Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:30
Body Shape
Aleksandra Hajduk
SALA B / 60 min
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Płaski Brzuch
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Fit and Jump
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
Body Shape
Paweł Dyjak
SALA B / 60 min
17:00
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Rozmiar mniej
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Tabata
Tomasz Mandziarz
SALA B / 60 min
Rozmiar mniej
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Body Shape
Platinium Team
SALA B / 60 min
17:30
Zdrowe Ciało
Paweł Dyjak
SALA A / 60 min
Pilates
Aleksandra Hajduk
SALA A / 60 min
Samoobrona
Patryk Kuźma
SALA A / 60 min
Zdrowe Ciało
Paweł Dyjak
SALA A / 60 min
Pilates
Aleksandra Hajduk
SALA A / 60 min
18:00
Brazylijskie pośladki
Ewelina Kondrakiewicz
SALA B / 60 min
Fit Ball
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Fit and Jump
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
Fit Ball
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Brazylijskie pośladki
Ewelina Kondrakiewicz
SALA B / 60 min
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 45 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 45 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 45 min
18:30
Smukłe Ciało
Karolina Ponieważ
SALA A / 60 min
Metamorfoza
Kaja Brześcińska
SALA A / 60 min
Zumba®
Aneta Kicuł
SALA A / 60 min
Metamorfoza
Kaja Brześcińska
SALA A / 60 min
Smukłe Ciało
Karolina Ponieważ
SALA A / 60 min
18:45
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 45 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 45 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 45 min
19:00
Fit and Jump
Ewelina Kondrakiewicz
SALA B / 60 min
Pump
Tomasz Mandziarz
SALA B / 60 min
Talia osy
Ewelina Kondrakiewicz
SALA B / 60 min
Pump
Tomasz Mandziarz
SALA B / 60 min
Fit and Jump
Ewelina Kondrakiewicz
SALA B / 60 min
Zumba®
Aneta Kicuł
SALA B / 60 min
19:30
Zumba®
Justyna Wojciechowska
SALA A / 60 min
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Kamil Pyś
SALA A / 60 min
Body Shape
Renata Sadowska
SALA A / 60 min
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Kamil Pyś
SALA A / 60 min
Zumba®
Justyna Wojciechowska
SALA A / 60 min
ABS
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 30 min
ABS
PlatiniumCross / 30 min
ABS
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 30 min
ABS
PlatiniumCross / 30 min
ABS
Norbert Małyszek
PlatiniumCross / 30 min
20:00
Antycellulit
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
Energy Jump
Kaja Brześcińska
SALA B / 60 min
Sylwetka Bikini
Ewelina Kondrakiewicz
SALA B / 60 min
Energy Jump
Kaja Brześcińska
SALA B / 60 min
Antycellulit
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF