Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
ABT
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
Body Shape
Małgorzata Boryczka
SALA FITNESS / 55 min
Pilates/Stretching
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
9:00
Les Mills BODYPUMP®
Michał Dziwina
SALA FITNESS / 55 min
Stretching
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
Pilates
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
ABT
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Michał Dziwina
SALA FITNESS / 55 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABT
Ewelina Oberc
SALA FITNESS / 55 min
Brzuchomania
Monika Borowiec-Jucha
SALA FITNESS / 55 min
9:30
Aqua Aerobic
Natalia Bajak
BASEN / 45 min
10:00
Body Shape
Michał Dziwina
SALA FITNESS / 55 min
Pole Dance Intro
Izabela Krajanowska-Pieniążek
SALA FITNESS / 55 min
Zumba®
Paulina Paluch
SALA FITNESS / 55 min
Pole Dance Intro
Izabela Krajanowska-Pieniążek
SALA FITNESS / 55 min
Body Shape
Michał Dziwina
SALA FITNESS / 55 min
Body Shape
Ewelina Oberc
SALA FITNESS / 55 min
Stretching
Monika Borowiec-Jucha
SALA FITNESS / 55 min
11:00
Zumba®
Wiktoria Balon
SALA FITNESS / 55 min
15:00
Zumba®
Katarzyna Hojoł
SALA FITNESS / 55 min
Brzuchomania
Ewelina Oberc
SALA FITNESS / 55 min
Zumba®
Katarzyna Hojoł
SALA FITNESS / 55 min
Body Shape
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
ABT
Barbara Bała
SALA FITNESS / 55 min
15:30
Aqua Aerobic
Katarzyna Hojoł
BASEN / 45 min
16:00
ABT
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
Body Shape
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
ABT
Monika Borowiec-Jucha
SALA FITNESS / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
Brzuchomania
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
Brzuchomania
Martyna Kundera
SALA FITNESS / 55 min
Zumba®
Weronika Kosmowska
SALA FITNESS / 55 min
Pupomania
Platinium Team
QUICK CLASS / 30 min
16:30
Aqua Aerobic
Katarzyna Hojoł
BASEN / 45 min
Aqua Power
Ewelina Oberc
BASEN / 45 min
Aqua Aerobic
Katarzyna Hojoł
BASEN / 45 min
Aqua Jogging
Katarzyna Hojoł
BASEN / 45 min
Aqua Power
Katarzyna Hojoł
BASEN / 45 min
Aqua Aerobic
Małgorzata Boryczka
BASEN / 45 min
17:00
Stretching
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
Pilates
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
TBC+Step
Monika Borowiec-Jucha
SALA FITNESS / 55 min
Fat Burning
Ewelina Oberc
SALA FITNESS / 55 min
Stretching
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
Stretching
Martyna Kundera
SALA FITNESS / 55 min
Cardio
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Cardio
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Cardio
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Cardio
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Cardio
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Cardio
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Cardio
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABT
Justyna Mazur
SALA FITNESS / 55 min
17:30
Aqua Power
Katarzyna Hojoł
BASEN / 45 min
Aqua Jogging
Ewelina Oberc
BASEN / 45 min
Aqua Power
Agata Wójcik
BASEN / 45 min
Aqua Interwał
Katarzyna Hojoł
BASEN / 45 min
Aqua Aerobic
Katarzyna Hojoł
BASEN / 45 min
Aqua Power
Małgorzata Boryczka
BASEN / 45 min
18:00
Brzuchomania
Małgorzata Boryczka
SALA FITNESS / 55 min
TBC+Step
Justyna Mazur
SALA FITNESS / 55 min
Final Cuts
Ewelina Oberc
SALA FITNESS / 55 min
BOSU
Ewelina Oberc
SALA FITNESS / 55 min
Zumba®
Adriana Frasik
SALA FITNESS / 55 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Body Shape
Justyna Mazur
SALA FITNESS / 55 min
18:30
Aqua Aerobic
Sylwia Świątek
BASEN / 45 min
Aqua Aerobic
Sylwia Świątek
BASEN / 45 min
Aqua Interwał
Agata Wójcik
BASEN / 45 min
Aqua Aerobic
Katarzyna Hojoł
BASEN / 45 min
Aqua Interwał
Małgorzata Boryczka
BASEN / 45 min
19:00
Fit Ball
Martyna Kundera
SALA FITNESS / 55 min
GT Power
Blanka Potępa
SALA FITNESS / 55 min
Pilates
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Michał Dziwina
SALA FITNESS / 55 min
Fat Burning
Ewelina Oberc
SALA FITNESS / 55 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
QUICK CLASS / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
QUICK CLASS / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
QUICK CLASS / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
QUICK CLASS / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
QUICK CLASS / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
QUICK CLASS / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
QUICK CLASS / 30 min
19:30
Aqua Jogging
Małgorzata Boryczka
BASEN / 45 min
Aqua Interwał
Sylwia Świątek
BASEN / 45 min
Aqua Aerobic
Ewelina Oberc
BASEN / 45 min
Aqua Power
Ewelina Oberc
BASEN / 45 min
Aqua Jogging
Małgorzata Boryczka
BASEN / 45 min
20:00
Pole Dance Intro
Izabela Krajanowska-Pieniążek
SALA FITNESS / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Michał Dziwina
SALA FITNESS / 55 min
Brzuchomania
Sylwia Świątek
SALA FITNESS / 55 min
Pole Dance Intro
Eliza Hetka
SALA FITNESS / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Oberc
SALA FITNESS / 55 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
ABS
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
21:00
Pole Dance
Izabela Krajanowska-Pieniążek
SALA FITNESS / 55 min
Pole Dance
Izabela Krajanowska-Pieniążek
SALA FITNESS / 55 min
Fat Burning
Barbara Bała
SALA FITNESS / 55 min
Pole Dance
Eliza Hetka
SALA FITNESS / 55 min
Pupomania
Platinium Team
QUICK CLASS / 30 min
Pupomania
Platinium Team
QUICK CLASS / 30 min
Pupomania
Platinium Team
QUICK CLASS / 30 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF