Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:30
Fit Ball
Aleksandra Hajduk
SALA B / 60 min
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Płaski Brzuch
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Body Shape
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
Zdrowe Ciało
Paweł Dyjak
SALA B / 60 min
16:30
Pilates
Aleksandra Hajduk
SALA A / 60 min
Body Shape
Tobiasz Bakoń
SALA A / 60 min
Pilates
Aleksandra Hajduk
SALA A / 60 min
Zdrowe Ciało
Paweł Dyjak
SALA A / 60 min
Body Shape
Tobiasz Bakoń
SALA A / 60 min
17:00
Zumba Step
Aneta Kicuł
SALA B / 60 min
Jędrny Biust
Ewelina Kondrakiewicz
SALA B / 60 min
Talia osy
Ewelina Kondrakiewicz
SALA B / 60 min
Zumba Step
Aneta Kicuł
SALA B / 60 min
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Renata Sadowska
SALA B / 60 min
Body Shape
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Body Shape
Kamil Pyś
SALA B / 60 min
17:30
Rozmiar mniej
Alicja Pieczykolan
SALA A / 60 min
Zdrowe Ciało
Paweł Dyjak
SALA A / 60 min
Zumba®
Aneta Kicuł
SALA A / 60 min
Rozmiar mniej
Alicja Pieczykolan
SALA A / 60 min
Pilates
Aleksandra Hajduk
SALA A / 60 min
18:00
Brazylijskie pośladki
Ewelina Kondrakiewicz
SALA B / 60 min
Pump
Tomasz Mandziarz
SALA B / 60 min
Sylwetka Bikini
Ewelina Kondrakiewicz
SALA B / 60 min
Pump
Tomasz Mandziarz
SALA B / 60 min
Brazylijskie pośladki
Ewelina Kondrakiewicz
SALA B / 60 min
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Zumba®
Aneta Kicuł
SALA B / 60 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 45 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 45 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 45 min
18:30
Antycellulit
Karolina Ponieważ
SALA A / 60 min
Płaski Brzuch
Renata Sadowska
SALA A / 60 min
Antycellulit
Karolina Ponieważ
SALA A / 60 min
Płaski Brzuch
Renata Sadowska
SALA A / 60 min
Antycellulit
Karolina Ponieważ
SALA A / 60 min
18:45
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 45 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 45 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 45 min
19:00
Talia osy
Ewelina Kondrakiewicz
SALA B / 60 min
Fit Ball
Alicja Pieczykolan
SALA B / 60 min
Body Shape
Alicja Pieczykolan
SALA B / 60 min
Fit Ball
Alicja Pieczykolan
SALA B / 60 min
Jędrny Biust
Ewelina Kondrakiewicz
SALA B / 60 min
Zumba®
Aneta Kicuł
SALA B / 60 min
19:30
Smukłe Ciało
Karolina Ponieważ
SALA A / 60 min
Zumba Toning
Małgorzata Tyrka
SALA A / 60 min
Pogromca Tłuszczu
Tobiasz Bakoń
SALA A / 60 min
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Alicja Pieczykolan
SALA A / 60 min
Smukłe Ciało
Karolina Ponieważ
SALA A / 60 min
ABS
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 30 min
ABS
PlatiniumCross / 30 min
ABS
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 30 min
ABS
PlatiniumCross / 30 min
ABS
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 30 min
20:00
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Kamil Pyś
SALA B / 60 min
Tabata
Alicja Pieczykolan
SALA B / 60 min
Smukłe Ciało
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
Tabata
Alicja Pieczykolan
SALA B / 60 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF