Biegamy dla potrzebujących czworonogów! 1km = 50 groszy

W Fitness Platinium pomagamy naszym małym przyjaciołom! Po raz kolejny startujemy z akcją Biegasz? Pomagasz!, w której wspieramy zwierzaki. Tegoroczna edycja potrwa do 31 października, a beneficjentami będą Fundacja Stawiamy na Łapy – Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom oraz Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. 

Co robimy w ramach akcji i jak możesz nam pomóc?

Biegamy!

W każdym klubie znajdziesz jedną bieżnię oznaczoną strzałką. Każdy przebiegnięty na nich kilometr to 50 groszy od Fitness Platinium dla potrzebujących zwierząt. A to nie wszystko – klub, w którym zostanie „wybiegana” i zebrana największa suma, przekaże dodatkowo 1000 zł na rzecz wybranego przez siebie podmiotu.

Zbieramy!

Chcesz wesprzeć akcję w inny sposób? W recepcjach naszych klubów znajdziesz puszki, do których możesz wrzucić dobrowolny datek oraz specjalne kosze, w których możesz zostawić artykuły dla czworonogów. Szczególnie potrzebne są:

Akcesoria dla zwierząt

  • Koce, ręczniki i zabawki
  • Smycze, obroże, szelki

 Żywność

  • Dobre jakościowo karmy (Purina, Almo Nature, Purizon, Smilla itp.)
  • Karmy specjalistyczne i weterynaryjne dla psów i kotów
  • Mokra karma (Animonda, Smilla, Mac’s)

Cieszy nas każda podarowana rzecz, ale pamiętajmy, że zwierzaki często są po przejściach lub borykają się z problemami zdrowotnymi, dlatego z troski o ich samopoczucie stawiajmy na jakość karm.

Pobijamy rekord!

W 2019 roku wybiegaliście aż 14622,72 km, co dało równowartość 7311,36 zł! Wspólnie zebraliśmy również kilogramy karmy oraz mnóstwo akcesoriów dla psów i kotów. Dajmy czadu w tym roku i pobijmy ten wynik!

Dołącz do akcji już dziś i do zobaczenia w klubie!

Wyniki

Wasza ulubiona akcja dobiegła końca! DZIĘKUJEMY za Wasze zaangażowanie i wsparcie! Po raz kolejny pokazaliście, jak wielkie macie serca. Czas na podsumowanie!

Łącznie, we wszystkich klubach, przebiegliście 11 317, 83 km na naszych oznaczonych bieżniach! Oznacza to, że 5658 zł 92 gr przekażemy na rzecz podopiecznych KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i Fundacji Stawiamy na Łapy. Brawo!

Najdłuższy dystans przebiegliście w klubie Platinium Fitness Bratysławska 4 (prawie 2000 km!). To świetny wynik! W związku z tym klub przekazuje dodatkowe 1000 zł na rzecz Fundacji Stawiamy na Łapy

🐾 Ilość przyniesionych do klubów akcesoriów i zabawek dla zwierzaków przerosła nasze oczekiwania! Uzbieraliśmy prawie 300 kilogramów suchej karmy! 😲

Nieważne, czy jesteście #teampsy czy #teamkoty, nasi mali Przyjaciele ze schronisk są Wam wdzięczni. Dziękujemy w ich imieniu!

 

# #