Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
GT Strength
Jakub Podgórski
Fitness / 55 min
GT Power
Jakub Podgórski
Fitness / 55 min
GT Core
Jakub Podgórski
Fitness / 55 min
GT Compact
Jakub Podgórski
Fitness / 55 min
9:00
Body Shape
Anna Jędruch
Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Kasia Senyk
Fitness / 55 min
Tabata
Anna Lemańska-Walczyk
Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Oberc
Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Anna Jędruch
Fitness / 55 min
ABT
Anna Lemańska-Walczyk
Fitness / 55 min
Pupomania
Karolina Więckowska
Fitness / 55 min
ABS
Quick Class / 30 min
ABS
Quick Class / 30 min
ABS
Quick Class / 30 min
ABS
Quick Class / 30 min
ABS
Quick Class / 30 min
10:00
Stretching
Anna Lemańska-Walczyk
Fitness / 55 min
Pilates
Ewelina Oberc
Fitness / 55 min
Pupomania
Anna Jędruch
Fitness / 55 min
Tabata
Anna Lemańska-Walczyk
Fitness / 55 min
Pilates
Karolina Więckowska
Fitness / 55 min
16:00
Les Mills BODYPUMP®
Justyna Szarawarska
Fitness / 55 min
Brzuchomania
Karolina Więckowska
Fitness / 55 min
ABT
Anna Jędruch
Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Justyna Szarawarska
Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Karolina Więckowska
Fitness / 55 min
TRX
Konrad Kapuściński
Fitness / 55 min
17:00
TRX/Kettlebell
Justyna Szarawarska
Fitness / 55 min
Stretching
Barbara Bała
Fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Karolina Więckowska
Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Anna Jędruch
Fitness / 55 min
Stretching
Justyna Szarawarska
Fitness / 55 min
Pupomania
Karolina Więckowska
Fitness / 55 min
Stretching
Konrad Kapuściński
Fitness / 55 min
ABS
Quick Class / 30 min
ABS
Quick Class / 30 min
ABS
Quick Class / 30 min
ABS
Quick Class / 30 min
ABS
Quick Class / 30 min
ABS
Quick Class / 30 min
ABS
Quick Class / 30 min
18:00
Zumba®
Weronika Kosmowska
Fitness / 55 min
TBC+Step
Barbara Bała
Fitness / 55 min
Stretching
Barbara Bała
Fitness / 55 min
TRX
Martyna Kapica
Fitness / 55 min
Body Shape
Gabriela Płaneta
Fitness / 55 min
Zumba®
Weronika Kosmowska
Fitness / 55 min
19:00
ABT
Gabriela Płaneta
Fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Konrad Kapuściński
Fitness / 55 min
Pupomania
Barbara Bała
Fitness / 55 min
TBC+Step
Martyna Kapica
Fitness / 55 min
Salsation
Aleksandra Milczarek
Fitness / 55 min
Trening obwodowy dla Pań
Quick Class / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Quick Class / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Quick Class / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Quick Class / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Quick Class / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Quick Class / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Quick Class / 30 min
20:00
Brzuchomania
Gabriela Płaneta
Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Konrad Kapuściński
Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Kasia Senyk
Fitness / 55 min
Tabata
Anna Lemańska-Walczyk
Fitness / 55 min
ABS
Quick Class / 30 min
ABS
Quick Class / 30 min
ABS
Quick Class / 30 min
ABS
Quick Class / 30 min
ABS
Quick Class / 30 min
21:00
Stretching
Gabriela Płaneta
Fitness / 55 min
Zumba®
Kasia Senyk
Fitness / 55 min
Stretching
Gabriela Płaneta
Fitness / 55 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF