close

LETNIA WYPRZEDAŻ KARNETÓW DO 30 CZERWCA

sierpien_smallJuż teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty sieci klubów Fitness Platinium®! Kup karnet w dniach od 1 do 30 czerwca 2016 r. i ciesz się niższą ceną w kolejnych miesiącach. Karnety wyłącznie w sprzedaży online.

Karnet OPEN do wszystkich klubów w cenie 49 zł za 30 dni
Karnet HALF OPEN do wszystkich klubów w cenie 39 zł za 30 dni

obejmuje wejście do klubu do godz. 16:00 i pozostanie w nim aż do jego zamknięcia.

KLIKNIJ, BY KUPIĆ

W ramach jednego karnetu masz wstęp do wszystkich 13 klubów w Krakowie i Skawinie, w tym wybór szerokiej gamy zajęć fitness, bogato wyposażonych siłowni, możliwość skorzystania z porad trenerów, oferty Szkoły Walki Drwala, a także nowoczesnych obiektów, takich jak basen czy kort tenisowy.

WYBIERZ SWÓJ KLUB

Kupując karnet w czerwcu masz szansę utrzymać niską cenę także przez cały lipiec i sierpień aż do 30 września 2016 r., pod warunkiem zachowania ciągłości karnetu i jego regularnego odnawiania. Oferta skierowana jest do nowych, byłych i obecnych Klientów sieci Fitness Platinium®.

Jak to działa?

Zaloguj się lub zarejestruj w portalu Perfect Gym. Wybierz rodzaj karnetu i opłać go przelewem internetowym lub kartą kredytową. Odnawiaj karnet co 30 dni, a promocyjną cenę zachowasz aż do 30 września!

ZALOGUJ SIĘ TUTAJ

Nie zwlekaj! Kup karnet online w dniach od 1 do 30 czerwca w specjalnej cenie i zadbaj o swoją formę na lato!

REGULAMIN PROMOCJI

Chcesz wiedzieć więcej?


Zapisz się na nasz newsletter, będziesz regularnie
otrzymywać informacje o aktualnych promocjach i nowościach


Zapis na bezpłatny trening wprowadzający


Wszystkich nowych klientów zachęcamy do ustalenia daty treningu wprowadzającego poprzez wypełnienie poniższego formularza. Po poprawnym wypełnieniu wszystkich wymaganych pól nasz pracownik skontaktuje się z Państwem telefonicznie, celem określenia godziny treningu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb informowania mnie o ofercie Fitness Platinium, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2002r nr 101, poz.926 ze zm.)
Dni otwarte
zwiń/rozwiń menu
Benefit Fitprofit Mybenefit
Inne kluby
Stworzone przez Yoho
1