Klub powstał w kwietniu 2014 roku jako ósmy klub sieci. Na powierzchni 1150 znajduje się 9 stref, w tym Strefa Biegacza wyposażona w 5 nowoczesnych bieżni, Strefa Kobiet oraz Strefa Basenowa z basenem* o powierzchni 100 m2, sauną i jacuzzi. Na mieszczącej 35 osób Sali Fitness odbywają się zajęcia grupowe, w tym także zajęcia pole dance.  Do dyspozycji Klubowiczów jest 36 maszyn cardio, 30 maszyn siłowych oraz 4010 kg obciążeń. Istnieje także możliwość skorzystania z darmowej sieci Wi-Fi oraz parkingu znajdującego się przed budynkiem Buma Square – dla Klientów klubu pierwsze 3 godziny postoju są darmowe.

*UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE WODA W NIECCE BASENOWEJ I SYSTEMIE RECYRKULACJI PODLEGA STAŁEJ KONTROLI LABORATORIUM JAKOŚCI WODY I PAŃSTWOWEGO INSPEKTORA SANITARNEGO. W RAMACH WEWNĘTRZNEJ KONTROLI DOKUMENTOWANE SĄ:

• BIEŻĄCA OBSERWACJA WODY NA PŁYWALNI
  • WYNIKI POMIARÓW JAKOŚCI WODY W ZAKRESIE PH WODY, POTENCJAŁU REDOX, STĘŻENIA CHLORU WOLNEGO, STĘŻENIA CHLORU CAŁKOWITEGO I TEMPERATURY WODY.
ul. Wadowicka 6

Klub Wadowicka 6 w liczbach

Jacuzzi
Regenerujący hydromasaż, który swoją popularność zawdzięcza wielu właściwościom prozdrowotnym. Kąpiel w ciepłej wodzie z bąbelkami znakomicie niweluje stres i relaksuje, ale również pozytywnie wpływa na krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, wygrzewa stawy, poprawia stan skóry i przyspiesza przemianę materii.