Biegamy dla czworonogów!

Ile już udało nam się wybiegać?

Trzy tygodnie akcji „Biegasz? Pomagasz!” już za nami! Możecie być z siebie dumni, bo wynik to aż 10 236,55 km, co daje 5 118,28 zł!

Biegasz? Pomagasz!

W Fitness Platinium uwielbiamy biegać i pomagać! Dlatego ruszamy z kolejną edycją akcji Biegasz? Pomagasz! Los potrzebujących nie jest nam obojętny, a w szczególności tych, którzy nie mogą sami o siebie zadbać. Mowa oczywiście o naszych braciach mniejszych, kochanych czworonogach! Tegoroczna edycja potrwa do 30.04, a beneficjentami akcji będą: Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i Fundacja im. Bożenny Chechlińskiej (Przytulisko Harbutowice).

Jak możesz pomóc?

W klubach Fitness Platinium znajdziesz specjalnie oznaczone bieżnie, na których możesz wybiegać kilometry dla zwierzaków. Za każdy 1km Fitness Platinium zapłaci 50 groszy! To jednak nie koniec całej akcji! Klub, w którym zostanie zebrana największa suma, przekaże dodatkowo 1000 zł na rzecz wybranego przez siebie podmiotu.

W recepcjach naszych klubów zobaczysz również specjalne puszki Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Jeśli chcesz dodatkowo wesprzeć tę placówkę – każdy psiak i kot będzie wdzięczny za wrzucone tam datki!

Czy mogę coś przynieść?

Oczywiście! W klubach zostaną postawione specjalne kartony, do których będziesz mógł wrzucić akcesoria dla zwierząt. Cieszymy się z każdej podarowanej rzeczy, jednak chcemy postawić na jakość, a nie ilość. W trosce o czworonożnych przyjaciół zbieramy karmę, która jest im szczególnie potrzebna i którą z radością spałaszują. Nie chcemy przecież wyrzucać pieniędzy i kupować jedzenia, które się zmarnuje.

ZBIERAMY:

Akcesoria dla zwierząt

  • Koce, ręczniki i zabawki

Żywność

  • Dobre jakościowo karmy (Purina, Almo Nature, Purizon, Smilla itp.)

Karmy weterynaryjne dla psów i kotów

  • z wrażliwym układem pokarmowym (Gastro intestinal, Hills i/d)
  • z niewydolnością nerek (Renal, Hills k/d)
  • w okresie rekonwalescencji (Recovery, Convalescent)

 

Wszystkie osoby nieposiadające karnetu, w trakcie trwania akcji Biegasz? Pomagasz!, będą mogły bezpłatnie wejść do klubu Fitness Platinium w weekend, w zamian za akcesoria dla zwierząt lub karmę, których wartość zbliżona będzie do ceny pojedynczego wejścia do klubu (19zł).

W ubiegłym roku, na specjalnych bieżniach, przebiegliście łącznie 17003,53 km, co dało równowartość 8501,77 zł! Zebraliśmy również 1002,71 kg karmy dla psów i kotów i mnóstwo akcesoriów! W tym roku musimy pobić rekord zeszłorocznej akcji! Mamy nadzieję, że dołączysz!

 

# #