Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:00
Brzuchomania
Paweł Kordek
Sala fitness / 55 min
8:00
Pilates
Joanna Gościmińska
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Dagmara Muryjas
Sala fitness / 55 min
ABT
Paweł Kordek
Sala fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Alicja Włodarczyk
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Kasia Habura
Sala fitness / 55 min
9:00
Brzuchomania
Joanna Gościmińska
Sala fitness / 55 min
Kettlebell
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
Pilates
Gosia Hawajska
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Alicja Włodarczyk
Sala fitness / 55 min
TRX
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Paweł Kordek
Sala fitness / 55 min
ABT
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
10:00
TRX
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
TRX
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Paweł Kordek
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
GT Wod
Marcin Cygnarowicz
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Paweł Kordek
Sala fitness / 55 min
TBC+Step
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
11:00
ABT
Klaudia Zasada
Sala fitness / 55 min
12:00
Stretching
Klaudia Zasada
Sala fitness / 55 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
13:00
Body Shape
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Paweł Kordek
Sala fitness / 55 min
15:00
Pilates
Gosia Hawajska
Sala fitness / 55 min
ABT
Paula Mularczyk
Sala fitness / 55 min
TBC+Step
Ewelina Oberc
Sala fitness / 55 min
Pilates
Gosia Hawajska
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Natalia Przybylska
Sala fitness / 55 min
16:00
Brzuchomania
Ewa Walicka
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Ewa Walicka
Sala fitness / 55 min
ABT
Ewelina Oberc
Sala fitness / 55 min
GT Compact
Tomasz Ogar
Sala fitness / 55 min
TRX
Natalia Przybylska
Sala fitness / 55 min
ABT
Ewa Walicka
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Kasia Nazim
Sala fitness / 55 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cardio
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
17:00
Zdrowy Kręgosłup
Ewa Walicka
Sala fitness / 55 min
GT Power
Tomasz Ogar
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Kasia Habura
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
ABT
Kasia Nazim
Sala fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Ewa Walicka
Sala fitness / 55 min
Platinium Insanity
Kasia Nazim
Sala fitness / 55 min
GT Beginners
Marcin Cygnarowicz
Siłownia / 45 min
GT Beginners
Marcin Cygnarowicz
Siłownia / 45 min
18:00
GT Strength
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
Fight Kick
Przemek Widyna
Sala fitness / 55 min
Stretching
Klaudia Zasada
Sala fitness / 55 min
Fight Kick
Przemek Widyna
Sala fitness / 55 min
Platinium Insanity
Kasia Nazim
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
19:00
Zumba®
Paulina Paluch
Sala fitness / 55 min
Body Art®
Przemek Widyna
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Klaudia Zasada
Sala fitness / 55 min
Stretching/BAX®
Przemek Widyna
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Paula Mularczyk
Sala fitness / 55 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
20:00
ABT
Klaudia Zasada
Sala fitness / 55 min
TRX
Karolina Ciurka-Baster
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Paulina Paluch
Sala fitness / 55 min
ABT
Paweł Kordek
Sala fitness / 55 min
Stretching
Paula Mularczyk
Sala fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
21:00
Kettlebell
Klaudia Zasada
Sala fitness / 55 min
Pilates
Joanna Kmon
Sala fitness / 55 min
GT Core
Damian Dziedzic
Sala fitness / 55 min
Brzuchomania
Paweł Kordek
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF