Klub w Galerii Solvay Park czynny jest 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu, możesz więc trenować o dowolnej porze! Jest jednym z większych klubów Fitness Platinium® i znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji z wygodnym dojazdem i przestronnym parkingiem.

Klub powstał w kwietniu 2012 roku jako czwarty klub sieci. Jego powierzchnia to ponad 1600 m2. Klub składa się aż z 10 stref, w tym Strefy Treningu Personalnego, Strefy Cross fitness, Strefy Kobiet i Strefy Relaksu z sauną suchą wspólną dla kobiet i mężczyzn. W klubie znajdują się dwie Sale Fitness mieszczące łącznie 65 osób, a także 85 maszyn cardio, w tym bieżnie, orbitreki, rowery stacjonarne i drabina Jakuba oraz 60 maszyn siłowych i 5500 kg obciążeń.
Do dyspozycji Klubowiczów jest ponadto darmowa sieć Wi-Fi oraz duży, parking znajdujący się w Galerii Solvay Park. Dla naszych Klientów trzy pierwsze godziny postoju są darmowe.

ul. Zakopiańska 105
(Borek Fałęcki)