Boisko do piłki nożnej w Fitness Platinium Aleja Pokoju

Czy wiesz, że w naszym klubie Fitness Platinium Aleja Pokoju 16 możesz skorzystać z boiska do piłki nożnej? Tego nie ma w żadnym innym klubie fitness!

Boisko przystosowane jest do gry 3 na 3 zawodników. Znajduje się w centralnej części naszego klubu i jest ogrodzone od pozostałych stref. Możesz więc bez przeszkód z niego korzystać w godzinach otwarcia klubu.

Jak to działa?

Aby skorzystać z boiska nie musisz dokonywać rezerwacji. Nie ma za to żadnych dodatkowych opłat. Możesz więc przyjść na trening ramach karnetu OPEN do wszystkich klubów, karnetu Przekorzystnego lub karnetu do jednego klubu Fitness Platinium Aleja Pokoju 16. Dostęp do boiska mają również użytkownicy kart MultiSport i innych kart akceptowanych w naszej sieci.

Zbierz drużynę i korzystaj do woli!

Nie masz karnetu?

KUP TUTAJ

Lub sprawdź nasz CENNIK.

# #