Klub przy ulicy Zakopiańskiej 62 to najmłodszy i jednocześnie jeden z większych klubów Fitness Platinium®. Znajdziesz go w Centrum Handlowym Zakopianka.

Klub powstał w lutym 2016 roku jako trzynasty klub sieci. Na łącznej powierzchni liczącej ponad 1860 m2 rozmieszczonych zostało aż 12 stref, w tym Strefa Biegacza, Strefa Treningu Personalnego, Strefa Sztuk Walki, Strefa Octagon oraz Strefa Chillout. Klub posiada największą Salę Fitness o powierzchni 200 m2, mieszczącą 45 osób, w której odbywają się zajęcia grupowe. Do dyspozycji Klubowiczów jest 60 maszyn cardio, 55 maszyn siłowych oraz 3600 kg obciążeń w tym profesjonalny sprzęt ELEIKO®. Istnieje również możliwość skorzystania z darmowego dostępu do sieci Wi-Fi oraz dużego, bezpłatnego parkingu dla Klientów, znajdującego się przy budynku.

ul. Zakopiańska 62

Klub Zakopiańska 62 w liczbach

Strefa ELEIKO®
Wyposażona jest w wysokiej jakość sprzęt ELEIKO® do trójboju siłowego, dwuboju siłowego oraz wyciskania dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt ten doskonale sprawdza się przy wyciskaniu, rwaniu i podrzucie.
Strefa sztuk walki
To wyjątkowa strefa, w której każdy fan sportów walki znajdzie coś dla siebie. Wyposażona w niezbędny sprzęt jest idealnym miejscem na trening.