness II / 60 min
Stretching
Agata Michalak
Sala fitness II / 60 min
10:00
Senior Fitness
Agata Michalak
Sala fitness I / 60 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Oberc
Sala fitness I / 60 min
Senior Fitness
Ewelina Oberc
Sala fitness I / 60 min
Les Mills BODYPUMP®
Justyna Szarawarska
Sala fitness I / 60 min
ABT
Agata Michalak
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Agnieszka Pulchny
Sala fitness I / 60 min
TBC+Step
Agnieszka Pulchny
Sala fitness I / 60 min
10:30
Salsation
Katarzyna Hojoł
Sala fitness II / 60 min
Pilates/Stretching
Agata Michalak
Sala fitness II / 60 min
Zumba®
Alicja Ożóg
Sala fitness II / 60 min
Senior Fitness
Monika Borowiec - Jucha
Sala fitness II / 60 min
Pilates
Karolina Więckowska
Sala fitness II / 60 min
Tabata
Agata Michalak
Sala fitness II / 60 min
11:00
ABT
Agnieszka Pulchny
Sala fitness I / 60 min
Zumba®
Patrycja Tarasiuk
Sala fitness I / 60 min
11:30
Pilates
Agnieszka Pulchny
Sala fitness II / 60 min
12:00
GT Special
Hanna Olbinska
Sala fitness I / 60 min
12:30
GT Mobility
Blanka Potępa
Sala fitness II / 60 min
15:00
Body Shape
Agata Grębska
Sala fitness I / 60 min
Pupomania
Anna Jędruch
Sala fitness I / 60 min
Tabata
Agata Michalak
Sala fitness I / 60 min
16:00
ABT
Agata Grębska
Sala fitness I / 60 min
Tabata
Anna Jędruch
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Kinga Sokół
Sala fitness I / 60 min
CXWORX®/STRETCH
Agata Michalak
Sala fitness I / 60 min
ABT
Justyna Mazur
Sala fitness I / 60 min
CXWORX®/STRETCH
Michał Dziwina
Sala fitness I / 60 min
16:30
Stretching
Wiktoria Mazan
Sala fitness II / 60 min
Pilates
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
ABT
Nikola Szczodróch
Sala fitness II / 60 min
17:00
GT Strength
Blanka Potępa
Sala fitness I / 60 min
CXWORX®/STRETCH
Sylwia Zgłobik - Kapuścińska
Sala fitness I / 60 min
Pupomania
Kinga Sokół
Sala fitness I / 60 min
Energy Jump
Anna Zemła
Sala fitness I / 60 min
Pupomania
Justyna Mazur
Sala fitness I / 60 min
Zumba®
Patrycja Tarasiuk
Sala fitness I / 60 min
Les Mills BODYPUMP®
Michał Dziwina
Sala fitness I / 60 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
17:30
Tabata
Monika Łękawska
Sala fitness II / 60 min
Pilates
Anna Jędruch
Sala fitness II / 60 min
TRX
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
TRX/Bosu
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
Salsation
Wiktoria Balon
Sala fitness II / 60 min
18:00
Les Mills BODYPUMP®
Justyna Szarawarska
Sala fitness I / 60 min
Zumba®
Adriana Frasik
Sala fitness I / 60 min
CXWORX®/STRETCH
Sylwia Zgłobik - Kapuścińska
Sala fitness I / 60 min
XCO
Anna Zemła
Sala fitness I / 60 min
Les Mills BODYPUMP®
Sylwia Zgłobik - Kapuścińska
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Nikola Szczodróch
Sala fitness I / 60 min
Zumba®
Julia Zawistowicz
Sala fitness I / 60 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
18:30
Pupomania
Monika Łękawska
Sala fitness II / 60 min
TRX/Kettlebell
Agata Michalak
Sala fitness II / 60 min
Zumba®
Paulina Paluch
Sala fitness II / 60 min
Stretching
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
TRX
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
19:00
Energy Jump
Agata Michalak
Sala fitness I / 60 min
Step 2
Ewelina Oberc
Sala fitness I / 60 min
Energy Jump
Kinga Sokół
Sala fitness I / 60 min
GT Compact
Blanka Potępa
Sala fitness I / 60 min
Body Shape
Sylwia Zgłobik - Kapuścińska
Sala fitness I / 60 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
19:30
Zumba®
Weronika Kosmowska
Sala fitness II / 60 min
Pupomania
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 60 min
Bosu/Kettlebell
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 60 min
ABT
Agata Michalak
Sala fitness II / 60 min
Stretching
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 60 min
20:00
CXWORX®/STRETCH
Agata Michalak
Sala fitness I / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
Agata Michalak
Sala fitness I / 60 min
GT Core
Blanka Potępa
Sala fitness I / 60 min
Les Mills BODYPUMP®
Justyna Szarawarska
Sala fitness I / 60 min
GT Wod
Blanka Potępa
Sala fitness I / 60 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
GT Beginners
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
20:30
Speedball
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 60 min
Easy Tone Step
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 60 min
Speedball
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 60 min
Pilates
Agata Michalak
Sala fitness II / 60 min
Easy Tone Step
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 60 min
21:00
GT Beginners
Agata Maciejewska
Sala fitness I / 60 min
GT Power
Blanka Potępa
Sala fitness I / 60 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Oberc
Sala fitness I / 60 min
Zumba®
Alicja Ożóg
Sala fitness I / 60 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
21:30
Pilates/Stretching
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 60 min
Tabata
Agata Michalak
Sala fitness II / 60 min
GT Stretch
Hanna Olbinska
Sala fitness II / 60 min