Klub przy ulicy Szlak 67 położony jest w samym sercu Krakowa. Z łatwością dotrzesz do niego zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Tutaj w miłej atmosferze, pod okiem instruktorów zbudujesz swoją wymarzoną sylwetkę.

Klub powstał w styczniu 2014 roku jako siódmy klub sieci. Jego łączna powierzchnia to 1000 m2.
Na trzech poziomach znajduje się 6 stref, w tym Strefa Biegacza z 5 nowoczesnymi bieżniami, przestronna Strefa Cardio wyposażona w 33 maszyny cardio oraz Strefa Treningu Funkcjonalnego. Do dyspozycji Klubowiczów jest także 30 maszyn siłowych oraz aż 3100 kg obciążeń. W mieszczącej 32 osoby Sali Fitness odbywają się zajęcia grupowe. W klubie znajduje się również jacuzzi i sauna sucha. Do dyspozycji Klubowiczów jest także darmowa sieci Wi-Fi.

Klienci mogą korzystać z miejsc parkingowych przed klubem. Opłata postojowa nie obowiązuje w następujących godzinach: pon. – piąt. w godz. 6:30 – 10:00 oraz w godz. 20:00 – 23:00, a także w weekendy przez cały dzień.

ul. Szlak 67
(Śródmieście)

Klub Szlak 67 w liczbach

Maszyny cardio
Miejsc na Sali Fitness

Jacuzzi
Regenerujący hydromasaż, który swoją popularność zawdzięcza wielu właściwościom prozdrowotnym. Kąpiel w ciepłej wodzie z bąbelkami znakomicie niweluje stres i relaksuje, ale również pozytywnie wpływa na krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, wygrzewa stawy, poprawia stan skóry i przyspiesza przemianę materii.