Platinium Fitness to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów.
W naszym nowoczesnym i profesjonalnym obiekcie sportowo-rekreacyjnym są sale dwie, duże sale fitness, strefa wolnych ciężarów, cardio, maszyn izotonicznych, strefa treningu funkcjonalnego, strefa kobiet, szatnie, przebieralnie  oraz sauna.
Mamy do zaoferowania jeszcze coś ekstra!
Posiadamy specjalną i jedyną w Zamościu strefę  CrossFit!
Strefa kobiet bogata jest w rollmasażery i platformy wibracyjne.
Z pewnością jest to znakomite uzupełnienie całej oferty klubu.

Klub Fitness Platinium Zamość powstał z miłości do sportu oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla wszystkich, którzy podzielają tę pasję. Aby to osiągnąć zadbaliśmy przede wszystkim o odpowiednią kadrę.

Zatrudniamy tylko prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów.
W klubie pracują najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Są doskonale przygotowani pod względem merytorycznym i praktycznym. Stale pogłębiają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. To oni pomogą Wam osiągnąć zamierzony cel. Dokładamy także starań, aby każda wizyta w naszym klubie przebiegała w przyjaznej i miłej atmosferze. Nasi pracownicy otoczą Was życzliwą opieką, udzielą rzeczowych informacji oraz fachowych porad.

Podstawą działalności Platinium Fitness Zamość jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów. Przyjdź i przekonaj się sam, że nasz klub to nie tylko sale treningowe ale miejsca, gdzie rodzi się czysta przyjemność i generuje energia płynąca z wyśmienitej zabawy oraz pracy nad swoją sylwetką i kondycją. Serdecznie zapraszamy!

Klub Lubelska 40 w liczbach

1200M2
Miejsc na sali fitness
Maszyny Cardio
Maszyny siłowe
2000 KG
BEZPŁATNY PARKING
80 MIEJSC PARKINGOWYCH

Strefa Treningu Personalnego
To idealna przestrzeń, w której bez przeszkód wykonasz trening ze swoim instruktorem. Znajdziesz tu szeroki wybór sprzętu, a dzięki komfortowym warunkom przyswoisz niezbędną wiedzę i umiejętności pod okiem osobistego trenera.
Strefa ABS
Znajdziesz tu sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha.
Solarium
Lampy wspomagane są przez unikalne rozwiązanie Collagen Booster Rubin mające na celu zapewnić odpowiednie nawilżenie skóry podczas seansu. Dotyczy to zwłaszcza okolicy twarzy i dekoltu oraz części nóg. Optima oferuje także doskonałe rozwiązanie dla użytkowników dbających o zdrowie: najnowsza generacja p2 Witamina D - lampy zapewniają optymalne warunki do powstawania witaminy D i dostarczają jej w dodatkowej porcji podczas seansu opalającego funkcja AquaCool- delikatna mgiełka wodna odświeża i jednocześnie rewitalizuje airCon- wysokiej jakości system klimatyzacji gwarantuje przyjemne chłodzenie podczas opalania. Optima to gwarancja wydajności i jakości opalania, której rezultatem jest zawsze zdrowa i brązowa opalenizna.
Strefa Cross Fitness