Sprawdź najważniejsze informacje

Jak już doskonale wiecie, 28 maja wracamy do treningów! 😍 Z radością informujemy, że otwieramy poniższe kluby

– Fitness Platinium Bratysławska XXL
godz. otwarcia: pon.- pt. 6:00-23:00, sob.-nd 7:00-22:00
– Fitness Platinium Aleja Pokoju 16 XXL
godz. otwarcia: pon-pt 6:00-24:00 sob-nd 7:00-22:00
– Fitness Platinium Solvay Park
godz. otwarcia: pon-pt 6:00-24:00 sob-nd 7:00-22:00
– Fitness Platinium Lea 213 – wraca do Was jako klub całodobowy!
– Fitness Platinium Aleksandry 11
godz. otwarcia: pon-pt 6:30-23:00 sob-nd 8:00-20:00
– Fitness Platinium Bronowice
godz. otwarcia: pon-pt 6:30-23:00 sob. 8:00-20:00 niedz. nieczynne
– Fitness Platinium Reymonta
godz. otwarcia: pon-pt 6:30-23:00 sob-nd 8:00-20:00
– Fitness Platinium Klimeckiego 1 KKF
godz. otwarcia: pon-pt 6:00-23:00 sob-nd 8:00-20:00
– Fitness Platinium Plaza
godz. otwarcia: pon-pt 6:30-23:00 sob-nd 7:00-22:00

Czas start!
Zapraszamy do Fitness Platinium Aleja Pokoju 16 już od północy z 27 na 28 maja – startujemy z rozmachem! Co powiecie na maraton fitness albo trening do muzyki na żywo? Takiego otwarcia nie możecie przegapić!

Pozostałe kluby otwierają się tego dnia o 6:30.

Co z karnetami?
Nie musisz wykonywać na swoim koncie żadnych czynności. Otwarcie klubów oznacza automatyczną aktywację wszystkich karnetów (od 28 maja). Jeśli masz pytania lub problem i potrzebujesz pomocy napisz do nas na bok@fitnessplatinium.pl.

Czy trzeba się zapisywać?

Na ten moment w wytycznych dla klubów fitness nie ma obowiązku rejestracji na każdą wizytę w klubie. Obowiązkowe zapisy dotyczą wyłącznie zajęć grupowych fitness. Jeśli chcesz tylko skorzystać z siłowni – nie musisz się rejestrować. Zapisy na zajęcia fitness znajdują się w panelu Klienta.

Przerwy techniczne

  1. Od poniedziałku do piątku w godz. 14:30 – 15:00 oraz w weekendy w godz. 14:00 – 14:30 ma miejsce główna przerwa techniczna, w trakcie której kluby będą dezynfekowane
  2. W trakcie przerw na dezynfekcje zalecamy opuszczenie klubu. Mogą pojawić się w tym czasie chwilowe utrudnienia w korzystaniu ze stref.

Promocja na powitanie
Aby pomóc Wam wrócić do regularnych treningów, przygotowaliśmy dla Was LETNIĄ PROMOCJĘ z karnetem w cenie 59 zł/30. Kup karnet w dniach 28.05-30.06 i ciesz się niską ceną aż do 31.08. Szczegóły promocji TUTAJ

Powrót do Mini Challenge i… nowe nagrody!
A jak już jesteśmy przy systematycznych treningach, przypominamy, że mamy do dokończenia dwa rozpoczęte Mini Platinium Challenge – jeśli brakuje Wam kilku pieczątek do zgarnięcia lunchboxa lub słuchawek, będziecie mogli je zebrać już od 28.05. Ktoś przegapił akcję? Nic straconego! Szykujemy nowy Challenge z nagrodą, jakiej jeszcze nie było – TORBĄ SPORTOWĄ UNDER ARMOUR! Szczegóły TUTAJ

Powiększamy jeden z klubów
To nie koniec dobrych wiadomości! Doszły do nas słuchy, że jeden z naszych klubów bardzo szybko się powiększa i już wkrótce dołączy do rodziny klubów XXL. Wiecie, o jakim klubie mowa? Tak będzie to Fitness Platinium Solvay Park XXL. Listę zmian znajdziecie TUTAJ.

Dziękujemy!
Chcemy Wam raz jeszcze podziękować za to, że z nami jesteście i wspieracie nas od samego początku tego trudnego okresu. Dziękujemy Wam, że tak licznie angażowaliście się we wszystkie przedsięwzięcia, wspieraliście naszą sieć oraz kibicowaliście nam podczas działań charytatywnych.

Dziękujemy naszym Instruktorom i Personelowi za zaangażowanie i pracę włożoną w przetrwanie ostatnich miesięcy. Za przeprowadzone transmisje treningów online, funkcjonowanie wypożyczalni oraz zajęcia zorganizowane we współpracy z Klubem Sportowym Dynamik Silesia.

Drodzy Klubowicze, mimo trudności i niepewności robiliśmy wszystko, abyście mogli trenować w swoich ulubionych klubach, nawet wtedy, gdy inni się poddawali. Chcieliśmy jak najdłużej udostępniać przestrzeń do treningu, choć bardzo często wiązało się to ze stresem dla naszych Pracowników z powodu licznych kontroli. Każdą decyzję staraliśmy się podejmować biorąc pod uwagę zarówno dobro naszych Pracowników, jak i Wasze – naszych Klubowiczów.

Ostatni rok przysporzył i Wam, i nam, zapewne kilka nowych siwych włosów albo nadprogramowych kilogramów. Mamy nadzieję, że nadchodzi w końcu czas powrotu do normalności, a Wy, drodzy Klubowicze, nadal pozostaniecie częścią społeczności Fitness Platinium i będziecie odwiedzać swoje ulubione kluby i swoich ulubionych Trenerów. Obiecujemy, że nie zwolnimy tempa i będziemy dawać z siebie 200%, aby nieustannie motywować Was do treningu! Do zobaczenia!

# #