Biegamy dla potrzebujących czworonogów! 1km = 50 groszy

W Fitness Platinium pomagamy naszym małym przyjaciołom! Po raz kolejny startujemy z akcją Biegasz? Pomagasz!, w której wspieramy zwierzaki. Tegoroczna edycja potrwa do 31 października, a beneficjentami będą Fundacja Stawiamy na Łapy – Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom oraz Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. 

Co robimy w ramach akcji i jak możesz nam pomóc?

Biegamy!

W każdym klubie znajdziesz jedną bieżnię oznaczoną strzałką. Każdy przebiegnięty na nich kilometr to 50 groszy od Fitness Platinium dla potrzebujących zwierząt. A to nie wszystko – klub, w którym zostanie „wybiegana” i zebrana największa suma, przekaże dodatkowo 1000 zł na rzecz wybranego przez siebie podmiotu.

Zbieramy!

Chcesz wesprzeć akcję w inny sposób? W recepcjach naszych klubów znajdziesz puszki, do których możesz wrzucić dobrowolny datek oraz specjalne kosze, w których możesz zostawić artykuły dla czworonogów. Szczególnie potrzebne są:

Akcesoria dla zwierząt

  • Koce, ręczniki i zabawki
  • Smycze, obroże, szelki

 Żywność

  • Dobre jakościowo karmy (Purina, Almo Nature, Purizon, Smilla itp.)
  • Karmy specjalistyczne i weterynaryjne dla psów i kotów
  • Mokra karma (Animonda, Smilla, Mac’s)

Cieszy nas każda podarowana rzecz, ale pamiętajmy, że zwierzaki często są po przejściach lub borykają się z problemami zdrowotnymi, dlatego z troski o ich samopoczucie stawiajmy na jakość karm.

Pobijamy rekord!

W 2019 roku wybiegaliście aż 14622,72 km, co dało równowartość 7311,36 zł! Wspólnie zebraliśmy również kilogramy karmy oraz mnóstwo akcesoriów dla psów i kotów. Dajmy czadu w tym roku i pobijmy ten wynik!

Dołącz do akcji już dziś i do zobaczenia w klubie!

Wyniki

[Aktualizacja w każdy poniedziałek]

Po dwóch tygodniach akcji udało się już wybiegać 5613,65 km, co daje 2806 zł 82 gr! Brawo, dobra robota! Jedziemy dalej!

# #