O klubie

Klub przy ulicy Szlak 67 położony jest w samym sercu Krakowa. Z łatwością dotrzesz do niego zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Tutaj w miłej atmosferze, pod okiem instruktorów zbudujesz swoją wymarzoną sylwetkę.

Klub powstał w styczniu 2014 roku jako siódmy klub sieci. Jego łączna powierzchnia to 1000 m2.

Na trzech poziomach znajduje się 6 stref, w tym przestronna Strefa Cardio wyposażona w 33 maszyny cardio oraz Strefa Treningu Funkcjonalnego. Do dyspozycji Klubowiczów jest także 30 maszyn siłowych oraz aż 3100 kg obciążeń. W mieszczącej 32 osoby Sali Fitness odbywają się zajęcia grupowe. W klubie znajduje się również jacuzzi i sauna sucha. Klubowicze mogą skorzystać z darmowej sieci Wi-Fi oraz miejsc parkingowych przed klubem. Opłata postojowa nie obowiązuje w następujących godzinach: poniedziałek – piątek w godz. 6:30 – 10:00 oraz w godz. 20:00 – 23:00, a także w weekendy przez cały dzień.

ul. Szlak 67
(Śródmieście)
31-153 Kraków
Pn-Pt: 6:30-23:00
Sob-Nd: 8:00-20:00
map-img

Klub Szlak 67 w liczbach

2014
Rok założenia
1000 m2
Powierzchnia
33
Maszyny cardio
30
Maszyn siłowych
32
Miejsc na Sali Fitness
3100 kg
Obciążeń

Mapa klubu

Jacuzzi
Regenerujący hydromasaż, który swoją popularność zawdzięcza wielu właściwościom prozdrowotnym. Kąpiel w ciepłej wodzie z bąbelkami znakomicie niweluje stres i relaksuje, ale również pozytywnie wpływa na krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, wygrzewa stawy, poprawia stan skóry i przyspiesza przemianę materii.
Sauna
W klubie możesz skorzystać z sauny suchej. Sesja w saunie to najlepszy sposób na regenerację po treningu.
Strefa funkcjonalna
To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.
Strefa wolnych ciężarów
Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.
Strefa maszyn półwolnych
Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.
Strefa maszyn izotonicznych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Zobacz również