Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
GT Strength
Jakub Podgórski
Fitness / 55 min
GT Power
Jakub Podgórski
Fitness / 55 min
GT Core
Jakub Podgórski
Fitness / 55 min
GT Compact
Jakub Podgórski
Fitness / 55 min
9:00
Tabata
Martyna Kapica
Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Kasia Senyk
Fitness / 55 min
Tabata
Anna Lemańska- Walczyk
Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Oberc
Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Natalia Owczarska
Fitness / 55 min
ABT
Anna Lemańska- Walczyk
Fitness / 55 min
Pupomania
Karolina Więckowska
Fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
10:00
Pilates
Monika Borowiec Jucha
Fitness / 55 min
TRX
Kasia Senyk
Fitness / 55 min
Stretching
Anna Lemańska- Walczyk
Fitness / 55 min
Pilates
Ewelina Oberc
Fitness / 55 min
Pupomania
Natalia Owczarska
Fitness / 55 min
Tabata
Anna Lemańska- Walczyk
Fitness / 55 min
Pilates
Karolina Więckowska
Fitness / 55 min
16:00
Les Mills BODYPUMP®
Justyna Szarawarska
Fitness / 55 min
Salsation
Aleksandra Milczarek
Fitness / 55 min
Brzuchomania
Karolina Więckowska
Fitness / 55 min
ABT
Monika Borowiec Jucha
Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Justyna Szarawarska
Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Karolina Więckowska
Fitness / 55 min
TRX
Konrad Kapuściński
Fitness / 55 min
17:00
TRX/Kettlebell
Justyna Szarawarska
Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Natalia Owczarska
Fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Karolina Więckowska
Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Monika Borowiec Jucha
Fitness / 55 min
Stretching
Justyna Szarawarska
Fitness / 55 min
Pupomania
Karolina Więckowska
Fitness / 55 min
Stretching
Konrad Kapuściński
Fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
18:00
Zumba®
Weronika Kosmowska
Fitness / 55 min
TBC+Step
Natalia Owczarska
Fitness / 55 min
Pilates
Natalia Owczarska
Fitness / 55 min
TRX
Martyna Kapica
Fitness / 55 min
Body Shape
Anna Lemańska- Walczyk
Fitness / 55 min
Zumba®
Weronika Kosmowska
Fitness / 55 min
19:00
ABT
Martyna Kapica
Fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Konrad Kapuściński
Fitness / 55 min
ABT
Natalia Owczarska
Fitness / 55 min
TBC+Step
Martyna Kapica
Fitness / 55 min
Pupomania
Anna Lemańska- Walczyk
Fitness / 55 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Quick Class / 30 min
20:00
Brzuchomania
Martyna Kapica
Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Konrad Kapuściński
Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Kasia Senyk
Fitness / 55 min
Tabata
Anna Lemańska- Walczyk
Fitness / 55 min
Salsation
Aleksandra Milczarek
Fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 30 min
21:00
Stretching
Natalia Owczarska
Fitness / 55 min
Zumba®
Weronika Kosmowska
Fitness / 55 min
Zumba®
Kasia Senyk
Fitness / 55 min
Stretching
Natalia Owczarska
Fitness / 55 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF